Gjeldende auksjonstid er:17.09.2019 13:30:59 17.09.2019 13:31:00
 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet
1 Kr 1875-1917
B13092019ID330F1TOYSKJMRDLUE.JPG1 kr 1890. Kval 1 Hotkr 450,00818.09.2019 14:27:00
1 Kr 1875-1917
B13092019ID330F1KRHNKYWTXDMA.JPG1 kr 1888. En sjelden mynt som mange mangler! Hotkr 1 200,001618.09.2019 14:28:00
Carl XV 1859-1872
B13092019ID330F1KDQODNCNPBXH.JPG1/2 skilling 1867. Kval 01 Hotkr 50,00618.09.2019 14:29:00

 Alle

 Shop

Multiobjekt Auksjon
Fotballkort
B24022019ID103536F1ULDVIRKMBSTV.JPGThe Sun Soccer Cards 7: 1979/1980kr 0,50006.10.2019 15:21:05
Multiobjekt Auksjon
Fotballkort
B24022019ID103536F1JGLQODMULNQO.JPGThe Sun Soccer Cards 6: 1979/1980kr 0,50006.10.2019 15:21:05
Multiobjekt Auksjon
Fotballkort
B24022019ID103536F1UOMQYRSFTFOA.JPGThe Sun Soccer Cards 5: 1979/1980kr 0,50006.10.2019 15:21:05
Multiobjekt Auksjon
Fotballkort
B24022019ID103536F1GMWXAAGHOPCI.JPGThe Sun Soccer Cards 4: 1979/1980kr 0,50006.10.2019 15:21:06
Multiobjekt Auksjon
Fotballkort
B24022019ID103536F1OWTDYLYYDGFS.JPGThe Sun Soccer Cards 1: 1979/1980kr 0,50006.10.2019 15:21:06
Multiobjekt Auksjon
Fotballkort
B24022019ID103536F1WGWCWGDFMWYI.JPGThe Sun Soccer Cards 3: 1979/1980kr 0,50006.10.2019 15:21:06
Multiobjekt Auksjon
Fotballkort
B24022019ID103536F1FFFNFFKTKBRP.JPGThe Sun Soccer Cards 8: 1979/1980kr 0,50006.10.2019 15:21:06
Multiobjekt Auksjon
Fotballkort
B24022019ID103536F1KENBGKSBXQPV.JPGThe Sun Soccer Cards 2: 1979/1980kr 0,50002.10.2019 00:50:43
Multiobjekt Auksjon
Fotballkort
B01032019ID103536F1JVWRJUDQJHOD.JPGFootball Special 79 og Football 79/80kr 1,00027.09.2019 13:20:22
Multiobjekt Auksjon
Div mynter Europa
B21052019ID9308F1YIPCQVTW.JPGØsterrike 1 cent 2018 fra rullkr 0,50018.09.2019 21:20:31
Multiobjekt Auksjon
Div mynter Europa
B21052019ID9308F1EPIGSOHY.JPGØsterrike 2 cent 2018 fra rullkr 0,50018.09.2019 20:50:25
Multiobjekt Auksjon
Div mynter Europa
B19052019ID9308F1HUXAZFJW.JPGØsterrike 5 cent 2018 fra rullkr 1,00018.09.2019 21:20:31
Multiobjekt Auksjon
Fotballkort
B04032019ID103536F1VILYPFBX.JPGEURO 2012 Fotball EMkr 1,00027.09.2019 13:51:06
Multiobjekt Auksjon
Annen rekvisita
B11092017ID103777F1XOGWQFHHFUCM.JPGAlbumark til store førstedagsbrev, blankekr 1,00017.09.2019 20:20:31
Fastpris
Nederland stemplet
B14102018ID106803F1KZQREYFDADTL.JPGNEDERLAND: Kong Wilhelm III 5 c.1872 stemplet kr 1,00014.10.2019 09:52:07
Fastpris
Belgia stemplet
B09122017ID106803F1GCKNNIWWJFZH.JPGBELGIA: Jesuittpateren Jean Berckman 1965 stemplet kr 1,00014.10.2019 14:06:44
Fastpris
Belgia stemplet
B09122017ID106803F1TKUFVEQMZFID.JPGBELGIA: Politikeren Joseph Lebeau stemplet kr 1,00014.10.2019 14:06:44
Fastpris
Belgia stemplet
B09122017ID106803F1ASPIUKUMHKQS.JPGBELGIA: Dronning Elisabeths død 1965 stemplet kr 1,00014.10.2019 14:06:44
Fastpris
Belgia stemplet
B09122017ID106803F1XHEXHFPJXTTR.JPGBELGIA: Maleren Rik Wouters 1966 stemplet kr 1,00014.10.2019 14:06:44
Fastpris
Belgia stemplet
B09122017ID106803F1DDKETFGIENEI.JPGBELGIA: Våpenmuséet i Liege 1967 stemplet kr 1,00014.10.2019 14:06:44
Fastpris
Belgia stemplet
B09122017ID106803F1TSWWYKHTMPQP.JPGBELGIA: Internasjonalt turistår 1967 stemplet kr 1,00014.10.2019 14:06:44
Fastpris
Monaco
B27022018ID106803F1CIMWRIKQANIJ.JPGMONACO: Bernadette fra Lourdes gjeter sauer 1958 postfrkr 1,00014.10.2019 10:05:35
Fastpris
Monaco
