www.GiBud.no             
GiBud.no : Søk : Søkeresultat 
 Liste 
    
Gjeldende auksjonstid er:24.01.2018 10:44:26 24.01.2018 10:44:31
 Auksjoner 
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende
 
Bud Ingen
Standard Auksjon
Berømte personer
BildeHenrik Ibsen på by'n i 1899 (Nationalbiblioteket) kr 20,00124.01.2018 10:44:25
Standard Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
BildeRundstemplet NK947-949 Fritidsfiske 1984kr 8,00124.01.2018 10:37:32
Standard Auksjon
Nordland
BildeSALTFJELLET MONUMENT ENERETT MITTET 2603/28kr 9,00124.01.2018 10:06:32
Standard Auksjon
Diverse brev
BildeOSLO 11.1.44kr 5,00124.01.2018 10:06:00
Standard Auksjon
Diverse brev
Bildeoslo 29.8.48kr 5,00124.01.2018 10:04:00
Standard Auksjon
Diverse brev
BildeBERGEN 23.9.48kr 5,00124.01.2018 10:02:00
Standard Auksjon
Øvrig Norge prakt & lux
BildeNK 150 STORSJØENkr 5,00124.01.2018 09:36:43
Standard Auksjon
Øvrig Norge prakt & lux
BildeNK 150 NAUSTDAL I SUNNFJORDkr 5,00124.01.2018 09:36:43
Standard Auksjon
Sør-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
BildeBrev st. Trondheim 1976 tekststpl.JULEPOST (helsak)kr 20,00124.01.2018 09:10:04
Standard Auksjon
Øvrige Vest Europa
BildeLATVIA: AFA 381/84 - PENT STEMPLET SERIEkr 3,00124.01.2018 09:10:00
Standard Auksjon
Øvrig Norge prakt & lux
BildeNK 471 SKILLEBEKK OSLOkr 10,00124.01.2018 09:06:41
Standard Auksjon
Øvrige Vest Europa
BildeLATVIA: AFA 650 - PENT STEMPLETkr 3,00124.01.2018 09:00:00
Standard Auksjon
Øvrige Vest Europa
BildeLATVIA: AFA 636 - PENT STEMPLETkr 3,00124.01.2018 09:00:00
Standard Auksjon
Øvrige Vest Europa
BildeLATVIA: AFA 658 - PENT STEMPLETkr 3,00124.01.2018 09:00:00
Standard Auksjon
Øvrige Vest Europa
BildeLATVIA: AFA 445 - PENT STEMPLETkr 3,00124.01.2018 09:00:00
Standard Auksjon
Øvrige Vest Europa
BildeLATVIA: AFA 606 - PENT STEMPLETkr 3,00124.01.2018 09:00:00
Standard Auksjon
Øvrige Vest Europa
BildeLATVIA: AFA 457 - PENT STEMPLETkr 3,00124.01.2018 09:00:00
Standard Auksjon
Øvrige Vest Europa
BildeLATVIA: AFA 435 - PENT STEMPLETkr 3,00124.01.2018 09:00:00
Standard Auksjon
Øvrige Vest Europa
BildeLATVIA: AFA 598 - PENT STEMPLETkr 3,00124.01.2018 09:00:00
Standard Auksjon
Øvrige Vest Europa
BildeLATVIA: AFA 748 - PENT STEMPLETkr 3,00124.01.2018 09:00:00
Standard Auksjon
Oslo prakt & lux
BildeNK: 1135 - Prinsdal/Oslo - S5291kr 10,00124.01.2018 08:14:51
Standard Auksjon
Oslo prakt & lux
BildeNK: 534 - Bygdøy - S5296kr 10,00124.01.2018 08:14:51
Standard Auksjon
Nyere utenlandske sedler
Bilde**HAITI 10 gourdes 1991 UNC Seddel**kr 23,00124.01.2018 06:44:56
Standard Auksjon
Nyere utenlandske sedler
Bilde**MAKEDONIA 10 denari 2011 UNC Seddel**kr 15,00124.01.2018 05:59:58
Standard Auksjon
Øvrig Norge prakt & lux
BildeKONGSVINGER 18II42 PÅ KLIPPkr 10,00124.01.2018 03:06:47
Standard Auksjon
Nordland
BildeSILDVIK ST. OFOTBANEN (J.BREKKE, NARVIK) SH SMÅF NOkr 25,00124.01.2018 01:59:13
