Gjeldende auksjonstid er:14.12.2019 04:23:52 14.12.2019 04:23:52
 Alle

 Shop

England postfrisk & ustemplet
B17052019ID104702F1JJYTBBSZBGSN.JPGJERSEY 1979. Set fly kpl. postfrisk med marginal nede.kr 12,00019.12.2019 22:51:57
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1YFEPDCBBXIKX.JPGBERLIN. 14 praktstemplete merker. Kike!kr 35,00015.12.2019 19:07:34
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1YSGRTIPKPHOI.JPGBERLIN 13 praktstemplete merker.kr 35,00015.12.2019 19:07:34
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1GYHJSVBAWBNR.JPGNORGE 1994. Paralympics NK1201-2 på FDC.kr 12,00015.12.2019 19:07:33
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1DCNUWWGLVKMK.JPGNorge 1994.Lillehammer 2 FDC.kr 39,00015.12.2019 19:07:33
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1BAPUUBWDDVQT.JPGNO Lillehammer to FDC.kr 19,00015.12.2019 19:07:33
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1TYTOCLYGOBNU.JPGNO 1993. OL-vinnerne Bl.18 på FDC.kr 39,00015.12.2019 19:07:33
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1THPSTKJFGKFK.JPGNO 1992. OL-vinnerne Bl.16 på FDC.kr 39,00015.12.2019 19:07:33
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1UXMRYGKKOSOL.JPGNorge1991. OL-vinnerne Bl.15 på fdc.kr 39,00015.12.2019 19:07:33
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1PNSLYKFTXBFO.JPGNO 1990. OL-vinnere Bl.13 på FDCkr 39,00015.12.2019 19:07:33
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1OAZMMBUOXYRM.JPGNORGE 1994. Frimerkets dag Bl.20 på FDC.kr 49,00015.12.2019 18:38:08
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1QWGMJTSSNSPV.JPGNO 1993. Frimerkets dag 1993 Bl.19 på FDC.kr 49,00015.12.2019 18:38:08
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1ROTYVQGSXGRQ.JPGNORGE 1992. Frimerkets dag 92 Bl.14 på FDC.kr 49,00015.12.2019 18:38:07
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1PWFGWRONMTQN.JPGNO 1991 frimerkets dag Bl.14 FDC.kr 45,00015.12.2019 18:38:07
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1DYHKLBCRLMRR.JPGNORGE 1991/92. To FDC Posthorn kronemerker.kr 39,00015.12.2019 18:08:23
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1TCYENNNZSDIE.JPGNORGE 1992-94 Tre FDC Harald Kronemerker.kr 95,00015.12.2019 18:08:23
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1YYXOSXLXSPLY.JPGNORGE. Sonja+Harald 1992/3 FDC NK1133-6 +1165-7.kr 30,00015.12.2019 18:07:20
Resten av verden - Stemplet
B03112019ID104702F1PIURWSCXJZJB.JPGISRAEL. Saml. med 32 Max.kort av 50årene. Ta en titt!kr 69,00015.12.2019 17:35:36
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1XKJRUHJZHUFS.JPGBERLIN 1985/86. To set velf. prakt-rundstemplet.kr 19,00015.12.2019 17:35:36
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1GWVPVNOSYGTM.JPGBERLIN 1988/90 To set velf. prakt-rundstemplet.kr 29,00015.12.2019 17:35:35
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1GBUNCZPICZXQ.JPGBERLIN 1887/89 To set velf. prakt-rundstemplet.kr 25,00015.12.2019 17:35:35
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1WHGJVBRJFXKL.JPGBERLIN 1989/90 To utg. Sport prakt-rundstemplet.kr 25,00015.12.2019 17:35:35
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1IVEYCDBPPNFK.JPGBERLIN 1989. Mi.844-5 prakt-rundstemplet.kr 39,00015.12.2019 17:35:35
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1QNFTYQYGMMHA.JPGBERLIN 1987/88 Mi.788 + 806 prakt-rundstemplet.kr 12,00015.12.2019 17:35:35
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1IEDJFXIRJCVD.JPGBERLIN 1989. Mi.830 marginalstykk luxus rundstempletkr 39,00015.12.2019 17:35:35
