Gjeldende auksjonstid er:21.11.2019 22:47:37 21.11.2019 22:47:53
 Alle

 Shop

Sverige stemplet
B14112019ID57109F1OADQGXOEQHIP.JPGSverige AFA-nr 3035 Stempletkr 4,00121.11.2019 20:39:00
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1BBSYAJEQFOQF.JPGSverige AFA-nr 3031 LUX Stempletkr 10,00121.11.2019 20:39:00
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1JLAKQSIHXKFK.JPGSverige AFA-nr 3032 LUX Stempletkr 10,00121.11.2019 20:39:00
Øvrige motiver
B05022019ID102944F1WMIENVRCVPOL.JPGÅrets frimærker 2011kr 10,00121.11.2019 20:36:05
Oppland Brev & Hjemstedsfilateli
B16102019ID74348F1WZKGCIOODTBV.JPGNk 53 pl 3 Stemplet LOMMEN (OP) står i 7 gra.kr 20,00121.11.2019 20:35:34
Sølvmynter
B07112019ID108888F1MJQKDSBFAUXP.JPGEngland Brittania 2£, sølvmynt 2002 UNCkr 190,00121.11.2019 20:35:25
Sølvmynter
B07112019ID108888F1RLJNURGDLRPK.JPGEngland Brittania 2£, sølvmynt 2000 UNCkr 190,00121.11.2019 20:35:00
Sølvmynter
B07112019ID108888F1SFRSTISSXOBS.JPGEngland Brittania 2£, sølvmynt 1999 UNCkr 190,00121.11.2019 20:35:00
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1JUFHUSVKQYEJ.JPGSverige AFA-nr 2928Ch Stempletkr 4,00121.11.2019 20:31:00
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1SQSPJUKGIJNR.JPGSverige AFA-nr 2929Cv Stempletkr 4,00121.11.2019 20:31:00
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1CILFHTIITUAY.JPGSverige AFA-nr 2901 Stempletkr 3,00121.11.2019 20:30:00
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1GWQRLNDFYRTH.JPGSverige AFA-nr 2902 stempletkr 3,00121.11.2019 20:30:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B13112019ID102942F1OSRVYVSSMZKU.JPGSjøgren Erichsen 2 unger leker småformat. Damm 76kr 350,00421.11.2019 20:29:00
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1HGFFGEHMBYNI.JPGSverige AFA-nr 2877 stempletkr 3,00121.11.2019 20:28:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B13112019ID102942F1KQXJSRXEGPBO.JPGDet nye Norge småformat brukt 1905 Hotkr 80,00721.11.2019 20:27:00
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1CZHAWYSPGOBS.JPGSverige AFA-nr 2848 stempletkr 2,00121.11.2019 20:27:00
Italia stemplet
B09112019ID101438F1ELYQPQDMPPOJ.JPGRyddelot Italia kr 5,00121.11.2019 20:26:25
Italia stemplet
B08112019ID101438F1UDHUAAHAUQTW.JPGItalia 1990kr 10,00121.11.2019 20:26:25
Italia stemplet
B08112019ID101438F1YSGRTIPKPHOI.JPGRyddelot Italia1987kr 5,00121.11.2019 20:26:25
Italia stemplet
B08112019ID101438F1WCVTBEHRRFMK.JPGRyddelot Italia1986kr 5,00121.11.2019 20:26:22
Italia stemplet
B08112019ID101438F1IUJGQDUWYXMW.JPGRyddelot Italia1985kr 5,00121.11.2019 20:26:22
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1OQCGAVDKZWIC.JPGSverige AFA-nr 2837Ev stempletkr 2,00121.11.2019 20:26:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1HNONCETSIWLJ.JPGCoucheron Gratulerer småformat ubrukt Hotkr 66,00521.11.2019 20:26:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1GKUIHUGGWWGL.JPGCoucheron unge og 2 lys småformat brukt kr 12,00221.11.2019 20:26:00
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1WKTODLNUZCEK.JPGSverige AFA-nr 2844Cv LUX stempletkr 5,00121.11.2019 20:26:00
Ark, arkdeler
B30102019ID102877F1YOIWHOLFGEKE.JPGPostfrisk ** helark NK618 Bruksmerker 17.VII.1981 Hotkr 36,00621.11.2019 20:25:54
