Gjeldende auksjonstid er:14.12.2019 09:24:12 14.12.2019 09:24:12
 Alle

 Shop

Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B30112019ID103360F1ZRDREFTNNQGV.jpgBrev st. FURUFLATEN 22 IV 1963 (9062)kr 20,00014.12.2019 09:25:00
B30112019ID103360F1GBULIHTXIIXQ.jpgFølgebrev st.EVENSKJER 1.8.1961 (9440)kr 25,00014.12.2019 09:27:00
B30112019ID103360F1NWFINEWIRKEN.jpgBrev st.EVENSKJER 24.8.1959 (9440)kr 20,00014.12.2019 09:31:00
Vestfold Brev & Hjemstedsfilateli
B30112019ID108016F1BNRWZMSGOYUM.JPGSande i Vestfoldkr 30,00014.12.2019 09:35:00
Norske Dokumenter
B12112015ID100931F1DYLIHLCEULAE.JPG1921 Skatteseddel for 1921-22 (D1087) Kjøp nåkr 25,00014.12.2019 09:35:18
Norske Dokumenter
B12112015ID100931F1CJKFSEVHDFJH.JPG1921 Skatteseddel for 1921-22 (D1088) Kjøp nåkr 25,00014.12.2019 09:35:18
Norske Dokumenter
B12112015ID100931F1UIWKZPYPCOQC.JPG1921 Kvittering for maisgrøp, linser m.v. (D1089) Kjøp nåkr 20,00014.12.2019 09:35:18
Norske Dokumenter
B12112015ID100931F1GQIALNIFIWNY.JPG1929 Brev om stenging av Sand grustak (D1090) Kjøp nåkr 45,00014.12.2019 09:35:18
Norske Dokumenter
B12112015ID100931F1FJJDAXUPOTEI.JPGMedisinsk bedømmelse av Brama Livseleksir (D1091) Kjøp nåkr 30,00014.12.2019 09:35:18
Asia - Postfrisk
B05022019ID106621F1GIAQIQTSMDOO.JPG##FUJEIRA 1972 P.friskt Miniark - BIRD## Kjøp nåkr 13,00014.12.2019 09:35:20
Manneblader
B09092016ID103360F1LVEBNQWQQUIC.jpgAlle menns jul 1946kr 40,00014.12.2019 09:36:06
Manneblader
B09092016ID103360F1BYCLXVDPWXGM.jpgAlle menns sommernr. 1951kr 40,00014.12.2019 09:36:06
Manneblader
B09092016ID103360F1TPTSCETBORNZ.jpgAlle menns høstnr. 1954(nr.33)kr 40,00014.12.2019 09:36:06
Manneblader
B09092016ID103360F1JUYPGLLEQAWU.jpgAlle menns blad 1957 nr.5kr 30,00014.12.2019 09:36:06
Manneblader
Alle menns blad 1957 nr.11kr 30,00014.12.2019 09:36:06
Manneblader
B09092016ID103360F1LTPIYMVQEOPJ.jpgAlle menns blad 1957 nr.12kr 30,00014.12.2019 09:36:06
Manneblader
B09092016ID103360F1MDCTWGGJFAZC.jpgAlle menns blad 1957 nr.13kr 30,00014.12.2019 09:36:06
Manneblader
B09092016ID103360F1HLDBCPISJRJU.jpgAlle menns blad 1957 nr.14 m Helgenen-føljetongkr 30,00014.12.2019 09:36:06
B30112019ID103360F1XMXTLSBWSCPR.jpgBrev st. ANDSELV 15.11.1958 (9210)kr 20,00014.12.2019 09:37:00
B30112019ID103360F1CBHNNFNDGAJU.jpgBrev st. BAKKEHAUG 2.3.1963 (9230)kr 20,00014.12.2019 09:39:00
Tog, Bil & båt
2015B100931F1RKNYWDTFJLWV.JPGTyskland B.R.D. 1988 Museumsjernbane (Postkort) Kjøp nåkr 10,00014.12.2019 09:50:18
Tog, Bil & båt
2015B100931F1SBNCYPHWTVOB.JPGTyskland B.R.D. 1988 Museumsjernbane (Postkort) Kjøp nåkr 15,00014.12.2019 09:50:18
Tog, Bil & båt
2015B100931F1BCGNYPCBPKSD.JPGTyskland B.R.D. 1989 Friedrich List 200 år (FDC) Kjøp nåkr 6,00014.12.2019 09:50:18
Tog, Bil & båt
2015B100931F1SMTSYUYXJBAN.JPGTyskland B.R.D. 1989 Friedrich List 200 år (FDC) Kjøp nåkr 10,00014.12.2019 09:50:18
Tog, Bil & båt
2015B100931F1XWSIWAMUJAIA.JPGTyskland B.R.D. 1989 Damplokmuseum (Postkort) Kjøp nåkr 10,00014.12.2019 09:50:18
Tog, Bil & båt
