GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:23.10.2017 04:31:01 23.10.2017 04:31:02
 Profilerte auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1909 - 1945 Nk 96 - 344
BildeNorge NK 196 GIBOSTAD - verdi ? NOK  Hotkr 75,00724.10.2017 22:23:00
Danmark stemplet
BildeDanmark AFA 181 - verdi 2.800 NOK  Hotkr 285,001024.10.2017 22:17:00
Tyske stater
BildeHelgoland AFA 19-20* - verdi 4.600 NOK Hotkr 55,00424.10.2017 22:08:00
Deutsches Reich postfrisk & ustemplet
BildeRommels Arme AFA FP 6(*) - verdi 3.500 NOK Hotkr 85,00524.10.2017 22:05:00
Deutsches Reich stemplet
BildeTyske Riket AFA 11 - verdi 5.000 NOK Hotkr 131,00624.10.2017 22:02:00
Øvrig Tyskland
BildeDanzig samling - SE TEKST OG BILDER Hotkr 85,00424.10.2017 22:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNK 2-5 Kong Oscar Ikr 400,00023.10.2017 20:30:00
25 øre etter 1923
Bilde25 øre 1942 London 0/01kr 2 100,00005.11.2017 21:59:52
Oljemalerier etter 1900
BildeMaleri på lerret av Carl Moekr 2 100,00019.11.2017 00:07:34
Gullmynter
BildeUSA 20$ 1898 (Philadelphia)kr 11 000,00024.10.2017 20:00:08
Diverse pins
BildeFredsmarsjen 1945kr 500,00025.10.2017 16:30:27
Agent X9 1968 - 1999
BildeAgent X9. Nr. 1 - 1974 Kjøp nåkr 1 500,00009.11.2017 02:45:45
Fastpris
Annet
BildeRadio-spiller for bil med usb inngang md fjernkontroll.kr 900,00012.11.2017 05:30:12
Fastpris
Annet
BildePioneer forsterker og Høyttalere til salg.kr 3 300,00011.11.2017 19:29:54
Gjenstander av stein
BildeB858 Telefon i onyx med gullforgylling. Kjøp nåkr 400,00028.10.2017 03:06:47

 Auksjoner

Fastpris
LP Norsk & Skandinavisk
BildeØ. SUNDE SIGNERT LP Nyekr 250,00030.10.2017 00:39:00
LP Pop
BildeABBA ARRIVAL LP Kjøp nå Nyekr 89,00023.11.2017 00:32:00
Tjeneste porto & returmerker
BildeLot postfriske tjenestemrk NK 9-20 Nyekr 20,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 432 - postfrisk 10-blokk Nyekr 30,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 414 - Kreftforeningen - postfrisk 6-blokk Nyekr 5,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 394, 395, 398 postfriske Nyekr 15,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 354, 356, 358 postfriske Nyekr 25,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 583-84 postfriske 5-striper Nyekr 8,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 564-65 RØDE KORS postfrisk stripe + 15-blokk Nyekr 30,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 518 i postfrisk 5-stripe Nyekr 8,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 521 i postfrisk 5-stripe Nyekr 8,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 356 postfrisk Nyekr 8,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 415-17 - Nordkapp IV - postfriske Nyekr 20,00002.11.2017 23:00:00
Diverse barn & baby
BildeChummie - Trusealarm Kjøp nå Nyekr 400,00030.10.2017 00:08:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
BildeNK 204b i postfrisk 10-blokk Nyekr 350,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeFLYKTNING, stor arkdel, femstripe mv alt postfrisk Nyekr 200,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildePOSTJUBILEET i postfriske arkdeler Nyekr 140,00102.11.2017 23:00:00
Ark, arkdeler & marginalblokker
Bilde10er blokk NK 885 ØV/H hjørnem. SK-17=70++ Nyekr 16,00028.10.2017 22:45:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 630x1 og x2 TRÆNA i postfr arkdeler, se beskrivelse Nyekr 100,00002.11.2017 23:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeNK 479-80 BLOMSTER postfr brettet halvark + fireblokk Nyekr 140,00002.11.2017 23:00:00
Bilde10er blokk NK 642 ØV hjørnemarg. m dato SK-17=50++ Nyekr 12,00028.10.2017 22:37:00
Lot, samlinger & partier
Bilde25 øre 1943 zink (3 stk.) Nyekr 30,00027.10.2017 22:43:00
Mynter USA
Bilde2017S Dime PROOF Nyekr 30,00029.10.2017 23:38:00
Lot, samlinger & partier
Bilde10 ører 1952-1956 (45 stk.) Nyekr 15,00003.11.2017 22:38:00
Bilde2 x 25 bl. NK 610-11 NV hjørnemarg. SK-17=100++ Nyekr 9,00028.10.2017 22:31:00
Mynter USA
Bilde1973 s Dime PROOF  Nyekr 26,00029.10.2017 23:34:00
10 øre 1874-1923
Bilde10 øre 1919 sølv. Kv. 1+ Nyekr 20,00017.11.2017 22:33:00
10 øre 1874-1923
Bilde10 øre 1917 sølv. Kv. 1/1+ Nyekr 15,00017.11.2017 22:33:00
Mynter USA
Bilde1987 s Dime PROOF  Nyekr 19,00029.10.2017 23:33:00
Lot, samlinger & partier
Bilde5 øre 1941, 1942, 1942 og 1943 jernmynter. Nyekr 20,00017.11.2017 22:26:00
Mynter USA
Bilde1979 s Dime PROOF  Nyekr 26,00029.10.2017 23:32:00
Mynter USA
Bilde1976 s Dime PROOF  Nyekr 26,00029.10.2017 23:32:00
Mynter USA
Bilde1974 s Dime PROOF  Nyekr 26,00029.10.2017 23:30:00
Lot, samlinger & partier
Bilde2 ører 1944 jern (7 stk.) Nyekr 20,00027.10.2017 22:16:00
Troms
BildeLYNGENFJORDEN.Med stort cruiseskip.Vill natur.60t  Nyekr 12,00029.10.2017 21:29:00

Sist oppdatert: 23.10.2017 04:31:01

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.