Gjeldende auksjonstid er:21.11.2019 22:18:33 21.11.2019 22:18:50
 Alle

 Shop

Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1MFOLLQPLOYTY.JPGITALIA: Kulturminner Ravenna og Langobardi 1990 kpl.stpkr 5,00121.11.2019 22:17:50
Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B12112019ID102936F1TELQNDZZRIKT.JPGNK 471 BREIDVIKØYRA 12 7 67 brevh. 1 nedl. 1971 (b1055kr 10,00121.11.2019 22:17:00
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1LIHBMXILXWDM.JPGITALIA: VM i bryting 1990 stemplet kr 8,00121.11.2019 22:16:36
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1GEWSVRSIEKSG.JPGITALIA: Blomsterutstilling i Genova 1991 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:16:01
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1FMKXDBDSYFQE.JPGITALIA: Universitetet i Siena 1991 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:15:21
Nordland Brev & Hjemstedsfilateli
B12112019ID102936F1KLWOBWXLPXWO.JPGNK 469 BJØRNSKINN 14 12 65 - nedlagt 1971 (b1054)kr 10,00121.11.2019 22:15:00
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1KWGHOLTMWYZN.JPGITALIA: Europadagen 1991 stemplet kr 2,50121.11.2019 22:14:55
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1BVRDOVHNTGMG.JPGITALIA: Europamerker - romforskning 1991 komplett stpl.kr 7,00121.11.2019 22:13:06
B12112019ID102936F1MVUHLBILXYKB.JPGNK 422 STORSTEINNES 11 8 55 (b1053)kr 34,00321.11.2019 22:13:00
Troms prakt & lux
B12112019ID102936F1LQLGVYEIBHLS.JPGNK 352 pent KJÆKAN 18 XI 49 (b1052)kr 10,00121.11.2019 22:11:00
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1SJKUTOENRMOJ.JPGITALIA: Radiojubileum 1991 stemplet kr 2,50121.11.2019 22:10:58
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1RRBIYOGHUJMB.JPGITALIA: Frimerkets Dag 1991 stemplet kr 2,00121.11.2019 22:09:50
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B12112019ID102936F1PFQDAGXFVMGI.JPGNK 257 VEDAVÅGEN 20 1 42 (b1051)kr 38,00321.11.2019 22:09:00
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1RIIUNBNHFRTN.JPGITALIA: Europamerker - Columbus 1992 komplett stemplet kr 6,00121.11.2019 22:07:02
1 øre etter 1923
B17072019ID106271F1PIWHNOIUVCRL.JPG1 øre 1927 (5323)kr 38,00121.11.2019 22:07:01
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B01112019ID104772F1DOXHKFPLJIPT.JPGNorge N600 HaakonVII 16x20 mm AFA 67kr 14,00221.11.2019 22:05:48
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B01112019ID104772F1CXWVERTAOBPG.JPGNorge N602 Landshjælp I AFA 298 - 300kr 10,00121.11.2019 22:05:48
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1HRHQXXUVHGRZ.JPGITALIA: Maleren Jacopo Da Ponte 1992 stemplet kr 2,50121.11.2019 22:05:38
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B11112019ID104772F1ZHNVQVOXUHNJ.JPGNorge N532 Sæt Nordkap V AFA 422 - 24kr 12,00221.11.2019 22:05:00
Troms prakt & lux
B12112019ID102936F1TILDMFYJSXOI.JPGNK 218 pent BRØSTADBOTN 22 IX 38 (b1050)kr 44,00421.11.2019 22:05:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B11112019ID104772F1CKYGZYRDPVCY.JPGNorge N522 Sæt 4 mærker AFA 192 - 95kr 29,00421.11.2019 22:05:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B11112019ID104772F1SHVYWCUBVAEA.JPGNorge N410 Kong HaakonVII ** AFA 329 - 32 Hotkr 65,001021.11.2019 22:05:00
Afrika - Postfrisk
B15112019ID106621F1VGESPAXEHKPW.JPG##CENT. AFRICA 2000 P.f. Miniark (3) - SALT LAKE CITY##kr 38,00121.11.2019 22:04:00
