GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:21.03.2019 03:18:06 21.03.2019 03:18:07
 Profilerte auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Lot, samlinger & partier
B19032019ID58233F1JVCPXIZXEKVI.JPGNORGE - FIN SAMLING - SE 100 BILDER Hot Nyekr 235,00724.03.2019 21:30:00
1 kr Auksjon
Lot, samlinger & partier
B13032019ID105146F1EOGYHTKUGWJD.JPGFrimerker i innst. bøker+++ Se 136 bilder! UTROP 1,-!!! Hotkr 1 504,001124.03.2019 22:06:00
1 kr Auksjon
Lot, samlinger & partier
B11032019ID105146F1ORBDFSCSJURT.JPGMengder av frimerker og brev i eske. UTROP 1,-!!!!!! Hotkr 1 680,002121.03.2019 21:51:00

 Auksjoner

Sør-Trøndelag
B07122018ID72027F1OGSHETNWMLOU.JPGNIDAROSDOMEN Nyekr 1,00027.03.2019 22:08:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1EXGTNISPLOJX.JPGPolen / Skog kpl sats xx Nyekr 1,00012.04.2019 20:25:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1RHIGXPLQPACM.JPGPolen / Arkitektur sats xx Nyekr 1,00012.04.2019 20:25:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1SBJZBFDOGYOW.JPGPolen / Partidag kpl sats xx Nyekr 1,00012.04.2019 20:25:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1QJDKRNDKVTML.JPGPolen / Filateli par xx Nyekr 1,00012.04.2019 20:25:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1FSBTEKRDMIFU.JPGPolen / Monument kpl sats xx Nyekr 1,00012.04.2019 20:25:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1VLUTQQYOPREF.JPGPolen / Kongress kpl sats xx Nyekr 1,00012.04.2019 20:25:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1UCOJYCGOUMJM.JPGPolen / Universitet xx Nyekr 1,00012.04.2019 20:25:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1FMMORDRTBNIO.JPGPolen / PKO xx Nyekr 1,00012.04.2019 20:25:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1MVQDQEPVGQSW.JPGPolen / Rymd kpl sats xx Nyekr 1,00012.04.2019 20:25:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1WCRMASYMYKVP.JPGPolen / Korzeniowski kpl sats stpl Nyekr 1,00012.04.2019 20:24:00
Øvrige Øst Europa
B20032019ID103070F1ZZIRCNPLMNFD.JPGPolen / Pionjärer stpl Nyekr 1,00012.04.2019 20:24:00
Sovjet postfrisk & ustemplet
B20032019ID100931F1KFMBPBODWGHE.JPGSovjetunionen 1990 Folkeepos (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 1,00027.03.2019 20:05:00
Sovjet postfrisk & ustemplet
B20032019ID100931F1FMJVWMODYSRM.JPGSovjetunionen 1990 Lenin - frimerkeutst. (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 1,00027.03.2019 19:58:00
Sovjet postfrisk & ustemplet
B20032019ID100931F1MFRQOFEDGXCK.JPGSovjetunionen 1990 Seieren 45 år (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 1,00027.03.2019 19:57:00
Sovjet postfrisk & ustemplet
B20032019ID100931F1FOWILRLEOOKS.JPGSovjetunionen 1990 1. Mai - arbeidets dag (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 1,00027.03.2019 19:56:00
2 øre etter 1923
B25032018ID107878F1GEDNCXGDOGJT.JPGNorge 2 øre 1971 - 1972 Kv.1 Nyekr 1,00027.03.2019 18:13:00
2 øre etter 1923
B25032018ID107878F1UEXKMPJKXIMH.JPGNorge 2 øre 1951 Kv. 1 Nyekr 1,00027.03.2019 18:04:00
Sovjet postfrisk & ustemplet
B20032019ID100931F1TLSMCONVXLRC.JPGSovjetunionen 1990 Ho Chi Minh 100 år (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 1,00027.03.2019 17:39:00
Sovjet postfrisk & ustemplet
B20032019ID100931F1NLYTVGMUMMJR.JPGSovjetunionen 1990 Vietnam KP 60 år (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 1,00027.03.2019 17:38:00
1 kr Auksjon
USA
