1 gammel talje og 2 grønne garnkuler Aalesund - fint småformat ca 1905! SONDRE burgunderrødt skjørt med belte, pynt og veske Hotel Cæsar Sesong 1 ( Ny vare ) Monnyputt  miniark BL1 til 21 +9-9-99 BL26
kr 500 kr 50 kr 500 kr 25 kr 299

Espelandsfos Hardanger st Kristiania 1907 se scan Tretten  se scan Venabygd  se scan Postens utstillingskort 1 - 10  2004 se scan Postens utstillingskort 1 - 10  2005 se scan
kr 12 kr 12 kr 18 kr 10 kr 10

Burundi 1966 Blomster (Stemplet) Bhutan 1974 Lokomotiv (Postfrisk) Tyskland B.R.D. 1969 Damplokomotiv (Postfrisk) Cameroun 1959 Blomster (Stemplet) Russland 1994 IOC 100 år (Postfrisk)
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 09.02.2016 08:22:00

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.