2

Belgia

ID  Kolonne sortert i synkende rekkefølge

S
4482919
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1990 Vann er liv (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:36:30
S
4482915
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1989 Utdannelse (Postfrisk)kr 1,00020.04.2024 13:10:49
S
4482742
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1986 Våpenløve (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:36:25
S
4482738
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1986 Frimerkets dag (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:36:11
S
4480986
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1985 Våpenløve (Postfrisk)kr 1,00020.04.2024 22:38:49
S
4480976
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 5,00022.04.2024 07:09:47
S
4480516
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 30,00018.04.2024 12:36:06
S
4480191
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 30,00018.04.2024 13:36:13
S
4480169
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 13:36:12
S
4480080
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1983 Heraldisk løve (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 13:36:12
S
4477624
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1981 Heraldisk løve (Postfrisk)kr 1,00023.04.2024 11:16:06
S
4477309
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1980 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 8,00023.04.2024 11:16:00
S
4477302
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1980 Frimerkets dag (Postfrisk)kr 1,00023.04.2024 11:15:59
S
4477294
Belgia FDC & brev
90% rabatt: Belgia 1979 Europaparlamentet (FDC)kr 2,00023.04.2024 11:15:58
S
4468052
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1978 Ingeniørforbund (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 14:35:10
S
4466367
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1977 Heraldisk løve (Postfrisk)kr 1,00025.04.2024 00:32:28
S
4466353
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1977 Ingeniørforbundet (Postfrisk)kr 1,00025.04.2024 00:32:19
S
4465837
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1976 Økonomsk forbund (Postfrisk)kr 1,00024.04.2024 20:49:20
S
4460950
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1975 Frimerkets dag (Stemplet)kr 1,00022.04.2024 07:05:58
S
4460935
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1975 THEMABELGA (Postfrisk)kr 1,00021.04.2024 22:52:21
S
4460923
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1974 Heraldisk løve (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:05:57
S
4460319
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1974 Miljøvern (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 12:50:39
S
4455689
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1973 Heraldisk løve (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 15:07:39
S
4455684
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1973 Kong Baudouin (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 15:07:00
S
4455639
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1973 Telekommdagen (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 13:23:38
S
4449254
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1972 Verdens hjertemåned (Stemplet)kr 1,00020.04.2024 06:30:03
S
4449104
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1971 Barnerike familier (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 17:52:36
S
4449102
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1970 Heraldisk løve (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 12:48:14
S
4449099
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1970 Kong Baudouin (Stemplet)kr 1,00020.04.2024 22:10:25
S
4448989
Belgia FDC & brev
90% rabatt: Belgia 1969 BENELUX tollunion 25 år (FDC)kr 3,00021.04.2024 12:48:14
S
4448983
Belgia FDC & brev
90% rabatt: Belgia 1969 BENELUX tollunion 25 år (FDC)kr 3,00021.04.2024 12:48:13
S
4448967
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1969 Heraldisk løve (Stemplet)kr 1,00022.04.2024 07:13:23
S
4448937
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1969 Industrikreditt (Postfrisk)kr 1,00021.04.2024 19:10:14
S
4447453
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1969 Ungdomsfilateli (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 12:48:12
S
4447392
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1968 Heraldisk løve (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 12:48:12
S
4447389
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1968 Heraldisk løve (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:13:06
S
4447336
Belgia FDC & brev
90% rabatt: Belgia 1967 Telekommunikasjon (FDC)kr 1,00021.04.2024 01:05:22
S
4447327
Belgia FDC & brev
90% rabatt: Belgia 1966 EUROCHEMIC i Mol (FDC)kr 2,00022.04.2024 07:12:54
S
4447318
Belgia FDC & brev
90% rabatt: Belgia 1964 BENELUX tollunion 20 år (FDC)kr 1,00021.04.2024 12:48:01
S
4445805
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1964 Byen Oostende (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 13:34:08
S
4445760
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1962 Kong Baudouin (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 15:19:48
S
4445159
Belgia FDC & brev
90% rabatt: Belgia 1959 Europas hjerte (FDC)kr 6,00018.04.2024 13:34:24
S
4445151
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1958 Menneskerett (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 13:34:23
S
4445146
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1957 Kong Leopold III (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 13:34:21
S
4445136
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1956 Kong Leopold III (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 13:34:20
S
4444153
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1953 Kong Baudouin (Stemplet)kr 1,00024.04.2024 01:24:38
S
4444146
Belgia stemplet
S
4440586
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1951 Heraldisk løve (Postfrisk)kr 1,00024.04.2024 21:53:58
S
4440583
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1950 Kong Leopold III (Stemplet)kr 1,00022.04.2024 07:29:56
S
4440577
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1946 Kong Leopold 10% (Stemplet)kr 1,00024.04.2024 21:53:58
S
4440443
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1941 Kong Leopold III (Stemplet)kr 1,00022.04.2024 07:29:55
Forrige 1  2  3  4  5