Fastpris
Italia stemplet
B06092019ID106803F1ONROOPRLWDWN.JPGITALIA: Europeisk kongress for Lionsklubber 1992 stemplkr 8,00121.11.2019 22:03:10
Afrika - Postfrisk
B14112019ID106621F1ECCGEFZHXKFI.JPG##GUINEA BISSAU 2012 P.fr. Miniark (2) - POLAR BEARS##kr 34,00121.11.2019 22:02:00
Krigsmateriell
B13112019ID103909F1PWKGFWHEBNXR.JPGNORSK FRONT - stemplet Oslo 4.4.1945kr 1,00121.11.2019 22:00:00
Samlinger & lotter
B11102019ID104772F1IKXKKFQBLOKP.JPGNorge N577 ryddelot ustemplede småvalører Hotkr 47,00621.11.2019 22:00:00
Krigsmateriell
B13112019ID103909F1PUZMLJMTNNVN.JPGMOT LYSERE TIDER - stemplet Kristiansand S 24.1.1944kr 22,00421.11.2019 22:00:00
Island stemplet
B11112019ID104772F1KBHMRUROXYMM.JPGIsland N603 Sammentryk Skibe AFA 746-49kr 28,00321.11.2019 22:00:00
Island stemplet
B11112019ID104772F1DUJDDILFIQVG.JPGIsland N604 Sammentryk Postbiler AFA 762-65kr 27,00321.11.2019 22:00:00
Island stemplet
B11112019ID104772F1GDGFDVNJVJAV.JPGIsland N606 Sæt Vandfald AFA 1113-17 kr 12,00221.11.2019 22:00:00
Krigsmateriell
B13112019ID103909F1ZVDHSMEOMJCJ.JPGReisetillatelse Kristiansand - Egersund - 30/1-1945 Hotkr 180,00921.11.2019 22:00:00
Krigsmateriell
B13112019ID103909F1SIPCIPYUBWWU.JPGSøknad om sykkel - stemplet Vatneli 13.4.1942 - 2 bild.kr 31,00421.11.2019 22:00:00
Island stemplet
B11112019ID104772F1RUEJQHEKRUPB.JPGIsland N607 Industrielt design AFA 1180 - 83kr 28,00321.11.2019 22:00:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B11112019ID104772F1VHZFGBVLJEHU.JPGNorge N608 Oskar II AFA 33 Hotkr 42,00521.11.2019 22:00:00
Island stemplet
B11112019ID104772F1RRZMKGGFXXUB.JPGIsland N605 Malerier AFA 849-50kr 26,00321.11.2019 22:00:00
Mynter fra Sverige
B15072019ID106271F1YDQPWRJMIBIP.JPGSverige 1/4 øre 1644 (5292)kr 78,00121.11.2019 21:50:25
Mynter fra Sverige
B15072019ID106271F1XLJOOTTJHIFB.JPGSverige 1/2 skilling 1816 (5295)kr 88,00121.11.2019 21:50:25
Mynter fra Sverige
B15072019ID106271F1NVOSBOUXOSKD.JPGSverige 2 øre 1751 (5296)kr 175,00121.11.2019 21:50:25
Mynter fra Sverige
B15072019ID106271F1NLRLHMZOCUBK.JPGSverige 1 skilling 1854 (5293)kr 185,00121.11.2019 21:50:23
Mynter fra Sverige
B15072019ID106271F1MTMYFIQBRCXP.JPGSverige 2 skilling 1842 (5298)kr 175,00121.11.2019 21:50:23
Mynter fra Sverige
B15072019ID106271F1GJUSTDWMRBGJ.JPGSverige 1 skilling 1805 (5297)kr 185,00121.11.2019 21:50:23
Mynter fra Sverige
B15072019ID106271F1IWUSQSHWXDOL.JPGSverige pen 1/6 skilling 1831 (5284)kr 92,00121.11.2019 21:50:22
Mynter fra Sverige
B15072019ID106271F1IXXUDHSZFFOX.JPGSverige 1 øre 1772 (5286)kr 88,00121.11.2019 21:50:21
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B12092019ID99855F1HIRTOCBYKLHO.JPGPostkort stpl. LITLAKALSØY/5486 31-5-80 [14742]kr 20,00121.11.2019 21:50:19
Aust-Agder
B12092019ID95024F1PQZUOTTGDNII.JPGTVEDESTRAND.Fra sjøsiden.Hotell. Aune F-10221-1kr 7,00221.11.2019 21:50:19
Hordaland
B07112019ID61724F1KMSBPEDWGXXM.JPGBrgen. Fisketorvet ( Eneb. H. Nic. Meyer )kr 55,00121.11.2019 21:40:00
Hordaland
B07112019ID61724F1MCJWXUHVZCHO.JPGBergen. Edvard Griegs Statuens Avsløring 4 sept 1917kr 20,00121.11.2019 21:38:00
Sverige stemplet
B14082019ID102877F1NTVSKFSVYXJQ.JPGLUX Stemplet Sverige hefte-merker 1977 " KÅGE " kr 9,00121.11.2019 21:36:42
B08082019ID99855F1HGCBJNVAXVFE.JPGBrev stpl. STYRKSVIK/8223 15-12-83 [13353]kr 20,00121.11.2019 21:35:23

Sist oppdatert: 21.11.2019 22:18:33