NK 289-292--V-MERKER U/VANNMERKE Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) SONDRE burgunderrødt skjørt med belte, pynt og veske 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler Rubin på 1890.00 carat
kr 250 kr 200 kr 400 kr 400 kr 3800

Haparanda Torget 017 ubrukt kort (43) Råneå Kyrkan - 4209 ubrukt kort (44) Arjeplog Foto: Harry Nilsson - N029 ubrukt kort (45) Karlsborgs kyrka och sjømannshem 1659 ubrukt(46) Bodens Hotellcentrum nr 1804 ubrukt kort.(47)
kr 3 kr 3 kr 3 kr 3 kr 3

Liberia 1978 Tømmerbil (Postfrisk) Suldalsosen 4-1-57 Stavanger 20-8-57 U.S.A. 1979 OL i Moskva (Postfrisk) Polen 1974 Sjakkfestival (Stemplet)
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 0,5

Sist oppdatert: 25.03.2017 04:44:59

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.