Italia postfrisk & ustemplet
B17052019ID104702F1UVXNAMKAREMV.JPGITALIA 1977 sammendrykk skip postfrisk. Mellomfelt.kr 12,00024.02.2020 19:07:37
Italia postfrisk & ustemplet
B17052019ID104702F1JDWYLALDUJFN.JPGITALIA 1977 sammendrykk skip postfrisk.kr 12,00024.02.2020 19:07:37
Italia postfrisk & ustemplet
B05012020ID103777F1UVVVPXISLKEL.JPGItalia, alliert okkupasjon MI 4 *kr 5,00001.03.2020 19:35:58
Italia postfrisk & ustemplet
B05012020ID103777F1PNMASRPBDMOH.JPGItalia, alliert okkupasjon MI 5 *kr 5,00001.03.2020 19:35:58
Italia postfrisk & ustemplet
B03012020ID99871F1RMAADMLUYRYD.JPGEuropa, Italia AFA 995-96 (17938)kr 1,00002.03.2020 11:50:16
Italia postfrisk & ustemplet
B25122019ID50403F1BVUFXQAUQNUS.JPGItalia afa 644-651 x kr 6,00027.02.2020 20:52:35
Italia postfrisk & ustemplet
B25122019ID50403F1SVMCJHNATUBK.JPGItalia afa 662-664 x kr 6,00027.02.2020 20:52:34
Italia postfrisk & ustemplet
B25122019ID50403F1ZSUEBPJGRGHG.JPGItalia afa 699 x kr 55,00027.02.2020 20:52:34
Italia postfrisk & ustemplet
B25122019ID50403F1OJWEHBSFVORU.JPGItalia afa 655-660 x kr 10,00027.02.2020 20:52:34
Italia postfrisk & ustemplet
B25122019ID50403F1WYJUFVQMWAST.JPGItalia afa 714 xx kr 210,00027.02.2020 20:52:34
Italia postfrisk & ustemplet
B25122019ID50403F1BRWLXSPUNGPF.JPGItalia afa 748 x kr 20,00027.02.2020 20:51:42
Italia postfrisk & ustemplet
B18122019ID50403F1OEFEPCOVMXUV.JPGItalia afa 133 x hengsletkr 15,00007.03.2020 20:50:27
Italia postfrisk & ustemplet
B28112019ID100227F1QGYQSAVVDIRC.JPGItalia - samling 1988-91 (Postfrisk) Kjøp nåkr 56,00027.02.2020 18:05:30
Italia postfrisk & ustemplet
B28112019ID100227F1UNWTREJJCRUA.JPGItalia - samling 1986-87 (Postfrisk) Kjøp nåkr 87,00027.02.2020 18:05:29
Italia postfrisk & ustemplet
B28112019ID100227F1OYJUGTWTAPXC.JPGItalia - samling 1985-86 (Postfrisk) Kjøp nåkr 47,00027.02.2020 18:05:29
Italia postfrisk & ustemplet
B28112019ID100227F1QKYKLBDPRTVG.JPGItalia - samling 1980-84 (Postfrisk) Kjøp nåkr 78,00027.02.2020 18:05:29
Italia postfrisk & ustemplet
B13022016ID100931F1VUWDNBNGHLMK.JPGItalia 1966 VM i bob (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00024.02.2020 11:35:26
Italia postfrisk & ustemplet
B22022016ID100931F1NHRAGQIJQLGV.JPG90% rabatt: Italia 1974 Guglielmo Marconi (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00026.02.2020 13:36:12
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1VVUKQQRTUWEJ.JPGITALIA: Treets dag 1951, 10 lire postfrisk kr 7,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1NWAORZIWDPVQ.JPGITALIA: VM i volleyball 1978 komplett postfrisk kr 2,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1WHLGVYCOILBY.JPGITALIA: Maleren Vecellio 1976 postfrisk kr 1,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1VURIFCGPNUEW.JPGITALIA: Riksadvokatens kontor 1976 postfrisk kr 1,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1LZIRGQPQJSDT.JPGITALIA: Europeisk naturvernår 1970 komplett postfriskkr 2,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PEXSWNEXLOEX.JPGITALIA: FN 25 år 1970 komplett postfrisk kr 1,50002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1QNLMLEQPCRXO.JPGITALIA: Komponisten Giardano 1967 postfrisk kr 1,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1LBBDHOQCIWNF.JPGITALIA: Luftpostjubileum 1967 postfrisk kr 1,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1BDXWRGUAEHLW.JPGITALIA: Europamerker 1967 