Gjeldende auksjonstid er:07.12.2019 23:21:20 07.12.2019 23:21:20
 Alle

 Shop

1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B04122019ID104486F1NRJECHYKPLPK.JPGNorge postfrisk, 4-blokk Sk 902kr 1,00114.12.2019 19:00:00
1 kr Auksjon
Minnemynter
B04122019ID104486F1JNSNLWHDCWOO.JPG Norge Minnemynt - Kongsberg - fra 1986 kr 1,00014.12.2019 18:58:00
1 kr Auksjon
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B04122019ID104486F1CCBRWXYZBDKP.JPGPostens julehilsen 1992. Signert fra Vika postkontor kr 1,00014.12.2019 18:56:00
1 kr Auksjon
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B04122019ID104486F1SSEBLDODRJHG.JPGNorge severdighet i Sarpsborg stemplet 2011kr 1,00014.12.2019 18:54:00
1 kr Auksjon
Etter 1999 Nk 1382 -
B04122019ID104486F1MHKVPWTOKXLF.JPGNorge stemplet miniark Sk 1539kr 1,00014.12.2019 18:52:00
1 kr Auksjon
Grønland
B04122019ID104486F1EGDQIOCGEIJX.JPGGrønland julemerke i 4-blokk fra 1974 i stemplet. kr 1,00014.12.2019 18:50:00
1 kr Auksjon
Asia - Stemplet
B04122019ID104486F1YQQEPAWMXVMP.JPGUNESCO 20 års jubileum Mich 476A-83A samt miniark 484kr 1,00014.12.2019 18:48:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
B04122019ID104486F1ZXQJJXVMXQMI.JPG Norge FDC fra 1972 med Sk 682- 683 kr 1,00014.12.2019 18:46:00
1 kr Auksjon
Danmark FDC og brev
B04122019ID104486F1SUVMXMEMBWZA.JPGDanmark FDC fra 1974 med Afa 560 kr 1,00014.12.2019 18:44:00
1 kr Auksjon
B04122019ID104486F1OLLCUMGGCXLD.JPGNorge Konvolutt stemplet - Halden i 1941kr 1,00014.12.2019 18:42:00
1 kr Auksjon
Britiske kolonier
B04122019ID104486F1QLTDWBJJIJNU.JPGSt. Lucia 9 stk forskjellige merker i ustemplet.kr 1,00114.12.2019 18:40:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B04122019ID104486F1IKRWXYLRQOTR.JPGSverige hefte med sammentrykk Afa 771- 776 i stemp kr 1,00014.12.2019 18:38:00
1 kr Auksjon
Sveits FDC & brev
B04122019ID104486F1HUXUZXXWAPBL.JPGFDC Geneve fra 1990 med Afa 186kr 1,00014.12.2019 18:36:00
1 kr Auksjon
Speidere stemplet
B04122019ID104486F1YNMCOGXAEIBY.JPGSpeider serie i stemplet. 7 stk forskjellige.kr 1,00014.12.2019 18:34:00
1 kr Auksjon
Rogaland prakt & lux
B04122019ID104486F1NBIIIJFFKLPM.JPGNorge Sk 1431 Luksus Stavanger 17.12.02kr 1,00014.12.2019 18:32:00
1 kr Auksjon
Ungarn
B04122019ID104486F1SBLRKTFWMSXH.JPGUngarn FDC fra 1988kr 1,00014.12.2019 18:30:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1990-1999
B04122019ID104486F1PQZYQUYDILZY.JPGNorge FDC fra 1992 med Sk 1161- 1162 i 4-blokkkr 1,00014.12.2019 18:28:00
1 kr Auksjon
Aust-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B04122019ID104486F1YHTLYOKOUTUH.JPGNorge Særstemp - Ibsenhuset - fra 1973 kr 1,00014.12.2019 18:26:00
1 kr Auksjon
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B04122019ID104486F1QLRNGFDLWHFK.JPGNorge Brevkort stemplet Oslo 1953 adr. forandring kr 1,00014.12.2019 18:24:00
1 kr Auksjon
Øvrig Tyskland
B04122019ID104486F1BKEVTCCRYSSE.JPG Tyskland stemplet. 18 stk forskjellige merker.kr 1,00014.12.2019 18:22:00
1 kr Auksjon
Afrika - Stemplet
B04122019ID104486F1IQGIGYMJCYIO.JPGCongo, mange motiv merker, 24 stk forskjellige merker.kr 1,00014.12.2019 18:20:00
1 kr Auksjon
Fly & luftfart stemplet
B04122019ID104486F1PQWMRWVTGHAN.JPGFlyhistorie, 24 stk forskjellige merker. kr 1,00014.12.2019 18:18:00
1 kr Auksjon
Resten av verden - Stemplet
B04122019ID104486F1XUFFKCFQTHGB.JPGVerden 23 stk forskjellige merker.kr 1,00014.12.2019 18:16:00
1 kr Auksjon
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B04122019ID104486F1QLWKUSYRQKNO.JPGNorge Brevkort fra 1946 - H7-Lotteriet Stemplet Laudal kr 1,00014.12.2019 18:14:00
1 kr Auksjon
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B04122019ID104486F1KJIFCWMCYFUH.JPGNorge Konvolutt med reklame tekst fra 1977kr 1,00014.12.2019 18:12:00
1 kr Auksjon
Danmark stemplet
B04122019ID104486F1WKRUJUKEXIMJ.JPGDanmark i stemplet. 2 stk 4-blokkerkr 1,00014.12.2019 18:10:00
1 kr Auksjon
Nord-Amerika - FDC og brev
B04122019ID104486F1DTSNRNCRPSUV.JPGUSA FDC fra Cincinnati. OH stemplet 10.11.1972kr 1,00014.12.2019 18:06:00
1 kr Auksjon
Nordland Brev & Hjemstedsfilateli
B04122019ID104486F1UJUPLGZOFDZC.JPGNorge Postkort fra Sortland 1980 studer bilde.kr 1,00014.12.2019 18:04:00
1 kr Auksjon
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
B04122019ID104486F1NXUMDGAQOINU.JPGNorge Konvolutt stemplet - Nystrand i 1937 kr 1,00014.12.2019 18:02:00
1 kr Auksjon
Øvrig Tyskland
B04122019ID104486F1XDZLSATDUNHQ.JPGBåtstempel på kort MS Nils Holgersson fra 2001 kr 1,00014.12.2019 18:00:00

Sist oppdatert: 07.12.2019 23:21:20