GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:20.06.2019 20:06:58 20.06.2019 20:06:58
 Auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Påskekort
B06062019ID105067F1GCOQLSBFWCYL.JPGPå ski og på kjelkekr 20,00020.06.2019 22:37:20
Påskekort
B06062019ID105067F1KRMPNWMUHOUE.JPGGlædelig Nytaar - tre kortkr 20,00020.06.2019 22:37:20
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B06062019ID105067F1QBFDVGLXCRUJ.JPGFinsk påskekort - sign.kr 15,00020.06.2019 22:37:20
B06062019ID105067F1ECARXKTSGJGP.JPGPåskemotivkr 12,00020.06.2019 22:37:19
B06062019ID105067F1PDVIVNVCKGNU.JPGEn puss i Påsk!kr 15,00020.06.2019 22:37:19
Møre og Romsdal
B06062019ID105067F1CXWFEFRBDIPN.JPGAune F- 1385-3 Utsikt over Valldalkr 20,00020.06.2019 22:37:19
Møre og Romsdal
B06062019ID105067F1RBSUYHGBDGFX.JPGReindalsseter, Tafjordkr 15,00020.06.2019 22:37:19
Møre og Romsdal
B06062019ID105067F1ECKOIHQLJLVH.JPGNorlandets kirke, Kr. sund - interiørkr 15,00020.06.2019 22:37:19
Møre og Romsdal
B06062019ID105067F1SPXMXHHMDMUW.JPGTrollstigheimen, Romsdalkr 15,00020.06.2019 22:37:19
Møre og Romsdal
B06062019ID105067F1DCJNTSEJSVEP.JPGInnerdalenkr 15,00020.06.2019 22:37:19
Møre og Romsdal
B06062019ID105067F1JIEVPUBGPNAJ.JPGRomsdalshornkr 20,00020.06.2019 22:37:18
Møre og Romsdal
B06062019ID105067F1TFBIWEPRAMUD.JPGTresfjordkr 30,00020.06.2019 22:37:18
Møre og Romsdal
B06062019ID105067F1KZOIMPRKXLTR.JPGMoldekr 25,00020.06.2019 22:37:18
Møre og Romsdal
B06062019ID105067F1LJWDRYLKZTFD.JPGDe syv søstre, Geirangerfjordkr 25,00020.06.2019 22:37:18
Møre og Romsdal
B06062019ID105067F1OZCBHLMFFPIW.JPGGeirangerveienkr 25,00020.06.2019 22:37:18
Berlin stemplet
B06062019ID104546F1HJHOMIDHRRIW.JPG1 LOT MED DIV 4 BLOKKER - BERLIN ZPF 1085!kr 35,00020.06.2019 22:37:18
Berlin stemplet
B06062019ID104546F1OLLZOXQQBLLM.JPG1 LOT MED DIV 4 BLOKKER - BERLIN ZPF 1085!kr 35,00020.06.2019 22:37:18
Massevare, samlinger & lotter
B06062019ID104546F1YDREYYEIENZI.JPG1 LOT MED DIV TJENSTE MERKER POSTFRISKE/USTEMPLA!kr 10,00020.06.2019 22:37:18
Massevare, samlinger & lotter
B06062019ID104546F1VBEIBZYDCVTZ.JPGPPP - FRIMERKETS DAG 1991 MINI ARK STEMPLET!kr 15,00020.06.2019 22:37:18
Massevare, samlinger & lotter
B06062019ID104546F1VSECMPKVWPCG.JPGPPP - FRIMERKETS DAG 1991 MINI ARK STEMPLET!kr 15,00020.06.2019 22:37:18
Massevare, samlinger & lotter
B06062019ID104546F1HIWNKFPKYGOK.JPG1 LOT MED MERKER STEMPLA OSLO!kr 20,00020.06.2019 22:37:18
Massevare, samlinger & lotter
B06062019ID104546F1MTKLWURPQHHV.JPG1 LOT GAMLE MERKER -STEMPLA !kr 20,00020.06.2019 22:37:17
Massevare, samlinger & lotter
B06062019ID104546F1DGUPHZYEWXHG.JPG5 STK MERKER -STEMPLA SOGNE A 20.05.1!kr 20,00020.06.2019 22:30:09
Samlinger & lotter
B06062019ID104546F1RDGYLFMGSYHW.JPGNORSKE FRIMERKER - POSTENS FILATELITJENESTE!kr 20,00020.06.2019 22:30:09
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1BZVPDBDTWLYH.JPGNK 1454 gutterpar LUX stemplet Oslokr 22,00020.06.2019 22:30:09
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1JPIJHJQPXJYW.JPGNK 1773 gutterpar LUX stemplet Oslokr 20,00020.06.2019 22:30:09
