Gjeldende auksjonstid er:17.10.2019 16:00:20 17.10.2019 16:00:22
 Alle

 Shop

1 kr Auksjon
Samer & etnisk
B14102019ID103909F1IVCLTODEORNR.JPGSamekort sign. - dobbelt julekort - bruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Dyr
B14102019ID103909F1BSNXFTBPPLIY.JPG4 stk DYR - 1 ubruktkr 1,00129.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Dyr
B14102019ID103909F1JJSWMOWTHDKJ.JPG4 stk KATT og HUND - 1 ubruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Dyr
B14102019ID103909F1UNTIRMOEOSEO.JPG4 stk KATT og DYR - alle bruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Dyr
B14102019ID103909F1FOCDTQRUIESH.JPG4 stk HESTER - 2 ubruktkr 1,00129.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Dyr
B14102019ID103909F1OHEXGJDTQPIA.JPG4 stk HESTER - alle bruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Dyr
B14102019ID103909F1LJEJOUTCBNEL.JPG4 stk HESTER - 2 er ubruktkr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Samlinger & Lotter
B14102019ID103909F1BCGMDDMTLYBD.JPG4 stk KIRKER i Sverige - småformat - ubruktekr 1,00029.10.2019 22:00:00
1 kr Auksjon
Samlinger & Lotter
B14102019ID103909F1RSPIVIBTLYWB.JPG4 stk VALLE i SETESDAL - ubruktekr 3,00229.10.2019 22:00:00
Island FDC og brev
B14102019ID103218F1YJHQVNRBGOFW.jpgFDC Island. Postgiro 27. VI. 71kr 1,00121.10.2019 17:59:00
Island FDC og brev
B14102019ID103218F1TTOGQGHWQSSK.jpgFDC Island. Høyerekjøring. 21.V.68kr 1,00121.10.2019 17:55:00
FN - New York
B14102019ID103218F1VNLBYFQFJNOH.jpgFDC FN 19.9.1968kr 1,00121.10.2019 17:53:00
FN - New York
B14102019ID103218F1IEDIILTKEQFD.jpgFDC FN 18.4.1968kr 1,00121.10.2019 17:46:00
Div mynter Europa
B14102019ID100931F1SJPUZBFIVMFN.JPG1965+1985 Østerrike 10 Groschen (ØS01) Kjøp nåkr 1,00021.10.2019 17:44:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1LZIQKEBJEHMU.jpgFDC Sverige. 20.1.1969kr 1,00021.10.2019 17:42:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1VDURDHOEPIEC.jpgFDC Sverige. Stora sjøfallet 2.4.1974kr 1,00021.10.2019 17:39:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1SMVDBUHSKKRP.jpgFDC Sverige. Kina Slott 28.8.70kr 1,00021.10.2019 17:37:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1HFOPQVNFNMDX.jpgFDC Sverige. Glimmingehus 28.8.70kr 1,00021.10.2019 17:34:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1XPCRMGNIRLCR.jpgFDC Sverige. Stemmerett for kvinner 50 år. 19.2.71kr 1,00021.10.2019 17:30:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1NHXOSWNSLMVT.jpgFDC Sverige. Postgirot 50år. 21.1.1975kr 1,00021.10.2019 17:27:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1MBNEMUCDINPB.jpgFDC Sverige. Sveriges radio 50år. 10.12.1974kr 1,00021.10.2019 17:24:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1JRUQHSQPDLCV.jpgFDC Sverige. 26.4.1973kr 1,00021.10.2019 17:23:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1IAHRMBXDSIIC.jpgFDC Sverige. 24.2.1977kr 1,00021.10.2019 17:21:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1WFUWVLGJGSIW.jpgFDC Sverige. 21.2.68kr 1,00021.10.2019 17:18:00
Mynter USA
B14102019ID100931F1QRIOFBKATTDR.JPG1979 U.S.A. 5 Cent (USA19) Kjøp nåkr 1,00021.10.2019 17:02:00
Mynter USA
B14102019ID100931F1CBGRDJYUFDBT.JPG2012+2017 U.S.A. 1 Dime (USA15) Kjøp nåkr 1,00021.10.2019 16:55:00
