Gjeldende auksjonstid er:15.11.2019 01:08:13 15.11.2019 01:08:37
 Alle

 Shop

Vestfold Brev & Hjemstedsfilateli
B16052019ID103360F1DFSIXXUVFMYD.jpgPostkort st. FALKENSTEIN 17.12.1968 (3194)kr 30,00115.11.2019 00:05:28
Afrika - Postfrisk
B31102019ID106621F1FBYMWPWXAEOD.JPG##SIERRA LEONE 1992 P.fr. Sett - MICKEY MOUSE MAGAZIN##kr 35,00114.11.2019 23:35:18
Øvrig Tyskland
B19032016ID102945F1WIJPJQHKRXBO.JPGFeldpostkarte 1916 WWIkr 1,00114.11.2019 23:20:32
Resten av verden - Stemplet
B16082019ID102945F1VFOMIYQHBPWP.JPGAustralia liten lotkr 1,00114.11.2019 23:20:31
Resten av verden - Stemplet
B16082019ID102945F1JKNYXBANMBDE.JPGKUWAIT liten lotkr 1,00114.11.2019 23:20:31
Diverse aksjebrev & fakturaer
B09022019ID102945F1PHDLKQXOVPQX.JPGChristianssands Møller Faktura 1930kr 25,00114.11.2019 23:20:31
Resten av verden - Stemplet
B16082019ID102945F1FHNUPLNWMMMB.JPGNew Zealand liten lot (2)kr 1,00114.11.2019 23:20:31
Diverse aksjebrev & fakturaer
B09022019ID102945F1TGDVESOCBHLW.JPGDragee Sukkervare og lakrisfabrik m/Stempelmerke 1940kr 25,00114.11.2019 23:20:31
Sverige stemplet
B04112019ID61327F1ITOIGWDDNFTS.JPGSverige stemplet (314). Facit 78. V= 25.kr 1,00114.11.2019 23:20:21
Danmark postfrisk & ustemplet
B04112019ID61327F1TVLNHBSFXIKR.JPGDanmark ** Portomerker (318) AFA 25-30. Se bilde.kr 2,00114.11.2019 23:20:20
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13082016ID62315F1VWJPPKRDQKGY.JPGNK 23 * Prima letthengslet merke. HK=775kr 300,00114.11.2019 23:20:19
Nordland
B19072019ID103218F1DNVTCQRAIMXA.jpgBodø. Turisthytta. Mittet 2426/28kr 7,00114.11.2019 23:08:00
Mynter fra Danmark
B24082018ID106271F1GUHQXABJWVRM.JPGDanmark 1 krone 1946, 47 og 48 (4048)kr 9,00114.11.2019 23:07:35
Mynter fra Sverige
B21102019ID106271F1YCEDEZBRXRGJ.JPGSverige 2 kroner 1950, 40% sølv (5619)kr 30,00114.11.2019 23:07:35
Nordland
B19072019ID103218F1QHRAXLHAWBJN.jpgHamarøy. Ulvsvågskardet, Oppeid,Presteid.Mittet 2934/28kr 7,00114.11.2019 23:07:00
Oslo
B12092019ID95024F1UEBDJYFXKWUJ.JPGOSLO.Gardister ved kanon.Akershus. Aune F-5316-2kr 10,00114.11.2019 23:06:20
Taiwan - postfrisk
B17102019ID106621F1HRQSGIKRTRPI.JPG##TAIWAN 2006 Postfriskt Miniark - PENGUINS##kr 14,00114.11.2019 22:50:19
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B24102019ID99855F1MNRUICEDGSCE.JPGBrev stpl. KOPERVIK F/4250 09.02.96 [15744]kr 20,00114.11.2019 22:50:18
B24102019ID99855F1MVTLNBNIDXBR.JPGBrev stpl. GARD D/5500 HAUGESUND 04.11.91 [15745]kr 20,00114.11.2019 22:50:18
B24102019ID99855F1YINPSJVTLXES.JPGBrev stpl. STAVANGER E 44 04.11.99 [15738]kr 20,00114.11.2019 22:50:18
Sogn og Fjordane prakt & lux
B21022019ID42828F1NNIVFGEWTTDM.JPGNK 536 nær rettvendt Måløy 14-6-63kr 30,00114.11.2019 22:35:58
Øvrige motiver
B17012019ID100931F1PETJBQHL.JPGÅrets frimerker 2016 (Ubrukt) (5087)kr 10,00114.11.2019 22:35:57
Øvrige motiver
B17012019ID100931F1ILSEQRLBGPTD.JPGÅrets frimerker 2017 (Ubrukt) (5088)kr 10,00114.11.2019 22:35:57
Mynter USA
B21102019ID108550F1GPJEEWRZOFMH.JPG1 dollar 1884 O kv1+/01kr 350,00114.11.2019 22:35:26
Deutsches Reich brev/helsaker/FDC
B19092019ID103360F1WWBNUPNIUOYI.jpgHelsak Reich 1875; brevkort st.Cöln 14.2.1985 (Mi P 1)kr 30,00114.11.2019 22:35:24