Standard Auksjon
Nyere utenlandske sedler
Bilde**COSTA RICA 5 colones 1989 UNC Seddel**kr 27,00124.01.2018 01:15:15
Standard Auksjon
Nyere utenlandske sedler
Bilde**COSTA RICA 50 colones 1993 UNC Seddel**kr 25,00124.01.2018 01:15:04
Standard Auksjon
Nordland
BildeReine i Lofoten (Aune 169650)kr 20,00124.01.2018 00:55:08
Standard Auksjon
Nordland
BildeReine i Lofoten (To-foto 94-1483) datert 1993kr 20,00124.01.2018 00:29:21
Standard Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
BildeWilly Bahr; krigshumorkort: 'Gå lengre inn i vogna...'kr 20,00123.01.2018 23:59:30
Standard Auksjon
Øvrige Norske kunstnerkort
BildeErling Nielsen bunadskort; Rogaland (nr.6 i serie)kr 20,00123.01.2018 23:59:29
Standard Auksjon
Nordland
BildeNARVIK MED TØTTA (MITTET 157) STORF SH NO LUKEFYLLERkr 10,00123.01.2018 23:55:00
Standard Auksjon
Nordland
BildeSKJERSTAD KIRKE (MITTET) STORF SH NO LUKEFYLLERkr 10,00123.01.2018 23:46:00
Standard Auksjon
Norge FDC før 1970
BildeFDC NK425-427 Frimerkejubileum, NEDSATT PRISkr 10,00123.01.2018 23:44:22
Standard Auksjon
Hordaland
BildeBergen *Fisketorvet* Fint fargekort ca 1905!kr 41,00223.01.2018 23:27:58
Standard Auksjon
Hordaland
BildeFramnæs med skole/hotell? i bakgrunnen! Hordaland??kr 46,00223.01.2018 23:26:12
Standard Auksjon
Sogn og Fjordane
BildeInnvikfjorden Nordfjord - fin oversikt!kr 30,00123.01.2018 23:26:12
Standard Auksjon
Militær & kongelige
BildeKronprinsesse Martha som brud 1929!kr 31,00223.01.2018 23:26:11
Standard Auksjon
Sør-Trøndelag
BildeParti fra Støren - se skann!kr 30,00123.01.2018 23:23:02
Standard Auksjon
Sogn og Fjordane
BildeVassenden Jølster! Fint småformat postg.1936!kr 40,00123.01.2018 23:20:36
Standard Auksjon
Sogn og Fjordane
BildeNærø-Fjord * Flott tegnet kort postg. 1907!kr 25,00123.01.2018 23:20:35
Standard Auksjon
Norge FDC før 1970
BildeNK 572-73 NORSK SANTALMISJON.kr 2,00123.01.2018 23:14:00
Standard Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
BildeNK 1870 OG 1872 150 ÅRET FOR ANDERS B. WILSES FØDSEL.kr 3,00123.01.2018 22:52:00
Standard Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
BildeNK 1855 NORGES SJAKKFORBUND 100 ÅR.kr 3,00123.01.2018 22:50:00
Standard Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
BildeDIVERSE DYR. SE SCAN.kr 4,00123.01.2018 22:44:00
Standard Auksjon
5 øre 1875-1923
Bilde5 øre 1915, bra årstall (1660)kr 130,00223.01.2018 22:42:45
Standard Auksjon
5 øre 1875-1923
Bilde5 øre 1919 (1880)kr 75,00223.01.2018 22:42:45
Standard Auksjon
2 øre 1876-1923
Bilde2 øre 1902 (1390)kr 12,00123.01.2018 22:37:45
Standard Auksjon
2 øre 1876-1923
Bilde2 øre 1919 - 1.verdens krig (1395)kr 55,00123.01.2018 22:37:45

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    +  Neste

Sist oppdatert: 24.01.2018 10:44:26
www.GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter