Gjeldende auksjonstid er:19.08.2019 21:23:37 19.08.2019 21:23:42
 Alle

 Shop

Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1BPCLTTBQHVXB.JPGDALSNIBBA GEIRANGER Nyekr 10,00026.08.2019 20:05:00
Europa CEPT & Europautgaver
B19082019ID100931F1SESWKXIQTDJB.JPGTyrkia 1962 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 6,00026.08.2019 20:04:00
Norge FDC 1990-1999
B19082019ID99871F1JOPVXDIROYXU.JPGJuelnisser, Hilsen fra posten NK 1161-62 (16640) Nyekr 5,00003.09.2019 20:03:00
Europa CEPT & Europautgaver
B19082019ID100931F1GRTXVQSORLXL.JPGSpania 1962 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 4,00026.08.2019 20:03:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1PNPGHHFBPMGL.JPGVALLDAL Nyekr 10,00026.08.2019 20:03:00
Europa CEPT & Europautgaver
B19082019ID100931F1PUYNHUCBSYMM.JPGPortugal 1962 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 6,00026.08.2019 20:02:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1JCIBIZMBXKUN.JPG"GEIRANGER" VED VALLDAL FERGEKAI Nyekr 10,00026.08.2019 20:02:00
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B19082019ID103360F1DWVSLGFRSDPL.jpgBrev st.Fredrikstad 11 II 1925 Tekstst. Støtt norsk arb Nyekr 20,00002.09.2019 20:01:00
OL
B19082019ID99871F1FIMWUOXGQNUJ.JPGOlympiske Lekers Dag, Kort 1980 (16639) Nyekr 5,00003.09.2019 22:01:00
Europa CEPT & Europautgaver
B19082019ID100931F1GONEIOYXHLML.JPGNorge 1962 Europa Cept (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 3,00026.08.2019 20:01:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1QEMJQWDYNNXD.JPGSYLTE I VALLDAL Nyekr 10,00026.08.2019 20:01:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B19082019ID99871F1FAJFRIIXEDMV.JPGTryksak sendt til Tyskland 1980 (16638) Nyekr 5,00003.09.2019 21:59:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1PNKLBCQGGQPW.JPGROMSDAL TROLLSTIGVEIEN Nyekr 5,00026.08.2019 20:00:00
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B19082019ID103360F1QJEHCIRSWQUL.jpgBrev st. LYNGDAL I NUMEDAL 2.5.1991 (3624) Nyekr 20,00002.09.2019 19:58:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1NMQIMJYXLSKC.JPGROMSDAL TROLLSTIGVEIEN Nyekr 5,00026.08.2019 19:59:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19082019ID99871F1NNEWLPWIVPMZ.JPGNorwex 80, Norge postfrisk NK BL 2 (16637) Nyekr 5,00003.09.2019 20:58:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1VQQCEMBKWOJX.JPGROMSDAL TROLLSTIGVEIEN Nyekr 5,00026.08.2019 19:58:00
Oppland Brev & Hjemstedsfilateli
B19082019ID103360F1KWCDUNAWEQJK.jpgBrev st.BJØRGO STASJON 31.1.1947 (2910) Nyekr 25,00002.09.2019 19:55:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1IYPJTKEDELPI.JPGÅNDALSNES Nyekr 10,00026.08.2019 19:57:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19082019ID99871F1XHXHBGNPJCDU.JPGNorwex 80, Norge postfrisk NK BL 3 (16636) Nyekr 5,00003.09.2019 18:55:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1YVREHCIFIQQG.JPGÅNDALSNES Nyekr 10,00026.08.2019 19:56:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1MCFOYEQMRBIT.JPGALEXANDRA HOTEL MOLDE Nyekr 10,00026.08.2019 19:55:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19082019ID99871F1JOLAIHXVGMQY.JPGOljevirksomhet, Norge postfrisk NK BL 4 (16635) Nyekr 4,00003.09.2019 19:54:00
