folkvang kategorier:

1 kr Auksjon
Resten av verden - Stemplet
B10022020ID104486F1TXVLBVYPGNMM.JPG Fujeira BOKSING Michel blokk 57 A, fra 1971kr 1,00022.02.2020 18:54:00
1 kr Auksjon
Asia - Stemplet
B10022020ID104486F1EQCMTGWJMCSB.JPGIndonesia 40 stk. forskj. i stemplet - ustemplet.kr 1,00022.02.2020 18:52:00
1 kr Auksjon
Danmark FDC og brev
B10022020ID104486F1PDVIVNVCKGNU.JPGDanmark FDC fra 1985 med Afa 842kr 1,00022.02.2020 18:50:00
1 kr Auksjon
Øvrige Øst Europa
B10022020ID104486F1XTFQUQEZEQOZ.JPG Konv. Litauen med særstempel og Russisk frimerkekr 1,00122.02.2020 18:48:00
1 kr Auksjon
Britiske kolonier
B10022020ID104486F1SHVAUIDFKGNA.JPGØsterrike FDC FN Wien fra 1990 med Afa 106- 107 kr 1,00022.02.2020 18:46:00
1 kr Auksjon
Britiske kolonier
B10022020ID104486F1LIFODQREMHUT.JPG Isle of Man i postfrisk. 9 stk forskjellige merker.kr 1,00022.02.2020 18:44:00
1 kr Auksjon
Resten av verden - Stemplet
B10022020ID104486F1CFKKCWHJYOVD.JPGVerden i stemplet. 27 stk forskjellige merker.kr 1,00022.02.2020 18:42:00
1 kr Auksjon
Grønland
B10022020ID104486F1YLVROSBUCPHW.JPGGrønland postfrisk, Afa 80 og 82 i 4-blokkerkr 1,00022.02.2020 18:38:00
1 kr Auksjon
Krigspost & Feltpost
B10022020ID104486F1WQHCGELWFESH.JPGRasjoneringskort på skotøy, under krigen. Brettetkr 1,00122.02.2020 18:36:00
1 kr Auksjon
Polen
B10022020ID104486F1JVTNENVDIOOQ.JPGPolen stemplet. 45 stk forskjellige merker. kr 1,00022.02.2020 18:34:00
1 kr Auksjon
Deutsches Reich brev/helsaker/FDC
B10022020ID104486F1PXCPVTHHFQYM.JPGBåtstempel MS Olau Hollandia fra 1989kr 1,00022.02.2020 18:32:00
1 kr Auksjon
Afrika - Stemplet
B10022020ID104486F1KGYPBRBLRMRK.JPGCentral Afrika i stemplet. Verdi 50.-kr 1,00022.02.2020 18:30:00
1 kr Auksjon
Island FDC og brev
B10022020ID104486F1YBJCOYMFWGFN.JPG Island FDC med Afa 613- 614 fra 1984 kr 1,00022.02.2020 18:28:00
1 kr Auksjon
Nord-Amerika - Stemplet
B10022020ID104486F1CMSYWJMTPVDU.JPGUSA i stemplet. 30 stk forskjellige merker. kr 1,00022.02.2020 18:26:00
1 kr Auksjon
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B10022020ID104486F1CBDLPTJTSDKQ.JPGNorge Rek. konv. stemp. i Askim i 1948 Hard postgang.kr 1,00022.02.2020 18:24:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1980-1989
B10022020ID104486F1DGPTFHVCIPYS.JPGNorge FDC fra 1985 med Sk 971kr 1,00022.02.2020 18:22:00
1 kr Auksjon
Østfold prakt & lux
B10022020ID104486F1JPHPDCRWXYQN.JPG Norge Sk 1061 Luksus - Berg i Østfold i 1989kr 1,00022.02.2020 18:20:00
1 kr Auksjon
Øvrige Øst Europa
B10022020ID104486F1DLHSKLHGMLVB.JPGRomania i stemplet. 3 stk 4-blokkerkr 1,00022.02.2020 18:18:00
1 kr Auksjon
Nord-Amerika - FDC og brev
B10022020ID104486F1GEWSVRSIEKSG.JPGUSA FDC fra 1974 med Michel1154 kr 1,00022.02.2020 18:16:00
1 kr Auksjon
Britiske kolonier
B10022020ID104486F1MUYNPZCJMJJV.JPGHong Kong stemplet. 16 stk forskjelligekr 1,00022.02.2020 18:14:00
1 kr Auksjon
England stemplet
B10022020ID104486F1IFVOIJQZYWWX.JPGEngland i stemplet. 23 stk forskjellige merker.kr 1,00022.02.2020 18:12:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10022020ID104486F1DCQBISDPXQMN.JPGNorge stemplet. Sk 924- 928 kr 1,00022.02.2020 18:10:00
1 kr Auksjon
Øvrige Vest Europa
B10022020ID104486F1XRQODLTGIOMA.JPGAlbania i stemplet - ustemplet 10 stk forskjellige.kr 1,00022.02.2020 18:08:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10022020ID104486F1EARLNEQPFXLE.JPGNorge Sk 693 i 4-blokk postfrisk.kr 1,00122.02.2020 18:06:00
1 kr Auksjon
Ungarn
B10022020ID104486F1WDLWDKSUIIWB.JPGUngarn stemplet. Afa 1621A- 1627Akr 1,00022.02.2020 18:06:00
1 kr Auksjon
Færøyene: FDC og brev
B10022020ID104486F1EISKJOWMVJDH.JPG Færøyene - Dokumentar kort - Nr. 9kr 1,00022.02.2020 18:04:00
1 kr Auksjon
Helpost
B10022020ID104486F1QOWDPNZIQPIT.JPGNorge Postkort helpost i ubrukt kr 1,00022.02.2020 18:00:00

Sist oppdatert: 17.02.2020 09:59:59