2015B100931F1OECSDZFRPOUC.JPGTyskland B.R.D. 1990 Jernbane München-Augsburg (Brev) Kjøp nåkr 10,00014.12.2019 09:50:18
Tog, Bil & båt
2015B100931F1XEBVSHKCLCHS.JPGTyskland B.R.D. 1990 Schwäbische Eisenbahne (Minneark) Kjøp nåkr 10,00014.12.2019 09:50:18
England stemplet
2015B100931F1TMHPCBFCFTKS.JPGEngland 1855 Dronning Victoria (Stemplet) Kjøp nåkr 80,00014.12.2019 09:50:18
Oslo
B25022016ID47079F1GETKYUUVHDLL.JPGHomenkollen (D-055)kr 85,00014.12.2019 09:50:19
Øvrige Øst Europa
B25022016ID100931F1RUCVISGYQAYH.JPGPolen 1973 Frimerkets dag (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00014.12.2019 09:50:19
Oslo
B25022016ID47079F1HYZAECOUMJFK.JPGChristiania Nasjonaltheateret (D-056)kr 90,00014.12.2019 09:50:19
Øvrige Øst Europa
B25022016ID100931F1XRTCBJVPKTML.JPGPolen 1973 Utdannelseskommisjonen 200 år (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00014.12.2019 09:50:19
Øvrige Øst Europa
B25022016ID100931F1HVQHYCGLOYTW.JPGPolen 1973 Vitenskapsmenn (Stemplet) Kjøp nåkr 3,00014.12.2019 09:50:19
Øvrige Øst Europa
B25022016ID100931F1OGUSRPPXTPFO.JPGPolen 1974 Blomster (Stemplet) Kjøp nåkr 2,00014.12.2019 09:50:19
Oslo
B25022016ID47079F1MPDMIXCEZCEJ.JPGChristiania Karl Johans gate (D-057)kr 50,00014.12.2019 09:50:19
Oslo
B25022016ID47079F1HBPUECJBEKYT.JPGChristiania Stortingsgaten (D-058)kr 160,00014.12.2019 09:50:19
Oslo
B25022016ID47079F1LJUMFQQGJGFT.JPGChristiania Grand Hotel (D-059)kr 80,00014.12.2019 09:50:19
Oslo
B25022016ID47079F1XKLFDVHKJPWL.JPGOslo Frognerseteren restaurant (D-060)kr 30,00014.12.2019 09:50:19
Oslo
B25022016ID47079F1EYXONYYFPFCQ.JPGFra Fyrstebryllupet i Oslo(D-061)kr 45,00014.12.2019 09:50:19
Fugl & Fisk
B17022017ID100931F1BLDYJHNJXVKE.JPGBulgaria 1991 Høne og kalkun (Stemplet) Kjøp nåkr 170,00014.12.2019 09:50:19
Fugl & Fisk
B29052016ID100931F1HGBEBMZOHTNE.JPGBulgaria 2009 Kolibri (Brev) Kjøp nåkr 5,00014.12.2019 09:50:19
OL
B07042017ID100931F1WKWURBDVMCUN.JPGBahamas 1994 IOC 100 år (FDC) Kjøp nåkr 10,00014.12.2019 09:50:19
Møre og Romsdal Brev & Hjemstedsfilateli
B07092019ID103360F1PUTTWCCNNONY.jpgFOSNAVÅG st. 1.4.1942 (6090) på NK 296kr 20,00014.12.2019 09:50:19
B07092019ID103360F1GEVVLWEAEMKF.jpgHarstad 13.1.1960 (9400) på tjmkr 25,00014.12.2019 09:50:19
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
B07092019ID103360F1ISZFDPSBWCJC.jpgYTRE VINJE 2.6.1970 (3890) på NK 471kr 20,00014.12.2019 09:50:19
Sport
B07042017ID100931F1OHNUONHPJWGS.JPGBelgia 1982 Sport (FDC) Kjøp nåkr 10,00014.12.2019 09:50:20
VM i fotball
B07042017ID100931F1ZXPQBDMBCRVY.JPGBelgia 1982 VM i fotball 1982 (FDC) Kjøp nåkr 5,00014.12.2019 09:50:20
VM i fotball
B07042017ID100931F1PLJONXHUADTK.JPGBelgia 1986 VM i fotball 1986 (Brev) Kjøp nåkr 5,00014.12.2019 09:50:20
OL
B07042017ID100931F1WLQTWZRYRMNR.JPGBelgia 1994 IOC 100 år (FDC) Kjøp nåkr 5,00014.12.2019 09:50:20
OL
B07042017ID100931F1AHHGGIBLLBOL.JPGBolivia 1987 OL i Seoul (FDC) Kjøp nåkr 30,00014.12.2019 09:50:20

Forrige   1  2  3  4    Neste

Sist oppdatert: 14.12.2019 09:24:12