GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
NK 181-83--NORDKAPP I      Annonse nr: 1469268

Liten tynnhet på 15 øren-ellers ok--se 2 bilder

kr 15,00
Sendes kun innen Norden.
Utropspriskr 300,00
Startet05.11.2017 08:45:53
Slutter11.11.2017 22:30:00
FylkeHedmark
Annonse vist73
NK 181-83--NORDKAPP I
Annonse nr: 1469268
Selger:  toyacind
Profilbilde   Medlem siden: 03.07.2015
Sted: Hokåsen
Karakterer (23)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.11.2017 14:29:53

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.