B19082019ID103360F1FJFFCTDHUAFU.jpgBrev st.ODNES 5.10.1944 (2879) Fluberg Forsyn.nemnd Nyekr 25,00002.09.2019 19:52:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1TWCFNIQZURDB.JPGMOLDE Nyekr 10,00026.08.2019 19:53:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19082019ID99871F1PKKNTFLKGLTK.JPGFiskeoppdrett, Norge postfrisk NK BL 7 (16634) Nyekr 5,50003.09.2019 22:52:00
Nord-Trøndelag
B19082019ID103771F1ITPFPRRLOCDS.JPGOLAVSTØTTA PÅ STIKLESTAD Nyekr 10,00026.08.2019 19:52:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19082019ID99871F1JXHJJQBRDQQI.JPGTuristmderker, Norge postfrisk NK 1257-59 (16633) Nyekr 7,00003.09.2019 21:50:00
Sør-Trøndelag
B19082019ID103771F1XHEXHFPJXTTR.JPGDRIVDALEN OPPDAL Nyekr 5,00026.08.2019 19:50:00
B19082019ID103360F1CFDAGUMRDPWF.jpgBrev st.VIKERSUND 29.2.1956 Lensmannen i N.Modum Nyekr 25,00002.09.2019 19:50:00
Julekort
B19082019ID101864F1LKTGSOLBIGGL.JPGlPakkemerkelapper og julebrev Mittet 60 136/235 Nyekr 8,00026.08.2019 19:48:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19082019ID99871F1JXQROTRUPRHH.JPGFrimerkets Dag, Norge postfrisk NK BL 14 (16632) Nyekr 7,50003.09.2019 20:47:00
Oppland
B19082019ID103771F1HNMBPCKOLNMQ.JPGDOVREFJELL Nyekr 5,00026.08.2019 19:49:00
Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli
B19082019ID103360F1ZEHJJNWXGXBQ.jpgBrev st. OS I ØSTERDALEN 15.7.1993 (2550) Nyekr 30,00002.09.2019 19:47:00
Oppland
B19082019ID103771F1DKSOLRHWPWUK.JPGKONGSVOLD FJELDSTUE Nyekr 5,00026.08.2019 19:48:00
Oppland
B19082019ID103771F1GGUSSNUFXFLW.JPGEYSTEINKIRKEN DOVREFJELL Nyekr 5,00026.08.2019 19:47:00
Julekort
B19082019ID101864F1IYOMJPPUDOHI.JPGJuletre foran Domkirken Stpl. Raufoss 16.2.74 Nyekr 10,00026.08.2019 19:44:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19082019ID99871F1EGFEOJIUUJJQ.JPGSomaliablok, Norge postfrisk NK BL 6 (16631) Nyekr 2,00003.09.2019 18:45:00
Nord-Trøndelag
B19082019ID103771F1HWITTSEIITEH.JPGSTIKLESTAD KIRKE Nyekr 5,00026.08.2019 19:46:00
Sør-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
B19082019ID103360F1UIBHCHDQPWYP.jpgBrev st.UTTIAN 17 VI 1920 (7279) Nyekr 25,00002.09.2019 19:45:00
Nord-Trøndelag
B19082019ID103771F1VHRUIFIXDMRW.JPGSTIKLESTAD Nyekr 5,00026.08.2019 19:44:00
Øvrig Tyskland
B19082019ID99871F1KERFYNSTGEPZ.JPGBesættelseszoner, Tyskland AFA 45-48 påklip (16630) Nyekr 25,00003.09.2019 19:39:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103771F1YNDYJKTWNLKQ.JPGMOLDE Nyekr 5,00026.08.2019 19:43:00
Julekort
B19082019ID101864F1GQYBJQIYVXOH.JPGHun gleder seg til julekvelden Ubrukt Nyekr 10,00026.08.2019 19:41:00
Nord-Trøndelag
B19082019ID103771F1BSJUIDPDNJBU.JPGSODIN SKOLE KYRKSÆTERØRA Nyekr 5,00026.08.2019 19:42:00
Nord-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
B19082019ID103360F1FDNMSJSKQUYD.jpgBrevkort st. UTØY 31 V 1938 (7680) Nyekr 25,00002.09.2019 19:40:00
Skip & maritimt
B19082019ID103771F1KLXIGXPBACWX.JPGMS HARPEFJELL Nyekr 5,00026.08.2019 19:41:00
Buskerud
B19082019ID103771F1INVQURBKYFWB.JPGBERGSJØ HØYFJELLSHOTEL Nyekr 5,00026.08.2019 19:40:00
B19082019ID103360F1KRPXJUKHEVCY.jpgBrev st. FAGERNES 7 X 1944 (2900) Nyekr 20,00002.09.2019 19:39:00
Julekort
B19082019ID101864F1WQLBZTSMDIJT.JPGCaprino Kirke ubrukt kort Nyekr 25,00026.08.2019 19:17:00

Sist oppdatert: 19.08.2019 21:23:37