Gjeldende auksjonstid er:17.09.2019 13:35:12 17.09.2019 13:35:13
 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 Kr 1875-1917
B13092019ID330F1TOYSKJMRDLUE.JPG1 kr 1890. Kval 1 Hotkr 450,00818.09.2019 14:27:00
1 Kr 1875-1917
B13092019ID330F1KRHNKYWTXDMA.JPG1 kr 1888. En sjelden mynt som mange mangler! Hotkr 1 200,001618.09.2019 14:28:00
Carl XV 1859-1872
B13092019ID330F1KDQODNCNPBXH.JPG1/2 skilling 1867. Kval 01 Hotkr 50,00618.09.2019 14:29:00
1 kr Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet

 Alle

 Shop

1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B08022019ID61327F1XBNAMDFNPZFB.JPGNorge stemplet (735) - 9 par pent rundstempletkr 1,00017.09.2019 13:35:19
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B08022019ID61327F1NKFUONGTWIYN.JPGNorge stemplet (777) - 12 par pent rundsytemplet.kr 1,00017.09.2019 13:35:19
Diverse
B03092019ID102905F1SWERXQHHHHLU.JPGOle Paus ,Musiker A postkr 1,00017.09.2019 13:35:20
Diverse
B03092019ID102905F1KRLSDCXMGRLE.JPGKomunikasjon Telefonboks A postkr 1,00017.09.2019 13:35:20
Diverse
B03092019ID102905F1DRDSTHBIJMSM.JPGJohanne Dybvad 1867-1950kr 1,00017.09.2019 13:35:21
Danmark stemplet
B28042018ID105150F1MEWQJGQYBNJG.JPGAFA 892 - kr 1,00017.09.2019 13:36:09
Danmark stemplet
B28042018ID105150F1FXOUKJLYWKDP.JPGAFA 892 - kr 1,00017.09.2019 13:36:10
Danmark stemplet
B28042018ID105150F1JZBLGOSJSXRM.JPGAFA 892 - 9-12-87kr 1,00017.09.2019 13:36:10
Danmark stemplet
B28042018ID105150F1XRVKJQIARKDO.JPGAFA 892 - Århus - kr 1,00017.09.2019 13:36:10
Danmark stemplet
B28042018ID105150F1YZODHGGFHCVJ.JPGAFA 885 - Skjern - 5-8-1987kr 1,00017.09.2019 13:36:10
Danmark stemplet
B28042018ID105150F1ONYGFQTOHWVC.JPGAFA 885 - København - 1-11-87kr 1,00017.09.2019 13:36:10
Danmark stemplet
B28042018ID105150F1FBAYGXNFMTWW.JPGAFA 885 - 18 okt 1987kr 1,00017.09.2019 13:36:11
Dyr
B28082019ID105844F1PBRGPGMWWESE.JPGREPTILER ROMANIA 1965 UKOMPLETT SETT 7stkkr 1,00017.09.2019 14:05:19
Etter 1999 Nk 1382 -
B15042019ID103536F1BGKBNUXHSQFE.JPGNK 1974kr 0,50017.09.2019 14:05:27
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B15042019ID103536F1SKKOIHRFCHGC.JPGNK 295kr 1,00017.09.2019 14:05:27
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B15042019ID103536F1OYEUYHWYWPIX.JPGNK 295kr 1,00017.09.2019 14:05:27
Tog, Bil & båt
B100931F1OQAPONIG.JPGIndonesia 1966 Skip (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:05:28
Tog, Bil & båt
B100931F1MWPCEIWQ.JPGUngarn 1963 Skip (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:05:59
Tog, Bil & båt
B100931F1OTJJTMQP.JPGYemen Kingdom 1967 Båt (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:05:59
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29072017ID102877F1FYPFMKTUXSUR.JPGRundstemplet NK372 "Stavanger" 1948kr 1,00017.09.2019 14:06:05
BRD postfrisk & ustemplet
B100931F1TVBSQVSW.JPGTyskland B.R.D. 1973 Pater Maximilian Kolbe (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:06:06
DDR postfrisk & ustemplet
B100931F1HPZCVMCE.JPG90% rabatt: Tyskland D.D.R. 1986 Fredsår (Brev) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:06:09
Fugl & Fisk
B100931F1RTPHLGBL.JPGFrankrike 1962 Fugl (Hane) (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:06:14
