GiBud.no : Se Auksjonsagenter
 Aktive Auksjonsagenter

NøkkelordPrisspekterKategoriFylke
--Mynter Canada--
--Div. mynter fra hele verden--
kr 0,00 - kr 10 000,001855 - 1908 Nk 1 - 95--
kr 0,00 - kr 10 000,001909 - 1945 Nk 96 - 344--
kr 0,00 - kr 10 000,001945 - 1999 Nk 345 - 1381--
kr 0,00 - kr 10 000,00Etter 1999 Nk 1382 ---
kr 0,00 - kr 10 000,00Sverige stemplet--
--Britiske kolonier--
--1909 - 1945 Nk 96 - 344--
--1855 - 1908 Nk 1 - 95--
--Mynter i rull--
--Minnemynter--
"ekne"------
1260------
Akershus festning------
Andreas Bloch------
Andreas Ollestad------
annonse 1517800------
AO ------
avfall------
balestrand------
balholm------
Batterie dietl museum------
Bergslien------
bodø------
Borhaug------
bossbil------
breistøl------
Bryne------
bygning------
collusse------
dramnexkr 0,00 - kr 500,00----
Eigvåg------
Eikvåg------
eilert mehl--Øvrige Norske kunstnerkort--
eilert mehl--Julekort--
Engeløen------
Farsund------
fauske------
Figgen Figgjo------
filefjel------
Frimeresamlingkr 0,00 - kr 10 000,00----
Frimerkealbumkr 0,00 - kr 10 000,00----
gardermo------
Gardist------
Gardister------
gjenvinning------
gryllefjor------
hennes i vesterålen------
Henrik Backerkr 0,00 - kr 110,00----
Forrige    1  2  3     Neste

Sist oppdatert: 21.01.2018 19:54:10