Gjeldende auksjonstid er:21.11.2019 22:56:53 21.11.2019 22:57:09
 Alle

 Shop

Bud Kolonne sortert i synkende rekkefølge
Fastpris
Italia stemplet
B04012019ID106803F1AVWQMNCUXQLM.JPGITALIA: Malerier 1985 komplett stemplet kr 5,00121.11.2019 22:56:27
Fastpris
Italia stemplet
B19072019ID106803F1QRGZBAXHOMTY.JPGITALIA: Verdi-plassen i Palermo 1987 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:50:24
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B07112019ID103010F1MVXNBKQIVTRE.JPGEikelandsosenkr 10,00121.11.2019 22:50:23
VM i fotball
B100931F1MJPQBFUI.JPG90% rabatt: Dahomey 1974 VM i fotball 1974 (Postfrisk)kr 8,00121.11.2019 22:50:21
Fastpris
Italia stemplet
B17082019ID106803F1ZJELEKQIXZGT.JPGITALIA: Bronsekvinne fra Pergola 1988 stemplet kr 3,00121.11.2019 22:49:28
Fastpris
Italia stemplet
B17082019ID106803F1JVVYDTLCXDOT.JPGITALIA: Posthorn og gammelt frimerke 1989 stempletkr 5,00121.11.2019 22:48:57
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1SBKUAXQOMUOG.JPGITALIA: Mariakirken i Lanciano 1991 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:41:03
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1DMGSVVVFVVFJ.JPGITALIA: Romas historiske sentrum 1991 stemplet kr 8,00121.11.2019 22:40:36
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1QHSVXFVZDWJW.JPGITALIA: Dikteren Guiseppe Belli 1991 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:40:06
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1IIJPNSHOODZG.JPGITALIA: Egizio-museet i Torino 1991 stemplet kr 2,50121.11.2019 22:39:43
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1TYIVJMGCUVGC.JPGITALIA: Universitetet i Ferrara 1992 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:38:59
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1AUKDZCXPSQJG.JPGITALIA: Europamerker 1993 komplett stemplet kr 7,00121.11.2019 22:38:10
Sør-Trøndelag
B07112019ID101250F1KBEFSDCFPXMR.JPGLøkken Verk. Flott kort i s/h storformat brukt 1963.kr 60,00421.11.2019 22:37:00
Hordaland
B19092019ID95024F1RDFHBPKXMFYM.JPGBERGEN.HANDELSHØYSKOLEN.Mittet 2144/23kr 5,00121.11.2019 22:36:47
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1NBFWGXSDMRIC.JPGITALIA: Malerier 1986 komplett stemplet kr 3,00121.11.2019 22:36:23
Finnmark Brev & Hjemstedsfilateli
B02052019ID105003F1HLXCQPWFKDKQ.JPGVeidnesklubben A 29-07-97 på brevkr 10,00121.11.2019 22:36:00
Buskerud
B17012019ID72027F1YFEPDCBBXIKX.JPGÅL I HALLINGDALkr 8,00121.11.2019 22:35:52
Vest-Agder
B12092019ID95024F1WUJLMHHSWWOV.JPGKRISTIANSAND.Havna,seilskip,Caledonien Hotel.Grako 081/kr 8,00121.11.2019 22:35:43
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1CWBHHDHDLTXR.JPGITALIA: Internasjonalt fredsår 1986 komplett stempletkr 5,00121.11.2019 22:35:42
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1TPXWXUFNRTUE.JPGITALIA: Europamerker- arkitektur 1987 komplett stempletkr 7,00121.11.2019 22:35:01
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1CYPHDVCPDKIR.JPGITALIA: Malerier, turistmål 1987 komplett stemplet kr 10,00121.11.2019 22:34:25
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1TRGCMOTJOTXP.JPGITALIA: Teologen Alfonso Liguori 1987 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:33:44
Akershus
B07112019ID101250F1LOVLZLUVFVBK.JPGSon. Fint kort i s/h storformat datert 1958.kr 30,00121.11.2019 22:33:00
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1LIKGFBJFGKDQ.JPGITALIA: Julefrimerker 1987 komplett stemplet kr 4,00121.11.2019 22:32:44
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1SKDBSMBDMRHE.JPGITALIA: Kulturminner i Monreale og Napoli 1987 kpl.stplkr 2,50121.11.2019 22:32:09
