Gjeldende auksjonstid er:17.09.2019 13:31:39 17.09.2019 13:31:40
 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 Kr 1875-1917
B13092019ID330F1KRHNKYWTXDMA.JPG1 kr 1888. En sjelden mynt som mange mangler! Hotkr 1 200,001618.09.2019 14:28:00
1 Kr 1875-1917
B13092019ID330F1TOYSKJMRDLUE.JPG1 kr 1890. Kval 1 Hotkr 450,00818.09.2019 14:27:00
Carl XV 1859-1872
B13092019ID330F1KDQODNCNPBXH.JPG1/2 skilling 1867. Kval 01 Hotkr 50,00618.09.2019 14:29:00
1 kr Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet

 Alle

 Shop

1 kr Auksjon
Nederland stemplet
B16092019ID104486F1HMYPWKCUBEKJ.JPG Nederland i stemplet. 13 stk forskjellige merker. Nyekr 1,00028.09.2019 18:48:00
Sør-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
B17042019ID105068F1NEMMGPTXHJTD.JPG RANHEIM 11.12.89.kr 1,00022.09.2019 10:40:14
Krim
B02042017ID103180F1XFLWUJXZENBF.JPG"FELICIA FORSVANT" - Jørn Lier Horstkr 1,00012.10.2019 17:35:26
Asia - Postfrisk
B04062019ID106621F1CWBLJDLZQROI.JPG##AFGHANISTAN 1962 Postfriskt - FLORA## Kjøp nåkr 1,00018.09.2019 10:06:11
Afrika - Stemplet
B25062018ID106621F1FCDFWHVCJNFA.JPG##AFRIKA Stpl - 4 stk - Diverse##kr 1,00017.09.2019 14:13:44
Afrika - Stemplet
B12062018ID106621F1OIGIJEFMCRQD.JPG##AFRIKA Stpl - 9 stk - Diverse##kr 1,00018.09.2019 03:20:23
Asia - Stemplet
B13112018ID106621F1TGWELXSDGTVI.JPG##AJMAN 1967 Stpl - OMNIBUS##kr 0,50022.09.2019 14:20:22
Asia - Stemplet
B13112018ID106621F1OIFKBCIAMOYC.JPG##AJMAN 1970 Stpl - BICENTENARY OF BEETHOVEN##kr 0,50022.09.2019 14:20:22
Afrika - Stemplet
B25062018ID106621F1CNJYHRSIXBFM.JPG##ALGERIE Stpl - 3 stk - Diverse##kr 1,00017.09.2019 14:13:44
Afrika - Stemplet
B25062018ID106621F1QBHOJCNXJULD.JPG##ALGERIE 1926-39 Stpl - 2 stk - Marabout of Sidi Y.##kr 1,00017.09.2019 14:13:44
Afrika - Postfrisk
B12072019ID106621F1YJEHYQTOIHXD.JPG##ALGERIE 1947 Postfriskt##kr 1,00021.09.2019 02:06:26
Sør/mellom-Amerika - Postfrisk
B16062018ID106621F1QKXHFNNARHVP.JPG##ARGENTINA 1959-70 Postfriskt - ZAPATA SLOPE##kr 1,00022.09.2019 13:05:22
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B21082018ID106621F1DWPBSLJSXPYW.JPG##ARGENTINA 1959-70 Stpl - DOMESTIC HORSE##kr 0,50018.09.2019 04:20:28
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B21082018ID106621F1UYGMGRFKJSXZ.JPG##ARGENTINA 1966 Stpl - GEN. JOSE DE SAN MARTIN##kr 0,50018.09.2019 04:20:28
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B21082018ID106621F1DQBPKLIBLFKA.JPG##ARGENTINA 1966 Stpl - INCA BRIDGE, MENDOZA##kr 0,50018.09.2019 04:20:28
B16062018ID106621F1ONWMONCQBQNB.JPG##ARGENTINA 1977-81 Postfriskt - CITY HALL, SALTA##kr 1,00022.09.2019 13:05:22
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B19082018ID106621F1TIHCIMRLYSPE.JPG##ARGENTINA 70-tallet Stpl - GEN. JOSE DE SAN MARTIN##kr 0,50023.09.2019 07:35:56
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B19082018ID106621F1OBBCMOWNIQRF.JPG##BAHAMAS 1967 Stpl - PUBLIC SQUARE, NASSAU##kr 1,00023.09.2019 07:35:57
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1RQGNGHSCSNDW.JPG##BAHAMAS 1968 Stpl - HUMAN RIGHTS##kr 0,50019.09.2019 06:20:51
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1LYKLAGSHLNUU.JPG##BAHAMAS 1971 Stpl - BREADFRUIT##kr 0,50019.09.2019 06:20:51
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1MSKLYOKMBCYV.JPG##BAHAMAS 1985 Stpl - QUEEN ELIZABETH##kr 0,50019.09.2019 06:20:51
