GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:20.04.2018 12:56:13 20.04.2018 12:56:14
 Auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Norge FDC 1990-1999
BildeFDC 24.11.1995 Nyekr 1,00027.04.2018 12:40:00
Norge FDC 1990-1999
BildeFDC 20.11.1998 Nyekr 1,00027.04.2018 12:40:00
Sverige stemplet
BildeFacit 1617 ** Nyekr 1,00027.04.2018 14:31:00
Finland postfrisk & ustemplet
BildeFinland 1925 Våpen (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 1,00027.04.2018 11:48:00
Finland stemplet
BildeFinland 1925 Våpen (Stemplet) Kjøp nå Nyekr 1,00027.04.2018 11:47:00
Finland stemplet
BildeFinland 1921 Overtrykk 1 1/2 M (Stemplet) Kjøp nå Nyekr 1,00027.04.2018 11:43:00
Finland stemplet
BildeFinland 1921 Overtrykk 90p (Stemplet) Kjøp nå Nyekr 1,00027.04.2018 11:43:00
Finland stemplet
BildeFinland 1921 Overtrykk 30p (Stemplet) Kjøp nå Nyekr 1,00027.04.2018 11:43:00
Finland stemplet
BildeFinland 1919 Overtrykk 10p (Stemplet) Kjøp nå Nyekr 1,00027.04.2018 11:41:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
BildeBRYN - OSLO, 24.06.1952 på NK388 på klipp Nyekr 1,00020.05.2018 22:32:00
5 øre 1875-1923
Bilde5 øre 1896. Kv. 1 (kantskader) Nyekr 1,00027.04.2018 22:22:00
1 kr Auksjon
Lot, samlinger & partier
BildeSTOR SAMLING GAMLE 1-ÖRINGER ( 28 ) Nyekr 1,00113.05.2018 21:05:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde6 STYKKEN GAMLE 2-ÖRINGER ( 27 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:00:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde4 STYKKEN 5-ÖRINGER 30-TALLET (26) Nyekr 1,00113.05.2018 22:00:00
1 kr Auksjon
Mynter fra England
BildeSTOR 2-PENCE SAMLING ( 25 )  Nyekr 1,00113.05.2018 21:55:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde43 STYKKEN 2-ÖRINGER ZINK ( 24 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:50:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde45 STYKKEN 1-ÖRINGER ZINK ( 23 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:45:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde35 STYKKEN 5-ÖRINGER ( 22 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:40:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde1 ÖRE 1921 ( 21 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:35:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde3 GAMLE 5-ÖRINGER ( 20 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:30:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde5 ÖRE ZINK 1950 ( 19 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:25:00
Finland postfrisk & ustemplet
BildeFinland 1918 Våpen (Hengslet) Kjøp nå Nyekr 1,00026.04.2018 10:59:00
Finland postfrisk & ustemplet
Finland postfrisk & ustemplet
BildeFinland 1918 Våpen (Hengslet) Kjøp nå Nyekr 1,00026.04.2018 10:58:00
Finland postfrisk & ustemplet
Finland stemplet
BildeFinland 1917 Våpen (Stemplet) Kjøp nå Nyekr 1,00026.04.2018 10:54:00
Frimerkelitteratur
BildeHandlerkatalog Norge 2017 Nyekr 1,00023.04.2018 22:36:00
Sverige postfrisk & ustemplet
BildeFacit 1398 ** Nyekr 1,00026.04.2018 15:42:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde5-ÖRE ZINK SAMLING - 50 - 60 TALLET ( 18) Nyekr 1,00013.05.2018 20:20:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde5 ÖRE ZINK 1942, 1943, 1944 ( 17 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:15:00
Sverige postfrisk & ustemplet
BildeFacit 1509 ** Nyekr 1,00025.04.2018 15:23:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde10 ÖRE ZINK 1941, 1943, 1944 ( 16 )  Nyekr 1,00113.05.2018 21:10:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde25-ÖRE ZINK 1941 OG 1942 ( 15 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:05:00
Frankrike postfrisk & ustemplet
BildeFrankrike / Kraftverk xx Nyekr 1,00009.05.2018 20:40:00
BildeFrankrike / Petain xx Nyekr 1,00009.05.2018 20:40:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde2-ÖRE ZINK 1942 OG 1944 ( 14 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:00:00
BildeFrankrike / Gambetta xx Nyekr 1,00009.05.2018 20:40:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
BildeSAMLING 25-ÖRINGER 80-TALLET ( 13 ) Nyekr 1,00113.05.2018 22:00:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
BildeSAMLING 25-ÖRINGER 1966 - 1979 KOMPLETT (12 ) Nyekr 1,00013.05.2018 21:55:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
BildeSAMLING 25-ÖRINGER 40-50-60 TALLET ( 11 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:50:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde25 ÖRE 1924 ( 9 ) )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:40:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde4 STYKKEN GAMLE 10-ÖRINGER ( 10 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:45:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde5 ÖRE ALUMINIUM 1941 X 5 ( 8 )  Nyekr 1,00013.05.2018 21:35:00
1 kr Auksjon
Lot, samlinger & partier
BildeOSCAR II SAMLING 5-ÖRINGER ( 7 )  Nyekr 1,00113.05.2018 21:30:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Danmark
Bilde2 KRONER 1925 ( 6 )  Nyekr 1,00113.05.2018 21:25:00
1 kr Auksjon
Julekort
BildeUsignert julekort. Saga u/nr Nyekr 1,00025.04.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
BildeUsignert julekort. Saga 2031/50 Nyekr 1,00125.04.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
BildeUsignert julekort. Oppi 7260/68 Nyekr 1,00125.04.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
BildeUsignert julekort. Oppi 7254/51 Nyekr 1,00025.04.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
BildeUsignert julekort. Oppi 7254/30 Nyekr 1,00025.04.2018 15:00:00

Sist oppdatert: 20.04.2018 12:56:13