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1GYIGBWXMNEER.JPGITALIA: Slaget ved Mentana, utg. 1987 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:31:47
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1MJXZCUASBQNE.JPGITALIA: Frimerkets Dag 1987 stemplet kr 2,50121.11.2019 22:31:21
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1RWUUMHPVYZAD.JPGITALIA: Viscontiskolen i Roma 1988 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:30:44
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1MLHWLNFVNTII.JPGITALIA: Mot epilepsi 1988 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:29:51
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1UIWKCJRMMJIC.JPGITALIA: Europamerker 1988 komplett stemplet kr 7,00121.11.2019 22:29:24
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1YBCQVLDHWWPP.JPGITALIA: Mot Aids 1989 stemplet kr 1,50121.11.2019 22:28:25
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1YXVGLPZNMXUV.JPGITALIA: Kulturminner fra Padua og Bari 1989 kpl.stempl.kr 4,00121.11.2019 22:27:29
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1BSHHBOQRLNJB.JPGITALIA: Filmskaperen Charles Chaplin 1989 stemplet kr 2,50121.11.2019 22:26:57
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1LRAGSRZURXVS.JPGITALIA: Malerier, turistmål 1990 komplett stemplet kr 6,00121.11.2019 22:26:28
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1BJTTUNYMBVHR.JPGITALIA: Folkefest i Merano 1990 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:22:01
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1LLNPAUPCNSPW.JPGITALIA: Europamerker - posthus 1990 komplett stemplet kr 7,00121.11.2019 22:21:09
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1NJFFDPPVCFQM.JPGITALIA: Napoli italiensk mester i fotball 1990 stempletkr 3,00121.11.2019 22:20:28
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1MFOLLQPLOYTY.JPGITALIA: Kulturminner Ravenna og Langobardi 1990 kpl.stpkr 5,00121.11.2019 22:17:50
Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B12112019ID102936F1TELQNDZZRIKT.JPGNK 471 BREIDVIKØYRA 12 7 67 brevh. 1 nedl. 1971 (b1055kr 10,00121.11.2019 22:17:00
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1LIHBMXILXWDM.JPGITALIA: VM i bryting 1990 stemplet kr 8,00121.11.2019 22:16:36
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1GEWSVRSIEKSG.JPGITALIA: Blomsterutstilling i Genova 1991 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:16:01
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1FMKXDBDSYFQE.JPGITALIA: Universitetet i Siena 1991 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:15:21
Nordland Brev & Hjemstedsfilateli
B12112019ID102936F1KLWOBWXLPXWO.JPGNK 469 BJØRNSKINN 14 12 65 - nedlagt 1971 (b1054)kr 10,00121.11.2019 22:15:00
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1KWGHOLTMWYZN.JPGITALIA: Europadagen 1991 stemplet kr 2,50121.11.2019 22:14:55
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1BVRDOVHNTGMG.JPGITALIA: Europamerker - romforskning 1991 komplett stpl.kr 7,00121.11.2019 22:13:06
B12112019ID102936F1MVUHLBILXYKB.JPGNK 422 STORSTEINNES 11 8 55 (b1053)kr 34,00321.11.2019 22:13:00
Troms prakt & lux
B12112019ID102936F1LQLGVYEIBHLS.JPGNK 352 pent KJÆKAN 18 XI 49 (b1052)kr 10,00121.11.2019 22:11:00
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1SJKUTOENRMOJ.JPGITALIA: Radiojubileum 1991 stemplet kr 2,50121.11.2019 22:10:58
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1RRBIYOGHUJMB.JPGITALIA: Frimerkets Dag 1991 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:09:50
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B12112019ID102936F1PFQDAGXFVMGI.JPGNK 257 VEDAVÅGEN 20 1 42 (b1051)kr 38,00321.11.2019 22:09:00

Sist oppdatert: 21.11.2019 22:56:53