Asia - Postfrisk
B04062019ID106621F1GORMHGPHPMLF.JPG##BANGLADESH 1973 P.friskt - EMBROIDERED QUILT## Kjøp nåkr 1,00018.09.2019 12:36:24
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1NELLTUASBOTL.JPG##BARBADOS 1965 Stpl - SEA URCHIN##kr 0,50019.09.2019 06:20:51
B21042019ID106621F1ECCGEFZHXKFI.JPG##BARBUDA 1969 Postfriskt - CHRISTMAS##kr 1,00023.09.2019 02:20:28
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1VXUKTAMWAMQV.JPG##BELGIA 1919/20 Stpl - KING ALBERT I WITH HELMET##kr 1,00023.09.2019 05:05:54
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1JJPWURHBTSLV.JPG##BELGIA 1935 Stpl - KING LEOPOLD III##kr 0,50023.09.2019 05:05:54
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1MQEWLSDVLFMM.JPG##BELGIA 1946 Stpl - SHIP##kr 1,00023.09.2019 05:05:53
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1PIWQPVXSVDJS.JPG##BELGIA 1974 Stpl - KING ALBERT I##kr 0,50023.09.2019 01:35:50
Belgia postfrisk & ustemplet
B09092018ID106621F1VPVYSZWQQRQD.JPG##BELGIA 1977 P.friskt - HUMANISTIC SOCIETY EMBLEM##kr 0,50023.09.2019 00:50:22
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1WJBCEHFGLSLY.JPG##BELGIA 1988 Stpl - ROYAL HORSE ESCORT##kr 1,00023.09.2019 01:35:51
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1TTVSIUQVQCII.JPG##BELGIA 1988 Stpl - ROYAL HORSE ESCORT##kr 1,00023.09.2019 01:35:51
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1LDPUWMKYEVXW.JPG##BELGIA 1994 Stpl - FUGL##kr 0,50023.09.2019 01:35:50
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1KWGEIWEWWMZW.JPG##BELGIA 50/60-tallet Stpl - 5 stk - KING BAUDOUIN##kr 1,00023.09.2019 01:35:50
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1SBMNUOTFNPGH.JPG##BELGIA 50-80-tallet Stpl - 7 stk - HERALDIC LION##kr 1,00023.09.2019 01:35:51
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1TWESISIPCITL.JPG##BELGIA 70-tallet Stpl - 6 stk - KING BAUDOUIN I##kr 1,00023.09.2019 01:35:50
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1CPXVCKKYJTXU.JPG##BELGIA 80-tallet Stpl - 3 stk - KING BAUDOUIN##kr 1,00023.09.2019 01:35:51
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1GXNGJDQDCXMW.JPG##BELGIA Stpl - KING LEOPOLD III##kr 0,50023.09.2019 01:35:51
Afrika - Stemplet
B30062018ID106621F1EVQGVVSVYYHW.JPG##BENIN 1979 Stpl - ANTILOPE##kr 1,00022.09.2019 08:21:46
B09012019ID106621F1RGMJVAPYDWCP.JPG##BEQUIA 1982 Postfriske (2) - FOOTBALL##kr 1,00019.09.2019 07:05:55
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1YCDFALQYCDXJ.JPG##BERMUDA 1953-58 Stpl - EASTER LILIES##kr 1,00019.09.2019 06:20:51
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1JNNQVJLWHUHJ.JPG##BERMUDA 1987 Stpl - TRANSPORT RAILWAY##kr 1,00019.09.2019 06:20:51
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1TKWTQOHCHVZN.JPG##BERMUDA 1994 Stpl - CHRISTMAS##kr 1,00019.09.2019 06:35:19
Asia - Postfrisk
B30052019ID106621F1UEWVJOVSRCEO.JPG##BHUTAN 1974 Postfriskt - U.P.U.##kr 0,50022.09.2019 15:21:21
Asia - Postfrisk
B30052019ID106621F1QVEYBFUIMXYC.JPG##BHUTAN 1975 Postfriskt - ART##kr 0,50022.09.2019 15:21:22
Asia - Postfrisk
B30052019ID106621F1LCQCTQPMBWGV.JPG##BHUTAN 1976 Postfriske (2) - FLOWERS##kr 1,00022.09.2019 15:21:22
Asia - Postfrisk
B30052019ID106621F1JTNRIDTANHLY.JPG##BHUTAN 1976 Postfriskt - RHODODENTRON##kr 1,00022.09.2019 15:21:23

Sist oppdatert: 17.09.2019 13:31:40