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1GJQIOXRNJMHX.JPGNK 1564 gutterpar LUX stemplet Oslokr 18,00020.06.2019 22:30:08
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1ODOGXMESYKTE.JPGNK 1422 gutterpar LUX stemplet Oslokr 15,00020.06.2019 22:30:08
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1RXOVCHEIALBX.JPGNK 1421 gutterpar LUX stemplet Oslokr 12,00020.06.2019 22:30:08
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1JIBNVRVQDBJP.JPGNK-nr 1997 LUX stemplet Oslokr 12,00120.06.2019 22:30:08
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1QPRFDTVYHGSP.JPGNK-nr 1996 LUX stemplet Stavangerkr 12,00120.06.2019 22:30:08
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1HYVVKEVFTBOG.JPGNK-nr 1990 LUX stemplet Stavangerkr 12,00120.06.2019 22:30:08
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1EJRGSYHNZVUY.JPGNK-nr 1988 LUX stemplet Oslokr 30,00120.06.2019 22:30:07
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1LXMJSJPBWQTM.JPGNK-nr 1987 LUX stemplet Oslokr 21,00220.06.2019 22:30:07
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1SZVOGSCWLVVQ.JPGNK-nr 1986 LUX stemplet Stavangerkr 12,00020.06.2019 22:30:07
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1BQZUSVUKASGY.JPGNK-nr 1984 LUX stemplet Sandneskr 13,00120.06.2019 22:30:07
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1IYNSHCJYMXQX.JPGNK-nr 1983 LUX stemplet Oslokr 13,00120.06.2019 22:30:07
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1WEIEGBWHVTOZ.JPGNK-nr 1981 Miniark LUX Oslo 1. dag!!!!!kr 40,00120.06.2019 22:30:07
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1FKZWCRIRQOOR.JPGNK-nr 1976 LUX stemplet Oslokr 35,00120.06.2019 22:30:06
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1ALMSLWBOPQJF.JPGNK-nr 1974 LUX stemplet Oslokr 20,00120.06.2019 22:30:06
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1NAPAYKIHTEOB.JPGNK-nr 1937 LUX stemplet Oslokr 30,00020.06.2019 22:30:01
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1MFPWIEMOUSCB.JPGNK-nr 1936 LUX stemplet Oslokr 30,00020.06.2019 22:15:38
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1RULVIUNJRFGY.JPGNK-nr 1919 LUX stemplet Oslokr 11,00120.06.2019 22:15:01
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1JKMVRMKWMNDN.JPGNK-nr 1914 LUX stemplet Stavangerkr 10,00120.06.2019 22:15:00
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1GRBFOYQMWROS.JPGNK-nr 1912 LUX stemplet Oslokr 32,00020.06.2019 22:15:00
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1DYJSSJODSDJT.JPGNK-nr 1911 LUX stemplet Oslokr 27,00020.06.2019 22:15:00
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1JDHVRKWDCWMG.JPGNK-nr 1909 LUX stemplet Stavangerkr 25,00020.06.2019 22:15:00
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1MLGIIMSDHNYP.JPGNK-nr 1907 Miniark LUX Oslokr 60,00020.06.2019 22:14:59
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1YULOYJNOJEJI.JPGNK-nr 1899 LUX stemplet Stavangerkr 11,00120.06.2019 22:10:45
Øvrig Norge prakt & lux
B06062019ID57109F1HPCSJOPFDBFI.JPGNK-nr 1897 LUX stemplet Sandneskr 22,00120.06.2019 22:10:45

Forrige   1  2  3  4    Neste

Sist oppdatert: 20.06.2019 20:06:58