GiBud.no er optimalisert for Internet Explorer
   Søk også i objektbeskrivelse

5 øre 1875. Kv. svak 1+. 46 deler til middagsservise Christineholm Firkløveren 25 øre 1914. kv. 1+ Kaffeservise til 11. 36 deler meget pent Porsgrund 55 Landslagets Fotballbilder 1998 1600 stk
kr 500 kr 2000 kr 450 kr 1500 kr 200

Togo 1969 Røde Kors Serviett brodert   Tonga 1963 Røde Kors 100 år Trinidad & Tobago 1989 Røde Kors 125 år Serviett brodert
kr 5 kr 20 kr 3 kr 6 kr 20

Stemplet NK944-946 Postarbeid Østerrike 1981 Ambulanse INDBYDELSEKORT TIL ALT. MED KUVERT. 1 BUD = 1 STK. Belarus 1997 Riksvåpenet Belarus 1998 Nasjonale symboler
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 24.07.2014 06:12:57

Snarveier

Du betaler kun 3% (maks kr 18,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.