Troms
B07112019ID68828F1BCGIBDIWGBJM.JPG*Lappetelt* Lyngen! Fint kortkr 46,00221.11.2019 20:25:00
Sverige stemplet
B14112019ID57109F1DRCWHRTDWUSL.JPGSverige AFA-nr 2826 stempletkr 2,00121.11.2019 20:25:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1HGHRNSGXCTEC.JPGCoucheron Nissepike lufter grisen småformat brukt 1979kr 18,00421.11.2019 20:25:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1SBHIOVHKPLPM.JPGCoucheron Nissegutt på kongle småformat brukt 1980kr 14,00221.11.2019 20:25:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1VGAHMPLBJQHM.JPGCoucheron Nissegutt spiller på fele småformat brukt kr 24,00421.11.2019 20:25:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1JHEJWVOWFIAH.JPGCoucheron Nissepike med lysestake småformat brukt 1967kr 10,00121.11.2019 20:24:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B13112019ID102942F1YKGQFFNDFEWF.JPGBjerke Bjelle og kongle småformat brukt 1943 Hotkr 38,00721.11.2019 20:23:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1TXPQGBYTGCFH.JPGCoucheron Nissegutt med sekk småformat brukt 1970kr 14,00221.11.2019 20:23:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1RHEBPDHYHCUQ.JPGCoucheron Nissegutt og hare småformat brukt 1967 Hotkr 28,00621.11.2019 20:23:00
Troms
B07112019ID95024F1HQTHNNUNHDGK.JPG#37. TROMSØ og omegn x 4. Alle Aune.kr 20,00221.11.2019 20:22:55
Nordland
B07112019ID95024F1DJXSTEMNYUCF.JPGBODØ.Flott varebil utenfor Saltens Damp.Mittet 243kr 95,00221.11.2019 20:22:55
Østfold
B24102019ID72027F1LCLZHQACWJPB.JPGFREDRIKSTEN FESTNINGkr 5,00121.11.2019 20:22:54
Danmark postfrisk & ustemplet
B14112019ID104414F1IJZJDINVWSJH.JPGDanmark Afa: 1618 - Norden ved havet **kr 8,00121.11.2019 20:22:00
Troms
B07112019ID68828F1ORYUXLPICEAQ.JPGTromsø *Prestevannet* kr 30,00121.11.2019 20:22:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1LJUIDQMJEHOD.JPGCoucheron Nissejente og svart kattunge småformat bruktkr 14,00221.11.2019 20:22:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1XKQFJIIFNPNQ.JPGCoucheron 2 nisseunger småformat brukt 1966kr 14,00221.11.2019 20:22:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1SWGHNNNFTJTF.JPGCoucheron Nissegutt med gave småformat brukt 1948kr 29,00421.11.2019 20:21:00
Troms
B07112019ID68828F1TINQUTWUTTFB.JPGTromsø *Kirkeparken* Gatemotiv!kr 80,00221.11.2019 20:21:00
Ark, arkdeler
B30102019ID102877F1ZMGPMCSZFISS.JPGPostfrisk ** helark NK724 Bruksmerker 23.XI.1978kr 20,00121.11.2019 20:20:54
Ark, arkdeler
B30102019ID102877F1UCJSUWWRQOKP.JPGPostfrisk ** helark NK617 Bruksmerker 08.III 1976kr 10,00121.11.2019 20:20:54
Ark, arkdeler
B30102019ID102877F1QSBTIMSHJNEM.JPGPostfrisk ** helark NK619 Bruksmerker 24.III.1981kr 26,00221.11.2019 20:20:54
Hordaland
B01082019ID61724F1IWVRUGRPSRXL.JPGBergen.Utsikt over Blomster- og Fisketor(Aune F-1784-4)kr 20,00121.11.2019 20:20:26
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1VITDPNUIKDIY.JPGCoucheron Pike løfter grisunge småformat brukt 1948kr 29,00421.11.2019 20:20:00
Anna Eline Coucheron
B13112019ID102942F1MRXCODKDBYNH.JPGCoucheron Nisseunge med gaver småformat brukt 1951kr 14,00221.11.2019 20:20:00

Sist oppdatert: 21.11.2019 22:47:37