Øvrige Vest Europa
2015B100931F1SMQKDWBLMURS.JPGPortugal 1952 VM i rulleskøytehockey (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:32
BRD stemplet
2015B100931F1GJQIMEYQYSPX.JPGTyskland B.R.D. 1990 Severdighet (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:38
Finland stemplet
2015B100931F1TBGZIINVSOPK.JPGFinland 1977 Riksvåpenet (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:43
Øvrige Øst Europa
2015B100931F1KITKFKDOCTKX.JPGBulgaria 1986 OSS Postministerkonferanse (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:47
Øvrige Øst Europa
2015B100931F1UNSONFPLOIVF.JPGBulgaria 1986 VM i vektløfting (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:47
Øvrige Øst Europa
2015B100931F1UYATPRCHYZYL.JPGBulgaria 1987 Diratsjo Debeljanov (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:47
Øvrig Norge prakt & lux
B13122015ID105150F1EPCNEIWSIDBR.JPGHK 432 - Bergen 27-1-58kr 1,00017.09.2019 14:07:54
Rogaland prakt & lux
B13122015ID105150F1TJBASSJEKLHI.JPGHK 432 - Sandnes 4-6-57kr 1,00017.09.2019 14:07:54
BRD stemplet
2015B100931F1WYMEYYVCJMJN.JPGTyskland B.R.D. 1980 Anselm Feuerbach (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:55
BRD stemplet
2015B100931F1SWCBLIMDPTLK.JPGTyskland B.R.D. 1980 Byen Osnabrück 1200 år (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:55
Øvrige Øst Europa
2015B100931F1AOROULKMEDMF.JPGBulgaria 1987 EM i bryting (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:55
Øvrige Øst Europa
2015B100931F1NHPIWBFBKRXL.JPGBulgaria 1987 Fedrelandsfronten (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:55
Øvrige Øst Europa
2015B100931F1HDWFEMXVEYKE.JPGBulgaria 1987 Ungkommunistene (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:55
BRD stemplet
2015B100931F1VEVHFNIALUUU.JPGTyskland B.R.D. 1980 Sosialhjelp (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:56
BRD stemplet
2015B100931F1UTNSIRJLOXBQ.JPGTyskland B.R.D. 1980 Riksdagen i Gelnhausen (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:56
BRD stemplet
2015B100931F1LNEXEVXZLAQY.JPGTyskland B.R.D. 1980 Augsburgbekjennelsen (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:56
BRD stemplet
2015B100931F1OFZWCVMLNHEJ.JPGTyskland B.R.D. 1980 Naturvernområde (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:56
BRD stemplet
2015B100931F1JVCPXIZXEKVI.JPGTyskland B.R.D. 1980 Utdannelse hørselhemmede(Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:56
BRD stemplet
2015B100931F1LSVETHVMEBWO.JPGTyskland B.R.D. 1980 Marie Ebner-Eschenbach (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:56
BRD stemplet
2015B100931F1QCCMSOMUKTMH.JPGTyskland B.R.D. 1980 Vinproduksjon i 2000 år (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:56
BRD stemplet
2015B100931F1KKGMHGJKWLEG.JPGTyskland B.R.D. 1980 Kölnerdomen 100 år (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:57
BRD stemplet
2015B100931F1PDZOVXFHDBEP.JPGTyskland B.R.D. 1980 Maleri av A. Altdorfer (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:57
BRD stemplet
2015B100931F1PIURWSCXJZJB.JPGTyskland B.R.D. 1981 Elly Heuss-Knapp (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00017.09.2019 14:07:57

Sist oppdatert: 17.09.2019 13:35:12