Gjeldende auksjonstid er:17.10.2019 16:00:42 17.10.2019 16:00:43
 Alle

 Shop

Nasjonaldrakt & bunad
B15102019ID103909F1TYMYFDSOXYOG.JPG2 stk BUNADS-KORT - ubruktkr 1,00022.10.2019 22:00:00
England FDC & brev
B15102019ID104033F1UCLFHYGVNXKI.JPGFDC - Diana minneutgave fra Sierra Leonekr 1,00123.10.2019 20:00:00
England FDC & brev
B15102019ID104033F1OYKSLBBJGXXD.JPGFDC - Diana minneutgave fra Bequia-of St. Vincentkr 1,00123.10.2019 20:00:00
England FDC & brev
B15102019ID104033F1ELIXWNMLMKVI.JPGFDC - Diana minneutgave fra Antigua & Barbudakr 1,00123.10.2019 20:00:00
Påskekort
B15102019ID103909F1YUSDXKMDKBYW.JPG3 stk eldre Påskekort - ett ubruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
England FDC & brev
B15102019ID104033F1WKYKGDQWOJLX.JPGFDC - Diana minneutgave fra Zambiakr 1,00123.10.2019 20:00:00
Påskekort
B15102019ID103909F1LQDWUJYXKUEU.JPG3 stk eldre Påskekort - alle bruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
Julekort
B15102019ID103909F1WMKXEYJACUWM.JPG2 stk Nyttårs-kort - ubruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B15102019ID103909F1WEGXUFZETNOW.JPG2 stk JULEKORT - bruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B15102019ID103909F1CDMLDHLPUYML.JPG2 stk JULEKORT - bruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B15102019ID103909F1LKTPUVCXIIWS.JPG3 stk JULEKORT - ubruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B15102019ID103909F1EQUXIAQBRBCD.JPG3 stk JULEKORT - ubruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B15102019ID103909F1YERGSRASXFZI.JPG35 stk JULEKORT - alle bruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
Danmark stemplet
B15102019ID57109F1HSGLICXTVMAR.JPGDanmark AFA-nr 1710 Stempletkr 1,00022.10.2019 20:35:00
Danmark stemplet
B15102019ID57109F1WYJVDCXPMGBT.JPGDanmark AFA-nr 1664 Stempletkr 1,00022.10.2019 20:27:00
Danmark stemplet
B15102019ID57109F1JCHDAYQPIHEN.JPGDanmark AFA-nr 1663 Stempletkr 1,00022.10.2019 20:26:00
Øvrige utenlandske stedskort
B05052017ID93258F1DPMMJXPUFVRJ.JPGLuzern mit Alpen - St. OSLO 29.-1.64kr 1,00028.10.2019 19:59:00
Sverige Sør
B01082016ID93258F1XTHCHSNEAZOT.JPGStockholm - Kungsträdgården - Datert 8-9-32kr 1,00028.10.2019 19:57:00
Idrett
B01082016ID93258F1PZWJDGCHBRJZ.JPGTennis Courts, Romilly Park, Barrykr 1,00028.10.2019 19:51:00
Sverige Sør
B28082016ID93258F1YQQZPTKLDRMY.JPGPagod. Södra Kungstornet, Stockholmkr 1,00028.10.2019 19:47:00
Byggverk & broer
B07082016ID93258F1IDMNTVNEVBUD.JPGBerwick-on-Tweed. The Royal Tweed Bridge - St. 1936kr 1,00028.10.2019 19:43:00
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B09042017ID93258F1QRHXFNIBJBDY.JPGClock and Cæsar's Tower, Warwick Castlekr 1,00028.10.2019 19:41:00
Øvrige utenlandske stedskort
B09042017ID93258F1QSAWZLVVTKML.JPGPompei - Casa dei Vettii. Peristilliokr 1,00028.10.2019 19:39:00
Øvrige utenlandske stedskort
B09042017ID93258F1IMOAIFHJXRLI.JPGGrenada - Interior de una casa arabe en el Albaicinkr 1,00028.10.2019 19:37:00
Øvrige utenlandske stedskort
B02042018ID93258F1JBPOJVEMJBCD.JPGSveits - Tellskapellekr 1,00028.10.2019 19:31:00