Mynter USA
B14102019ID100931F1ACMXJVDNFNRK.JPG1999 U.S.A. 1 Dime (USA11) Kjøp nåkr 1,00021.10.2019 16:50:00
Mynter USA
B14102019ID100931F1VDTBGNEBPKVJ.JPG1970+1974 U.S.A. 1 Dime (USA09) Kjøp nåkr 1,00021.10.2019 16:43:00
Mynter USA
B14102019ID100931F1REBYCYTOFEYR.JPG2012-13 U.S.A. 5 Cent (USA07) Kjøp nåkr 1,00021.10.2019 16:41:00
Mynter USA
B14102019ID100931F1EHFUMCRXUHSJ.JPG1957, 1965, 1984 U.S.A. 5 Cent (USA06) Kjøp nåkr 1,00021.10.2019 16:39:00
Britiske kolonier
B14102019ID103070F1ELFKAJDYUZNX.JPGGrenada Gren. / Shakespeare sats xxkr 1,00104.11.2019 20:44:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1YPWRGUNONLLN.jpgFDC Sverige. Norrpil 5.9.1978kr 1,00021.10.2019 16:22:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1RGQUYLDBBQJB.jpgFDC Sverige. 26.4.1973kr 1,00021.10.2019 16:06:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1GSSUBNRWAJHD.jpgFDC Sverige. 9.3.1970kr 1,00021.10.2019 16:01:00
Sverige FDC og brev
B14102019ID103218F1GUHTEOQYWIRD.jpgFDC Sverige. 6.4.1970kr 1,00021.10.2019 15:59:00
1 kr Auksjon
Bulgaria
B14102019ID104486F1HTCIMLLHTJRO.JPGBulgaria miniark stemplet Afa 2307kr 1,00026.10.2019 18:58:00
1 kr Auksjon
Afrika - Postfrisk
B14102019ID104486F1PMYLTMRQSQMK.JPGMocambique postfrisk med Båterkr 1,00026.10.2019 18:56:00
1 kr Auksjon
Diverse
B14102019ID104486F1CHTROWDJLTHO.JPGNorge Presentasjons folder fra 1994 i postfrisk. kr 1,00026.10.2019 18:54:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B14102019ID104486F1WTUZFZNVUXUX.JPG Sverige i stemplet. 25 stk forskjellige merker. kr 1,00026.10.2019 18:52:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B14102019ID104486F1FAILNCIGDSEM.JPGNorge postfrisk. Sk 996- 997kr 1,00026.10.2019 18:50:00
1 kr Auksjon
Asia - Postfrisk
B14102019ID104486F1FZMTJYGSBZMG.JPGSaudi Arabia i postfrisk. Noe ujavn kvalitet.kr 1,00026.10.2019 18:48:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B14102019ID104486F1NIOLMGQSJUOL.JPGSverige stemplet på papir. Afa 872 i 4-blokkkr 1,00026.10.2019 18:46:00
1 kr Auksjon
Øvrige motiver
B14102019ID104486F1JBTQLTSNSMKH.JPGNorge postfrisk miniark Sk 1016 kr 1,00026.10.2019 18:44:00
1 kr Auksjon
Øvrige motiver
B14102019ID104486F1LNXGNUUWBHRL.JPGPostkort 4 stk ubrukte kort. Foto Tania A. Berntsen.kr 1,00026.10.2019 18:42:00
1 kr Auksjon
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B14102019ID104486F1IAFKDYSUBWAZ.JPGNorge Premievarsel, stemplet - Halden i 1971-kr 1,00026.10.2019 18:40:00
1 kr Auksjon
Afrika - Stemplet
B14102019ID104486F1IDPXKLIBNYDW.JPGCongo, mange motiv merker, 25 stk forskjellige.kr 1,00026.10.2019 18:38:00
1 kr Auksjon
Øvrige motiver
B14102019ID104486F1HJQQTYAHTJPF.JPGMotivmerker Sport, båt, bil osv. 40 stk forskjellige.kr 1,00026.10.2019 18:36:00
1 kr Auksjon
Diverse Vest Europa
B14102019ID104486F1FGUQKGNSMXTG.JPGLitauen i postfrisk. Diverse rester.kr 1,00026.10.2019 18:34:00
1 kr Auksjon
Sverige Nord
B14102019ID104486F1WAJKSNAGCWSU.JPGSverige postkort nr. 70 FDC stemplet i 1977 kr 1,00026.10.2019 18:32:00
1 kr Auksjon
Reklame
B14102019ID104486F1EBOXPGOGCSMS.JPGPostkort med Boing 737 fra Braathenskr 1,00026.10.2019 18:30:00

Forrige  -   10  11  12  13  14  15  16  17  18  19    +  Neste

Sist oppdatert: 17.10.2019 16:00:20