Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) SONDRE burgunderrødt skjørt med belte, pynt og veske 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler NK  1 3 stripe riststemplet Canon EOS 600D, 3 objektiv + mere
kr 200 kr 400 kr 400 kr 3600 kr 1950

lejontyp komplett diverse utgåvor 1946-7 utgåvor 1953 utgåvor 1954 komplett utgåvor 1957
kr 37 kr 14 kr 11 kr 13 kr 18

Frimerke: Stemplet-Å51-drammen Ungarn - Afa: 3721/23 - Særmærker - G844 Danmark - Afa: 1043/44 - Tivoli - G895 Jenny Nystrøm - to kort m/anmerkninger Sovjetunionen 1961 Rabindranath Tagore (Stemplet)
kr 1 kr 1 kr 1 kr 0,15 kr 1

Sist oppdatert: 19.01.2017 01:06:12

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.