GiBud.no er optimalisert for Internet Explorer
   Søk også i objektbeskrivelse

10.1 Landslagets Fotballbilder 1998 1600 stk S256 Norge 1990-1999 Postfrisk** i Lindneralbum. Ponson du Terrail -Rocambole. 17 fine bøker Soldatens bok 1916.
kr 895 kr 200 kr 1700 kr 10 kr 80

Afganistan / Mässa  kpl sats  xx GRØNLAND: HEFTESAMMENTRYKK HS-15 POSTFRISK, AFA kr 120 Afganistan / Unesco  kpl sats  xx Afganistan / OS  kpl sats  xx GRØNLAND: HEFTESAMMENTRYKK HS-14 POSTFRISK, AFA kr 120
kr 3 kr 10 kr 5 kr 20 kr 10

Frankrike 1969 Europa Cept hengslet (1 € = 1 kr) Italia 1969 Europa Cept hengslet (1 € = 1 kr) Italia 1967 Enrico Fermi (Nobelprisvinner) Venezuela 1982 Nasjonalhymnen Østerrike 1958 Østerriske Sangerforbund
kr 1 kr 0,5 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 24.10.2014 18:48:13

Snarveier

Du betaler kun 3% (maks kr 18,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.