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1ANYEPZXIJKTT.JPGBERLIN 1988. Mi.811-2 prakt-rundstemplet!kr 19,00015.12.2019 17:35:35
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1YJKWHJOFITFA.JPGBERLIN 1988. Mi.824-28 marginalstykker luxus rundstemplkr 39,00015.12.2019 17:35:35
DDR stemplet
B01112019ID104702F1MRVIVHZJJYOF.JPGDDR Tjenstepost 1965. 2 spesjalmerker stemplet.kr 49,00020.12.2019 21:50:25
Deutsches Reich stemplet
B01112019ID104702F1YHWPSLDENDLK.JPGTyske Rike Infla 1923 Tjenste.D88 ren stemplt. Signum.kr 590,00020.12.2019 21:50:25
Deutsches Reich stemplet
B01112019ID104702F1ATPHKIUDMIIB.JPGTysk Rike Infla 1923. Mi.330AP ren rundstemplet. Signumkr 120,00020.12.2019 21:50:25
Deutsches Reich stemplet
B01112019ID104702F1UBPOPRWNQARU.JPGTysk Rike Infla 1923. Mi.295 praktstemplet. Ekthetssignkr 19,00020.12.2019 21:50:25
Deutsches Reich stemplet
B01112019ID104702F1KMSYVLGMMGXM.JPGTysk Rike Infla. Mi.309AWb ren rundstplt. Ekthetssignumkr 29,00020.12.2019 21:50:25
Deutsches Reich stemplet
B01112019ID104702F1HNJRVYFYYBUV.JPGTysk Rike Inflation Mi.301A ren stemplet. Ekthetssignumkr 19,00020.12.2019 21:50:25
Deutsches Reich postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1XZCFINKTGXTF.JPGTysk Rike 1940. Mi. 743 postfriske marginalstykk.kr 120,00020.12.2019 21:50:25
Deutsches Reich stemplet
B01112019ID104702F1IKVXAWATYZCV.JPGTysk Rike 1923. Mi.258 ren stemplet. Ekthetssignum.kr 29,00020.12.2019 21:50:25
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1URSCFZLFJPAT.JPGBRD 1993. Mi. 1665 Magdeburg postfrisk.kr 9,00020.12.2019 21:50:25
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1JRVOPTMBTNSV.JPGBRD 1993. Mi.1679 Cottbus postfrisk.kr 15,00020.12.2019 21:50:25
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1MVUFQIMBEIJB.JPGBRD 1992. Mi.1623 postfrisk venstre hjørne opp.kr 15,00020.12.2019 21:50:25
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1CVIBGLRRHTNX.JPGBRD 1991. Mi.1562 Semperoper postfrisk.kr 15,00020.12.2019 21:50:25
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1NBDJXKURKWQI.JPGBRD 1987/98 Mi. 1331 + 2014 postfrisk.kr 19,00020.12.2019 21:50:25
Berlin postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1FQOMCHZHXMMW.JPGBerlin 1988. bruksmerker Mi.806, 811 + 826 postfrisk.kr 19,00020.12.2019 21:50:24
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1DCPGKSHLDODE.JPGBRD 1982. set bruksmerker 1139-43 postfrisk.kr 25,00020.12.2019 21:50:24
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1VZNRSXILURJP.JPGBRD 1982. set bruksmerker Mi.1134-38 postfrisk.kr 39,00020.12.2019 21:50:24
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1QFBJPKQIPWYD.JPGBRD 1991/93 Mi. 1535 + 1687 postfrisk.kr 12,00020.12.2019 21:50:24
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1NHQGDJJQQBWM.JPGBRD 1996. Mi.1860 Kirke Hamburg postfrisk.kr 19,00020.12.2019 21:50:24
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1YGBGIXVLLVTD.JPGBRD 1993. Mi.Nr.1691 Deutsches Theater postfrisk.kr 19,00020.12.2019 21:50:24
Berlin postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1NVNWDOZUTQCT.JPGBerlin 1982. bruksmerker set Mi.673-77 postfrisk.kr 19,00020.12.2019 21:50:24
Berlin postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1BGKBNUXHSQFE.JPGBERLIN 1982. bruksmerker Mi. 668-72 set postfrisk.kr 39,00020.12.2019 21:50:24
BRD stemplet
B01112019ID104702F1BGMMCQYHAUVX.JPGBUND. 9 prakt-rundstemplete merker. Kike!kr 35,00020.12.2019 21:06:54
Berlin stemplet
B01112019ID104702F1PIZWELOSIDZV.JPGBerlin. 13 prakt-rundstemplete merker.Ta en titt!kr 35,00020.12.2019 19:21:04

Forrige   1  2  3    Neste

Sist oppdatert: 14.12.2019 04:23:52