Kronet posthorn
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/91000/91954.jpg855. Brev med 2 slag KPH OSPESÆTER sidestpl. RINGEBU 2630 29kr 40,00114.11.2019 22:27:20
Tjeneste, porto og returmerker
B30052019ID49946F1OFSLGTRTRJFL.JPGNK P12 Kabelvåg 28.05.03kr 10,00114.11.2019 22:21:32
B05112019ID102936F1BMEKJNDIOKKG.JPGNK 98 pent VARHAUG 29 III 21 (b1016) Hotkr 37,00514.11.2019 22:20:00
Island stemplet
B25102019ID104772F1GNZAKVYOLWKU.JPGIsland N593 Sæt Svømmefugle AFA 847- 48kr 14,00114.11.2019 22:05:24
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B30032019ID104772F1HPYMVYZEQCOF.JPGNorge N515 Provisorie på Skillingsmærkekr 55,00214.11.2019 22:05:23
Sverige stemplet
B25102019ID104772F1APJZFBHACWNY.JPGSverige N583 Enkeltmærke AFA nr 2kr 10,00114.11.2019 22:05:22
Fastpris
Island stemplet
B29032018ID106803F1UBOULKXUQPJK.JPGISLAND: Rype i sommer- og vinterdrakt 1965 kpl.stempletkr 12,00114.11.2019 22:00:26
1 kr Auksjon
Vill vest
B05112019ID103909F1VQOKTXXCQVBO.JPGVILL VEST - NR. 22 / 1958 Hotkr 21,00514.11.2019 22:00:00
Præriebladet
B05112019ID103909F1HSGLKVPQHHRR.JPG2 stk originale salgsplakater fra 50-tallet Hotkr 66,001014.11.2019 22:00:00
Religion
B07112019ID103909F1WXREGKWWNMAS.JPGStavanger Metodistmenighet 50 aars jub. 1874 - 1924kr 1,00114.11.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Vill vest
B05112019ID103909F1IICEQQNWSEBH.JPGVILL VEST - NR. 3 / 1958 Hotkr 21,00614.11.2019 22:00:00
Krigsmateriell
B05112019ID103909F1YKYCGDOOEIHQ.JPG5 stk AVISER fra 1940-tallet - i god stand Hotkr 165,001014.11.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Vill vest
B05112019ID103909F1YQNRQDUDUQNE.JPGVILL VEST - NR. 26 / 1959 Hotkr 25,00614.11.2019 22:00:00
Øvrige Øst Europa
B08022017ID103360F1ASTOXOWOLYYN.jpgUngarn 1919; serie 'Revolusjonshelter' *kr 30,00114.11.2019 21:50:29
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B24102019ID99855F1LYHCEJUUNGMB.JPGBrev stpl. EIDFJORD E/5783 11.11.00 [15667]kr 25,00114.11.2019 21:50:20
Buskerud
B31102019ID103328F1OAENOZKPGKYQ.JPGParti fra vegen Gol - Hemsedal - Lærdalkr 5,00114.11.2019 21:50:19
Fastpris
Færøyene
B20062019ID106803F1YGBCGXQOGWCM.JPGFÆRØYENE: Bygdene Bøur og Gásadalur 2003 kpl. stempletkr 7,00114.11.2019 21:47:48
Fastpris
Island stemplet
B28032019ID106803F1RZYYXCOQNNUK.JPGISLAND: Europamerker 1965 komplett stemplet kr 6,00114.11.2019 21:46:32
Fastpris
Færøyene
B27052018ID106803F1KFJQZLTFFIYK.JPGFÆRØYENE: Klaksvík kirke 1996 komplett stemplet kr 8,00114.11.2019 21:46:03
Fastpris
Grønland
B29032018ID106803F1DPGSWLXLPRBV.JPGGRØNLAND: Akvarell av Gerhard Kleist 1985 stempletkr 7,00114.11.2019 21:45:41
Fastpris
Grønland
B29032018ID106803F1CUMJSRTCFKEJ.JPGGRØNLAND: Kraftstasjon 1994 stemplet kr 3,00114.11.2019 21:45:14
Fastpris
Grønland
B29032018ID106803F1URAJXHJDOUQB.JPGGRØNLAND: Maleri av Peter Rosing 1987 stemplet kr 2,50114.11.2019 21:44:25
Fastpris
Grønland
B29032018ID106803F1GWSLCQVDGXCI.JPGGRØNLAND: Collage fra Thule 1986 stemplet kr 2,50114.11.2019 21:43:43
Fastpris
Island stemplet
B29032018ID106803F1AJBGLHPOQLGP.JPGISLAND: Internasjonal teleunion 1965 komplett stemplet kr 2,50114.11.2019 21:43:17
Fastpris
Grønland
B30012018ID106803F1AXMGMHKAUNEF.JPGGRØNLAND: Tegning av Jens Kreutzmann 1981 stemplet kr 1,50114.11.2019 21:42:39

Sist oppdatert: 15.11.2019 01:08:13