Tyskland
B02042018ID93258F1PBJDNDAQPCTV.JPGBerlin - Reichtagsgebäude u. Bismarckdenkmalkr 1,00028.10.2019 19:23:00
England
B31082017ID93258F1BTGLOZKNAWJB.JPGColdingham Bay. Rocks and sands - Postgått 1952kr 1,00028.10.2019 19:01:00
Europa/CEPT - FDC/brev
B29042019ID100931F1RDDOSUZMQGHD.JPGSverige 1977 Norden (FDC) Kjøp nåkr 1,00022.10.2019 11:20:30
Europa/CEPT - FDC/brev
B29042019ID100931F1MPEFQSLPVBUT.JPGSverige 1980 Norden (FDC) Kjøp nåkr 1,00022.10.2019 11:20:30
Europa/CEPT - FDC/brev
B29042019ID100931F1SIQVMWXNCHFF.JPGSverige 1970 Europeisk naturvernår (FDC) Kjøp nåkr 1,00022.10.2019 11:20:30
Europa/CEPT - FDC/brev
B28042019ID100931F1MFRRYGFMBYKC.JPGSveits 1966 Europeisk Kjerneforskningsinst. (FDC)kr 1,00122.10.2019 11:20:30
Europa/CEPT - FDC/brev
B19042019ID100931F1AIDWXQKTHYGA.JPGHellas 1973 Europeisk transportministerkonferanse (FDC)kr 1,00122.10.2019 11:20:29
Europa/CEPT - FDC/brev
B11042019ID100931F1VVOSZQOQKDFU.JPGF.N. New York 1972 Økonomisk komm. for Europa (FDC)kr 1,00122.10.2019 11:20:29
Europa/CEPT - FDC/brev
B24042019ID100931F1NQQXBQJYKLGQ.JPGLuxembourg 1975 Schumanerklæringen 25 år (FDC)kr 1,00122.10.2019 11:20:29
Europa/CEPT - FDC/brev
B24042019ID100931F1WREMYXBBSSCF.JPGLuxembourg 1966 Europa-Centrum i Luxembourg (FDC)kr 1,00122.10.2019 11:20:29
Europa/CEPT - FDC/brev
B23042019ID100931F1EHTGVEEQHADH.JPGLuxembourg 1963 Europeisk skole i Luxembourg (FDC)kr 1,00122.10.2019 11:20:29
Europa CEPT & Europautgaver
B100931F1SXBZYMTX.JPGLiechtenstein 1965 Europa Cept (FDC)kr 1,00122.10.2019 11:20:29
Europa/CEPT - FDC/brev
B20042019ID100931F1YYXOSXLXSPLY.JPGItalia 1967 Romatraktaten 10 år (FDC)kr 1,00122.10.2019 11:20:29
Europa/CEPT - FDC/brev
B10042019ID100931F1ZCWOTMNFNLHL.JPGCypros 1975 Europarådet 25 år (FDC)kr 1,00122.10.2019 11:20:29
1 kr Auksjon
Norge FDC 1970-1979
B15102019ID103101F1CPXSVWUJJGXE.JPGFDC - Norge 26.4.79 Barneåret m/ Tubfrim Vignett [205]kr 1,00029.10.2019 17:00:00
Norge FDC 1970-1979
B15102019ID103101F1WYLILQWBNBSN.JPGFDC - Norge 9.9.1989 Norden V NK 869-70 [204]kr 1,00029.10.2019 17:00:00
Norge FDC 1970-1979
B15102019ID103101F1IBYOJXLVLGJU.JPGFDC - Norge 2.3.1979 Holmenkollen rennene 100 år [199]kr 1,00029.10.2019 17:00:00
Etter 1999 Nk 1382 -
B14102019ID103033F1JBRAXRFMQFTW.JPGNk 1766.kr 1,00120.10.2019 19:35:00
OL
B100931F1HPWBHDXE.JPGCanada 1976 OL i Montreal (Closing Ceremony) (Brev)kr 1,00121.10.2019 20:15:00
OL
B100931F1XPIKYTGS.JPGCanada 1976 OL i Montreal (Shooting) (Brev)kr 1,00121.10.2019 20:14:00
OL
B100931F1UTHDCSHR.JPGCanada 1976 OL i Montreal (Archery) (Brev)kr 1,00121.10.2019 20:14:00
OL
B100931F1ZFCLWTSN.JPGCanada 1976 OL i Montreal (Weightlifting) (Brev)kr 1,00121.10.2019 20:13:00
Norge FDC 1980-1989
B29012019ID72027F1BEWWBWQCDXDF.JPGFDC 1.10.1982kr 1,00021.10.2019 19:53:00
Norge FDC 1980-1989
B29012019ID72027F1XUYOEDDWEPPE.JPGFDC 26.2.1981kr 1,00021.10.2019 19:52:00
Norge FDC 1980-1989
B29012019ID72027F1PWPHJPOCUTWW.JPGFDC 23.6.1982kr 1,00021.10.2019 19:52:00

Forrige  -   10  11  12  13  14  15  16  17  18  19    +  Neste

Sist oppdatert: 17.10.2019 16:00:42