GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:24.06.2017 10:33:53 24.06.2017 10:33:55
 Profilerte auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Deutsches Reich stemplet
BildeTyske Riket AFA 904-05 - verdi 800 NOK Nyekr 65,00327.06.2017 22:21:00
Deutsches Reich stemplet
BildeTyske Riket AFA 405-07 flotte - verdi 2.600 NOK Nyekr 105,00327.06.2017 22:17:00
Deutsches Reich stemplet
BildeTyske Riket AFA 344-50 - verdi 3.400 NOK Nyekr 245,00227.06.2017 22:16:00
Danmark stemplet
BildeAFA 11 på brev til Varde - se tekst - verdi 700 NOK Nyekr 10,00127.06.2017 22:02:00
Danmark stemplet
BildeDanmark AFA 67 flott - verdi 1.650 NOK Nyekr 90,00327.06.2017 22:00:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
Bilde3732. Nk. 145 Løve 20 øre, 3sidig takket heftemerke ** kr 85,00230.06.2017 20:51:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNK DIV.22-95.PEN NORMALKVALITET(en del pene stempel)kr 998,00029.06.2017 21:00:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
BildeNK 181-83.PEN RUNDSTEMPLA SERIE. Hotkr 125,00529.06.2017 21:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNK 2-5,8-19.PEN NORMALKVALITET.kr 998,00029.06.2017 21:00:00
Norge FDC 1980-1989
BildeFDC 7.10.1983 BÅTER FRIM. D. KRISTIANSUND N.FDC SERVICEkr 10,00030.06.2017 22:28:00
Sverige stemplet
BildeSVERIGE.AFA 15a.PENT FULLSTEMPLA. (5500,-)kr 1 500,00029.06.2017 21:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNK 6-10.SKILL VÅPENUTGAVE. PEN SERIE. (7430,-)  Hotkr 800,001029.06.2017 21:00:00
Vest-Agder prakt & lux
BildeNK 44.PRIMA=FARSUND 15 VII 84= Hotkr 600,00629.06.2017 21:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNK 22-31 Skravert posthorn.kr 250,00026.06.2017 20:44:33
Etter 1999 Nk 1382 -
BildeFRIMERKETS DAG 2014 4-BLOKK FRA FILATELIRULLkr 100,00027.06.2017 15:36:59
Etter 1999 Nk 1382 -
BildeFRIMERKETS DAG 2014 4-BLOKK FRA FILATELIRULLkr 100,00027.06.2017 15:15:07
Diverse pins
BildeFredsmarsjen 1945kr 500,00027.06.2017 15:59:43
Oppland prakt & lux
BildeNK 40 IIbx.PRAKT=ODNÆS 26 XII 84= Hotkr 140,00629.06.2017 20:03:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNK 40 IIbyX.PENT RUNDSTEMPLA. (1100,-) Hotkr 160,00729.06.2017 20:03:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
BildeNK 40 Ib.PENT RUNDSTEMPLA. (1500,-) Hotkr 120,00529.06.2017 20:03:00
Agent X9 1968 - 1999
BildeAgent X9. Nr. 1 - 1974 Kjøp nåkr 1 500,00012.07.2017 02:15:29
Fastpris
Annet
BildeRadio-spiller for bil med usb inngang md fjernkontroll.kr 900,00015.07.2017 04:37:02
Fastpris
Annet
BildePioneer forsterker og Høyttalere til salg.kr 3 300,00014.07.2017 18:45:52
Gjenstander av stein
BildeB858 Telefon i onyx med gullforgylling. Kjøp nåkr 400,00024.06.2017 23:59:46

 Auksjoner

Øvrige Vest Europa
BildeIrland 1983 Hunderaser (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 23,00001.07.2017 10:07:00
Øvrige Vest Europa
BildeIrland 1983 Hunderaser (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 20,00001.07.2017 10:06:00
Øvrige Vest Europa
BildeIrland 1983 Europa Cept (Stemplet) Kjøp nå Nyekr 6,00001.07.2017 10:05:00
Øvrige Vest Europa
BildeIrland 1983 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 45,00001.07.2017 10:04:00
Øvrige Vest Europa
BildeIrland 1983 Forfatter og speider (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 6,00001.07.2017 10:03:00
Øvrige Vest Europa
BildeIrland 1983 Handelskammer/Bank of Ireland (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 5,00001.07.2017 10:02:00
Øvrige Vest Europa
BildeIrland 1982 Arkitektur (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 108,00001.07.2017 10:01:00
Øvrige Vest Europa
BildeIrland 1982 Julen 1982 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 6,00001.07.2017 10:00:00
Øvrige Vest Europa
BildeIrland 1982 Grattan Parlament og de Valera (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 5,00001.07.2017 09:59:00
Øvrige Vest Europa
BildeIrland 1982 Seilbåt (Stemplet) Kjøp nå Nyekr 4,00001.07.2017 09:58:00
Fugl & Fisk
BildeJugoslavia 1970 Fugl og blomster (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 33,00001.07.2017 09:53:00
Fugl & Fisk
BildeJugoslavia 1968 Fugl (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 16,00001.07.2017 09:53:00
Fugl & Fisk
BildeJordan 1988 Fugler (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 78,00001.07.2017 09:52:00
Fugl & Fisk
BildeJordan 1987 Fugler (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 48,00001.07.2017 09:50:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 847-49. Ingeniørkunst Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 841-42. Barneåret Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 819-20. Norsk natur II Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 817-18. Europa XII. Bergens Fil Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 817-18. Europa XII. FDC Service Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 814-16. Byggverk II. FDC Service Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 814-16. Byggverk II. Bergens Fil. Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 801-02. Malerkunst III Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 799-800. Fisk og fiske Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 795-98. Kystfart. FDC Service Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 795-98. Kystfart. Bergens Fil. Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
BildeFDC. Nk. 792-94. Norske trær Nyekr 1,00101.07.2017 15:00:00

Sist oppdatert: 24.06.2017 10:33:53

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.