USA 20$ 1898 (Philadelphia) Elisabeth Vincentelli: ABBA TREASURES En hyllest (2010) Agent X9 - 1987 NY PRIS - 1500 kr. Monnyputt miniark TILBUD    BL1 til 21 +9-9-99+ BL26**
kr 11000 kr 200 kr 15 kr 1500 kr 279

NK 630x1 og x2 TRÆNA i postfr arkdeler, se beskrivelse 10er blokk NK 885 ØV/H hjørnem. SK-17=70++ POSTJUBILEET i postfriske arkdeler FLYKTNING, stor arkdel, femstripe mv alt postfrisk NK 204b i postfrisk 10-blokk
kr 100 kr 16 Bud nå kr 140 kr 200 kr 350

Tyskland D.D.R. 1982 Solidaritet Palestina (Postfrisk) Tyskland D.D.R. 1982  Rundstemplet NK1579-1580 Marint liv i Norge 2005 NAKENSNEGLE Norsk Fauna Det Sanne 13/1989
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 23.10.2017 04:31:12

Du betaler kun 3% (maks kr 25,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.