B20032019ID108170F1EKKOLPZMOSNS.JPGJulemerke USA 1931 Nyekr 1,00002.04.2019 09:16:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B20032019ID104466F1QLMPGHRGSTOW.JPGFacit 1857-58 ** Nyekr 1,00025.03.2019 14:14:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B20032019ID104466F1BCJNQMQTDURP.JPGFacit 1810-11 ** Nyekr 1,00025.03.2019 14:10:00
1 kr Auksjon
Diverse
B20032019ID108170F1OSQFMNXOUMKK.JPG3 klipp fra helsak Nyekr 1,00002.04.2019 09:05:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B20032019ID104466F1ADLXUGRLOXAS.JPGFacit 1569 ** Nyekr 1,00025.03.2019 14:08:00
Polar, Hvalfangst, Svalbard
B20032019ID105844F1CWCHVSSECJOJ.JPGROALD AMUNDSEN PÅ SYDPOLEN (MITTET) STORFORMAT Nyekr 1,00005.04.2019 16:15:00
Sogn og Fjordane
B20032019ID105844F1XIURWUVQGKDS.JPGLÆRDAL SOGN (MITTET B.133) STORFORMAT Nyekr 1,00005.04.2019 16:02:00
Sogn og Fjordane
B20032019ID105844F1JCNRMFVYCIUL.JPGAURLAND KIRKE SOGN (MITTET 2408-29) STORFORMAT Nyekr 1,00005.04.2019 16:00:00
Varianter
B20032019ID108170F1BJNAIAGDLQRE.JPGNK 127 - Hvit prikk over 2 Nyekr 1,00002.04.2019 09:45:00
1 kr Auksjon
Varianter
B20032019ID108170F1OPIHVWOGUMPX.JPGNK 100 - prikk i O i NORGE Nyekr 1,00002.04.2019 09:43:00
1 kr Auksjon
Varianter
B20032019ID108170F1LXPVTBKHKQKX.JPGNK 100 - prikk i oval Nyekr 1,00002.04.2019 09:35:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B20032019ID102877F1DIJQCYCTDTAG.JPGRundstemplet NK971 " Strømsø Drammen " Nyekr 1,00031.03.2019 19:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B20032019ID102877F1KEJWVEUNEXQB.JPGRundstemplet NK933 " Tøyen " 07.06.1983 Nyekr 1,00031.03.2019 18:43:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B20032019ID102877F1DCQDSUDXTRUF.JPGRundstemplet NK929 " Porsgrunn " Nyekr 1,00031.03.2019 18:41:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B20032019ID104466F1TQRUHHEKSSVI.JPGFacit 318A ** Nyekr 1,00027.03.2019 13:14:00
1 kr Auksjon
Frankrike stemplet
B20032019ID108409F1VIQTVKPSWQRF.JPG1907 Semeuse camée 20c Nyekr 1,00010.04.2019 12:10:00
1 kr Auksjon
Frankrike stemplet
B20032019ID108409F1ORXAXRCIWIAH.JPG1907 Semeuse camée 20c Nyekr 1,00027.03.2019 12:06:00
1 kr Auksjon
Poletter
B20032019ID102898F1GZDXNQVCONNG.JPGEuro Clean Nyekr 1,00127.03.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Norske Minnemedaljer
B20032019ID102898F1TOWKDCZHWUEC.JPGCompucard-Nøkkelservice Nyekr 1,00127.03.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Norske Minnemedaljer
B20032019ID102898F1EWNOKWLHVUIE.JPGNFIF Kretsmesterskap. Gull valør Nyekr 1,00127.03.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Norske Minnemedaljer
B20032019ID102898F1WKXIYPBHNWLH.JPGNFIF Kretsmesterskap. Bronse valør Nyekr 1,00127.03.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Norske Minnemedaljer
B20032019ID102898F1IIMXKPFBMJHA.JPGLøpsmedalje Nyekr 1,00127.03.2019 14:00:00
1 kr Auksjon
Poletter
B20032019ID102898F1MJSVRODFHXOJ.JPGKnutssonsbolagen Nyekr 1,00127.03.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Utenl. Minnemedaljer
B20032019ID102898F1WYOPLBFGGVJH.JPGFinsk sparebankmedalje 1959 Nyekr 1,00127.03.2019 14:00:00
1 kr Auksjon
Utenl. Minnemedaljer
B20032019ID102898F1RICDWBKFUXUY.JPGSlovakia. Biela Stopa SNP 1989 Langrenn Nyekr 1,00127.03.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Utenl. Minnemedaljer
B20032019ID102898F1FUQKAQPPOQQN.JPGLes Olympiades l'oise Nyekr 1,00127.03.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Utenl. Minnemedaljer
B20032019ID102898F1STAVHFUEEYIL.JPGWeltspartag 1960. Jhan Strauss Nyekr 1,00127.03.2019 15:00:00

Sist oppdatert: 21.03.2019 03:18:06