SONDRE burgunderrødt skjørt med belte, pynt og veske Hópflug Itala 1933 med attest Lasse Nielsen 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler NY PRIS - 1500 kr. Lille
kr 400 kr 12500 kr 400 kr 1500 kr 10000

Skjæggedalsfos   MAD NR 7 - 1983  MAD NR 8 - 1983  NK460 Drammen 05.12.58 MAD NR 9 - 1983 M/BILAG
kr 10 kr 5 kr 9 kr 12 kr 9

Postfrisk ** NK863  Finland 1963 Våpenløve (Hengslet 1€=1Kr) Jugoslavia 1966 Serbiske frimerker 100 år (Stemplet) Jugoslavia 1966 Gamle sølvmynter (Stemplet) Sovjetunionen 1965 Sommerspartakiade (Stemplet)
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 20.08.2017 15:32:12

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.