GiBud.no er optimalisert for Internet Explorer
   Søk også i objektbeskrivelse

M023  Henning Hansen Opl S256 Norge 1990-1999 Postfrisk** i Lindneralbum. 46 deler til middagsservise Christineholm Firkløveren Landslagets Fotballbilder 1998 1600 stk 5 øre 1875. Kv. svak 1+.
kr 1500 kr 1700 kr 2000 kr 200 kr 500

TELEGRAF 1954 - PRIMA POSTFRISK SERIE VIDKUN QUISLING 1942 - SERIE UBRUKT HENGSLET JERNBANE 1954 - PRIMA POSTFRISK SERIE UPU 1949 - PRIMA POSTFRISK SERIE NK 416 - PENT RUNDSTEMPLET, HK kr 130
kr 5 kr 10 kr 5 kr 5 kr 10

N-3300 HOKKSUND 06.07.1981 på NK-879 klipp HØNEFOSS 26.11.1984 på NK-947 NES i ÅDAL 20.02.1978 på NK-793 klipp Italia 1967 Enrico Fermi (Nobelprisvinner) Italia 1971 Grazia Deledda (Nobelprisvinner)
kr 1 kr 1 kr 1 kr 1 kr 1

Sist oppdatert: 29.08.2014 07:15:42

Snarveier

Du betaler kun 3% (maks kr 18,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.