Samling Private magazine og noe mer SOG LOMMEKNIV MED BELTEKUTTER 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler Monnyputt  Norge   Lott ca. 800 stenplede merker SONDRE burgunderrødt skjørt med belte, pynt og veske
kr 2500 kr 50 kr 500 kr 99 kr 500

Strynsvannet ved Hjelle st Valdresbanen A 1946 se scan Sivlebautaen Stalheim st Gudvangen 1924  se scan 2 Påskekort  se scan Julekort med rev i forrgrunnen se scan Donald Duck  1984 se scan
kr 5 kr 8 kr 6 kr 3 kr 3

Sovjetunionen 1961 Lære, arbeid og leve (Stemplet) Belgia 1954 Tjenestemerke Kong Baudouin (Stemplet) Romania 1982 Kommunistisk ungdomsforbund (Stemplet) NK: 931/32 - Fugle - G575 NK: 908/09  - Fugle - G578
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 01.10.2016 06:51:31

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.