NY PRIS - 1500 kr. NK  1 3 stripe riststemplet SPECULUS: NK 1 BREV =SARPSBORG 27-9 1855= Romania: Verdi 100.000 - utrop 925,-! Argentina verdi 15.000 - utrop 290,-!
kr 1500 kr 3600 Bud nå kr 750 kr 925 Bud nå kr 290

Dominikanske republikk SG 1359 * Dominikanske republikk SG 1916 Dominikanske republikk SG 1064 Dominikanske republikk SG 1353 ** Dominikanske republikk SG 275
kr 3 kr 2 kr 1 kr 1 kr 2

NK-nr  1164  Stemplet Sverige  AFA-nr  1988  Stemplet Sverige  AFA-nr  1989  Stemplet NK-nr  1172  Stemplet NK-nr  1173  Stemplet
kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 21.01.2018 19:50:37