GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Hordaland : Auksjon
Brakanes Hotel , Ulvik . Normann O-49-65      Annonse nr: 1476984

Brakanes Hotel , Ulvik . Hardanger .
Enerett : Normanns Kunstforlag A/S
Kortet er ubrukt m litt/noe slitasje.

kr 13,00
Utropspriskr 7,00
Startet10.11.2017 22:27:00
Slutter17.11.2017 22:27:00
FylkeØstfold
Solgt forkr 17,00
Annonse vist16
Brakanes Hotel , Ulvik . Normann O-49-65
Annonse nr: 1476984
Høyeste Budgiver t26 (617)  Se budgivers karakterbok
t26kr 17,00 (Autobud)16.11.2017 13:19:32
birgholkr 15,0016.11.2017 13:19:32
t26kr 13,00 (Autobud)16.11.2017 11:39:02
permsorhagenkr 11,0016.11.2017 11:39:02
t26kr 9,0015.11.2017 19:23:35
permsorhagenkr 7,0014.11.2017 22:46:09
Selger:  wilhelmine

Medlem siden: 03.06.2009
Sted: Halden
Karakterer (5388)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.11.2017 14:35:45

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.