GiBud.no : Se Auksjonsagenter
 Aktive Auksjonsagenter

NøkkelordPrisspekterKategoriFylke
--Norske sedler etter 1877--
--Sverige postfrisk & ustemplet--
--Sverige stemplet--
--Tyskland--
--Frankrike--
--England--
--Danmark--
--Øvrige utenlandske kunstnerkort--
#ekne#----Nord Trøndelag
1036kr 0,00 - kr 1 000,00----
1037kr 0,00 - kr 1 000,00----
1967kr 0,00 - kr 1 000,00Danmark FDC og brev--
1978kr 0,00 - kr 500,00Sverige FDC og brev--
1988kr 0,00 - kr 1 000,00Norge FDC 1980-1989--
1989kr 0,00 - kr 500,00Danmark FDC og brev--
1989kr 0,00 - kr 500,00Finland FDC og brev--
1995kr 0,00 - kr 500,00Island FDC og brev--
Altergrænden, altergrenden, alteren--Nordland Brev & HjemstedsfilateliNordland
Arbeidsklær------
Austvatn------
avfall------
Batterie Dietl--Nordland Brev & HjemstedsfilateliNordland
Blindvaag------
Blindvåg------
Borhaug------
bossbil------
breistøl------
Bruvoll------
bygning------
cocktail--Erotiske blader--
coctail------
drammen------
dramnexkr 0,00 - kr 500,00Norge FDC 1980-1989--
Eidsberg------
eidsbuga------
Eigvåg------
Eikvåg------
eilert mehl--Øvrige Norske kunstnerkort--
eilert mehl--Julekort--
esefjo------
essefjo------
falketin------
Farsund------
Figgen Figgjo------
Fjellhaug------
Fosen------
Frelsekr 0,00 - kr 1 000,00----
fylkes------
Forrige    1  2  3     Neste

Sist oppdatert: 24.09.2018 18:23:54