komplett postfrisk kr 1,50002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PKKQXYIDVECB.JPGITALIA: Komponisten Monteverdi 1967 postfrisk kr 1,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1PBKPWLQXCQCP.JPGITALIA: Giro d’Italia på sykkel 1967 komplett postfriskkr 6,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1LKSWPUKJWEWJ.JPGITALIA: Madonnahode av Michelangelo 1964 postfrisk kr 2,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B27032017ID106803F1FSGUICZBGOFY.JPGITALIA: Økumenisk konsil 1962, 70 lire postfrisk kr 1,00002.03.2020 08:51:07
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1IVIFEHCRSDMF.JPGITALIA: Røde Kors 1980 komplett postfrisk kr 2,00002.03.2020 08:50:22
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1QLWLSXGVGPVO.JPGITALIA: Europamerker 1979 komplett postfrisk kr 4,00002.03.2020 08:50:22
Fastpris
Italia postfrisk & ustemplet
B14082018ID106803F1YKDGOOSGNGOL.JPGITALIA: Valg til Europaparlamentet 1979 komplett postfrkr 2,50002.03.2020 08:50:22
Italia postfrisk & ustemplet
B22082019ID106621F1OWWLTPEOPSVM.JPG##ITALIA 1978 Postfriskt Sett - EUROPA## Kjøp nåkr 3,00022.02.2020 23:58:15
Italia postfrisk & ustemplet
B100931F1JHEZTPXZ.JPG90% rabatt: Italia 1993 EU - forent Europa (Postfrisk) Kjøp nåkr 15,00023.02.2020 01:21:33
Italia postfrisk & ustemplet
B05062019ID100931F1AIBKNITLVJXH.JPG90% rabatt: Italia 1998 Europadagen (Postfrisk) Kjøp nåkr 3,00023.02.2020 01:21:33
Italia postfrisk & ustemplet
B100931F1NJEGMGLX.JPG90% rabatt: Italia 2001 EU's grunnrettigheter (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00023.02.2020 01:21:33
Italia postfrisk & ustemplet
B100931F1UZWKWHPN.JPG90% rabatt: Italia 2005 Alcide de Gasperi (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00023.02.2020 01:21:33
Italia postfrisk & ustemplet
B100931F1VJHTIMOD.JPG90% rabatt: Italia 1935 Komponist C. Bellini (Postfrisk) Kjøp nåkr 95,00027.02.2020 00:50:28
Italia postfrisk & ustemplet
B100931F1MTIXDKBY.JPG90% rabatt: Italia 1967 Dirigent A. Toscanini (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00027.02.2020 00:50:27
Italia postfrisk & ustemplet
B100931F1QPVCFLYZ.JPG90% rabatt: Italia 1967 Umberto Giordano (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00027.02.2020 00:50:27
Italia postfrisk & ustemplet
B04052016ID100931F1LOTENQXRDPBH.JPGItalia 1862 Kong Viktor Emanuel II (Hengslet) Kjøp nåkr 600,00026.02.2020 03:26:21
Italia postfrisk & ustemplet
B10122018ID103070F1YWGDGOWOKBSF.JPGVatikanstaten / Sixtinska kapellet kpl sats xxkr 20,00022.02.2020 21:16:20
Italia postfrisk & ustemplet
B10122018ID103070F1RBXQDSCYCHEL.JPGVatikanstaten / Madonnor kpl sats xxkr 30,00022.02.2020 21:16:20
Italia postfrisk & ustemplet
B10122018ID103070F1NVLEIXWERWLS.JPGVatikanstaten / Utställning kpl sats xxkr 9,00022.02.2020 21:16:20
Italia postfrisk & ustemplet
B10122018ID103070F1EVMCPEGBBUQC.JPGVatikanstaten / Arkitektur kpl sats xxkr 25,00022.02.2020 21:16:20
Italia postfrisk & ustemplet
B10122018ID103070F1JMAEFLVYHFWD.JPGSan Marino / Kolumbus xxkr 1,00022.02.2020 21:16:46
Italia postfrisk & ustemplet
B10122018ID103070F1QVHKEPIKJRHN.JPGSan Marino / Borgar kpl sats xxkr 10,00022.02.2020 21:16:46
Italia postfrisk & ustemplet
B10122018ID103070F1RCIWFBCWPWXO.JPGSan Marino / Frim utst kpl sats xxkr 10,00122.02.2020 21:16:46

Forrige   1  2  3  4  5    Neste

Sist oppdatert: 22.02.2020 17:34:41