1 gammel talje og 2 grønne garnkuler NK 4 på brev treringsstmp 170 Laurdal i Jarlsberg. sjg6 MONNYPUTT  Danmark  STENPLA  Bok med 1451 merker NK  1 3 stripe riststemplet Agent X9 - 1987
kr 400 kr 800 kr 500 kr 3600 kr 15

Norge. Mappe med 24 sammenhengende fargefotos GEIRANGER SVERIGE.AFA TJ.10-PRIMA=JØNKØPING= 396. 30 øre pent SANDVE -5-1-52 ÅNDALSNES
kr 30 kr 10 kr 10 kr 25 kr 10

AFA 829 - Århus - 5 dec 1985 AFA 832 - Holst(ebro) - 21 aug 1985 AFA 833 - Slagelse - 15 jul 1985 AFA 834 - Nibe - 23-12-1985 AFA 836 - Bølgestemplet
Bud nå kr 1 kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 20.04.2018 12:59:23