Kategorier

Axel Coldevin: NORSKE STORGÅRDER BIND I-II (1950) 1 gammel talje og 2 grønne garnkuler NK  1 3 stripe riststemplet Agent X9 - 1987 NY PRIS - 1500 kr.
kr 500 kr 400 kr 3600 kr 15 kr 1500

1999 Sverige årssett postfrisk 1996 Island årssett postfrisk 1997 Island årssett postfrisk 1999 Island årssett postfrisk 2000 Island årssett postfrisk
kr 100 kr 80 kr 80 kr 80 kr 90

3640 Skollenborg,  23.06.1987 på par NK1012x1  klipp Madagaskar 1971 Postbil (Postfrisk) HK  974 - Sverige. Afa: 1191 - Forfatter Elin Wägner 100 år  ** HK 357 - Haugesund? -
Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1 Bud nå kr 1

Sist oppdatert: 22.06.2018 21:26:19