B27022018ID106803F1ISTMQDBQHWTN.JPGMONACO: Glassmaleri i Lourdes 1958 postfriskkr 1,00014.10.2019 10:05:35
Fastpris
Monaco
B27022018ID106803F1GYLKUTQCFMUV.JPGMONACO: Fyrst Louis II 50 c. 1923 postfriskkr 1,00014.10.2019 10:05:35
Fastpris
Øvrige Vest Europa
B23052018ID106803F1UXIJDIMXQLGR.JPGVATIKANET: Kardinal Cusanus’ fødested 40 l.1964 stempl.kr 1,00014.10.2019 11:06:53
Fastpris
Øvrige Vest Europa
B23052018ID106803F1DQCGVTDGDSKK.JPGVATIKANET: Pave Paul VI 15 lire 1964 stempletkr 1,00014.10.2019 11:06:53
Fastpris
Øvrige Vest Europa
B23052018ID106803F1MUWDLFBRAGBS.JPGVATIKANET: Paven besøker India 200 lire 1964 stempletkr 1,00014.10.2019 11:06:53
Fastpris
Belgia stemplet
B09122017ID106803F1JRVEPGOBEGSO.JPGBELGIA: NATO-jubileum 1969 stemplet kr 1,00014.10.2019 14:06:45
Fastpris
Øvrige Vest Europa
B23052018ID106803F1KFKKESTXGSHU.JPGVATIKANET: Pave Paul VI 5 lire 1966 stemplet kr 1,00014.10.2019 11:06:53
Fastpris
Russland stemplet
B24072018ID106621F1GIEUATTLTRNR.JPG##RUSSLAND 1998 Stpl - AGRICULTURE##kr 0,50018.09.2019 08:36:08
Fastpris
Russland stemplet
B24072018ID106621F1UMEKMRWFHZDO.JPG##RUSSLAND 2005 Stpl - CHRISTMAS##kr 1,00018.09.2019 08:36:08
Fastpris
Russland stemplet
B24072018ID106621F1TAGCOVDLTBPB.JPG##RUSSLAND 2005 Stpl - KALININGRAD##kr 1,00018.09.2019 08:36:08
Fastpris
Russland stemplet
B24072018ID106621F1DPGNWFLLVNBF.JPG##RUSSLAND 2005 Stpl - LIBERATION OF VIENNA##kr 1,00018.09.2019 08:36:08
Fastpris
Russland stemplet
B24072018ID106621F1SDDWWVJGBDQK.JPG##RUSSLAND 2005 Stpl - MIKHAIL A. SHOLOKHOV##kr 1,00018.09.2019 08:36:08
Fastpris
Russland stemplet
B24072018ID106621F1UEZJFSFFJMLY.JPG##RUSSLAND 2005 Stpl - OL in 2012##kr 0,50018.09.2019 09:50:20
Fastpris
Russland stemplet
B24072018ID106621F1NDSEWQVBRDSR.JPG##RUSSLAND 2005 Stpl - UNESCO ##kr 1,00018.09.2019 09:50:20
Fastpris
England postfrisk & ustemplet
B17082018ID106803F1XMEMXGSGIHGG.JPGGUERNSEY: Myntavbildning ½ p. 1979 postfriskkr 1,00014.10.2019 09:36:02
Fastpris
England postfrisk & ustemplet
B17082018ID106803F1OTHXFQOOYQDL.JPGGUERNSEY: Myntavbildning 1 p. 1979 postfrisk kr 1,00014.10.2019 09:36:02
Fastpris
England postfrisk & ustemplet
B17082018ID106803F1FUMMCMWHVXQA.JPGGUERNSEY: Kapellet i Saint Andrew 1985 postfrisk kr 1,00014.10.2019 09:51:06
Fastpris
England postfrisk & ustemplet
B17082018ID106803F1VPXRBUHCMQIN.JPGGUERNSEY: Havn på øya Herm 1985 postfrisk kr 1,00014.10.2019 11:07:19
Fastpris
England postfrisk & ustemplet
B17082018ID106803F1OHNYSHEJYPOJ.JPGGUERNSEY: Saintsbukta 1985 postfrisk kr 1,00014.10.2019 11:07:19
Fastpris
England postfrisk & ustemplet
B17082018ID106803F1SXEGMCJXWYDV.JPGGUERNSEY: St.Saviour kirke 1985 postfrisk kr 1,00014.10.2019 11:07:19
Fastpris
Nederland stemplet
B17082018ID106803F1YAIPTGHZBHOL.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 3 c. grønn 1901 stempletkr 1,00014.10.2019 11:07:19
Fastpris
Nederland stemplet
B17082018ID106803F1OJVDUFZAPTRD.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 5 c. 1899 stempletkr 1,00014.10.2019 11:07:20
Fastpris
Nederland stemplet
B17082018ID106803F1TRMRUHOZOGGM.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 7½ c.1899 stemplet kr 1,00014.10.2019 11:07:20
Fastpris
Nederland stemplet
B17082018ID106803F1LXLQNIXMLMTD.JPGNEDERLAND: Dronning Wilhelmina 12½ c. 1899 stempletkr 1,00014.10.2019 11:07:20

Sist oppdatert: 17.09.2019 13:30:59