Axel Coldevin: NORSKE STORGÅRDER BIND I-II (1950) krystall vaser/figurer seldes til under 1/3 av normal p NY PRIS - 1500 kr. Monnyputt miniark TILBUD    BL1 til 21 +9-9-99+ BL26** NK  1 3 stripe riststemplet
kr 500 kr 1500 kr 1500 kr 279 kr 3600

Sogndal .  Sviggum . Unummerert . Helsing frå Stryn .  Normann N-38-202 Briksdalsbreen .  Aune 183600 Fruktblomstring i Ulvik i Hardanger . Vikesland 406 6153. AFA 406-09 i Hefte. Olympiade **
kr 8 kr 7 kr 8 kr 7 kr 75

Seriepocket 92 Seriepocket 62 Italia 1956 Italia Turrita (Stemplet) Italia 1956 Astronautikkongress (Stemplet) Italia 1957 Publicus Ovidius Naso 2000 år (Stemplet)
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 23.01.2018 04:39:21