Gjeldende auksjonstid er:17.09.2019 23:41:14 17.09.2019 23:41:14
 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet
Carl XV 1859-1872
B13092019ID330F1KDQODNCNPBXH.JPG1/2 skilling 1867. Kval 01 Hotkr 50,00618.09.2019 14:29:00
1 Kr 1875-1917
B13092019ID330F1KRHNKYWTXDMA.JPG1 kr 1888. En sjelden mynt som mange mangler! Hotkr 1 540,002018.09.2019 14:28:00
1 Kr 1875-1917
B13092019ID330F1TOYSKJMRDLUE.JPG1 kr 1890. Kval 1 Hotkr 475,00918.09.2019 14:27:00

 Alle

 Shop

Diverse
B17092019ID102905F1QSYITQQHCJMS.JPGTuristmerke Innland A post Nyekr 1,00024.09.2019 23:22:00
Liechtenstein stemplet
B17092019ID108027F1BIRLNFMCTFQP.JPGAFA 157 Nyekr 1,00016.10.2019 22:36:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1NPVETEPYPKWC.JPGNK-nr 1867 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 21:00:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1AYGLNYZLZNOY.JPGNK-nr 1866 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 21:00:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1XKOOUFUELIVG.JPGNK-nr 1863 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:59:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1LPULJDQXDLSS.JPGNK-nr 1862 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:59:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1CXVDVWJOSCXW.JPGNK-nr 1861 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:59:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1XTIXTITILROT.JPGNK-nr 1860 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:59:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1KDSGNCFVWTGR.JPGNK-nr 1859 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:58:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1VWIMHDJQGEOI.JPGNK-nr 1858 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:58:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1XLKHUULYSMFL.JPGNK-nr 1855 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:58:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1WUHQXYHQALWU.JPGNK-nr 1854 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:57:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1LUKCGXQQAPYX.JPGNK-nr 1853 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:57:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1FNGKTCBBBZJC.JPGNK-nr 1852 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:57:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1MMZFGXRRMLRD.JPGNK-nr 1843 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:56:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1YRFEONKVYGOO.JPGNK-nr 1842 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:56:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1NTVROSDPUMRQ.JPGNK-nr 1834 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:54:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1GEVANWIWIKCV.JPGNK-nr 1833 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:54:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1UCRXTLXFCDAW.JPGNK-nr 1827 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:53:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1HWKFIOFIPXUB.JPGNK-nr 1826 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:52:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1GJWGCRUXTVXD.JPGNK-nr 1825 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:52:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1WSUGQHZFLDEG.JPGNK-nr 1824 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:52:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1LHOULHTATWTS.JPGNK-nr 1821 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:51:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1VFKGGUPGXZOU.JPGNK-nr 1815 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:50:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1BESYDSYTKEDR.JPGNK-nr 1814 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:50:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1QYPFSGMVGSKJ.JPGNK-nr 1813 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:49:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1OQGOYNTTIXHV.JPGNK-nr 1812 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:49:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1KBMKPYKWQSLY.JPGNK-nr 1811 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:49:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1NEIGDLRVEULI.JPGNK-nr 1806 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:48:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1GIGKQPAJGTVC.JPGNK-nr 1805 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:48:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1TXUPQAKHFQEM.JPGNK-nr 1797 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:46:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1SOMSPECZXVCA.JPGNK-nr 1796 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:46:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1LJAKRKUQSOVX.JPGNK-nr 1795 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:46:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1IMMIAKWXCSUX.JPGNK-nr 1794 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:45:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1XYDGUIDYMTTV.JPGNK-nr 1785 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:44:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1OXPPBOWPABGH.JPGNK-nr 1776 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:42:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1KTYUUHIGCTND.JPGNK-nr 1772 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:41:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1VLBHFQWUUMLC.JPGNK-nr 1771 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:41:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1OSTIKXCWJJJO.JPGNK-nr 1764 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:40:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1JFROPMBHLMXL.JPGNK-nr 1763 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:40:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1MTHXBQIDXWYL.JPGNK-nr 1762 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:40:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1JUGBYZUDQJMT.JPGNK-nr 1761 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:39:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1UNBXLBDYUALE.JPGNK-nr 1758 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:39:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1LVBRSNRBDHRH.JPGNK-nr 1757 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:38:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1EVSSIXCAVIHQ.JPGNK-nr 1756 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:38:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B17092019ID57109F1EFPBLCWSDGYA.JPGNK-nr 1755 Stemplet Nyekr 1,00024.09.2019 20:38:00

Sist oppdatert: 17.09.2019 23:41:14