Gjeldende auksjonstid er:16.12.2019 13:16:02 16.12.2019 13:16:03
 Alle

 Shop

Island stemplet
B15122019ID108260F1NCWQLWCIVRBT.JPGIsland: 1966 AFA 407-08 stemplet Nyekr 1,50022.12.2019 18:17:00
Østfold prakt & lux
B15122019ID108949F1BWNPDDMYLFNE.JPGNK 1246 Sarpsborg 05.06.96 (349) Nyekr 10,00003.01.2020 21:18:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B15122019ID107379F1HKFTVFLJLLAV.JPGNK 916 fullstp. ISE 25-10-82 Nyekr 10,00023.12.2019 20:00:00
Telemark
B15122019ID103328F1NJMNTDUXXQPT.JPGMorgedal Kro, Normann H-19-107 Nyekr 10,00022.12.2019 21:17:00
Vestfold prakt & lux
B15122019ID108949F1TLTAHISKOMRU.JPGNK 1008 Sandefjord 25.05.87 (348) Nyekr 20,00003.01.2020 21:17:00
Oppland
B15122019ID103328F1IDHRPKRGXYVP.JPGOtta. Gudbrandsdalen. Normann G-7-128 Nyekr 15,00022.12.2019 21:16:00
Island stemplet
B15122019ID108260F1DFQTRDOHOLYK.JPGIsland: 1968 AFA 418-19 stemplet Nyekr 2,50022.12.2019 18:16:00
Troms prakt & lux
B15122019ID108949F1YOBGMZXJBWCP.JPGNK 1008 Stortorget 12.03.94 (347) Nyekr 20,00003.01.2020 21:17:00
Sogn og Fjordane prakt & lux
B15122019ID108949F1GHECJHOXZDFZ.JPGNK 1008 Måløy 29.05.87 (346) Nyekr 10,00003.01.2020 21:16:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B15122019ID107379F1KNNXDEMMCKHQ.JPGNK 1195 nær rettv. fullstp. SØGNE E 14-08-94 Nyekr 15,00023.12.2019 20:00:00
Vestfold prakt & lux
B15122019ID108949F1MZXEZSCRQNWJ.JPGNK 1375 Tjodalyng 14.12.99 (345) Nyekr 20,00003.01.2020 21:14:00
Island stemplet
B15122019ID108260F1XEXQCXCFNIYP.JPGIsland: 1966 AFA 403-04 stemplet Nyekr 1,00022.12.2019 18:14:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B15122019ID107379F1GJWCYQQBOXGM.JPGNK 1068 LUX særstp. NANNESTAD POSTKONTOR 140ÅR Nyekr 25,00023.12.2019 20:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B15122019ID107379F1EAQODJCHEBDD.JPGNK 1293 fullstp. SKJÆRHALLEN 21-7-97 Nyekr 10,00023.12.2019 20:00:00
Øvrige samleobjekter
B15122019ID105307F1TFHHHEBEYBTI.JPGMILITÆRT - MILITÆR STRAFFELOV AV 1922 M.V Nyekr 25,00029.12.2019 20:30:00
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B15122019ID47829F1HNQFLTVBOQTT.JPGLANDPOSTBUD - MYSEN LP - 1993 - Prakt/lux på Nk Nyekr 15,00015.01.2020 20:59:00
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B15122019ID47829F1QRFCSYBVXKDX.JPGLANDPOSTBUD - SOKNA LPC - 3534 - 1996 - Prakt/lux på Nk Nyekr 20,00015.01.2020 20:55:00
Møre og Romsdal
B15122019ID102944F1DRZLSVRDQQCR.JPGGeiranger Kjøp nå Nyekr 20,00015.01.2020 20:53:00
Møre og Romsdal
B15122019ID102944F1MEYQXUCBQDBX.JPGDalsnibba mot Geiranger Kjøp nå Nyekr 20,00015.01.2020 20:47:00
Harald Damsleth
B15122019ID95024F1FCWRIHXWESXC.JPGDompap på gren.Hytte i skogen. 1949. Sign.Damsleth? Nyekr 20,00022.12.2019 20:24:00
Nordland
B15122019ID95024F1ESGNZOGOBDNR.JPGBODØ.Armada av småbåter ved SAS-hotellet. Aune F-5294-1 Nyekr 25,00022.12.2019 20:22:00
Nordland
B15122019ID95024F1LUKBKMBJVEHX.JPGBODØ.Kong Haakon 7. Statue nedenfor rådhuset.Mittet 998 Nyekr 25,00022.12.2019 20:20:00
Aust-Agder
B15122019ID95024F1FHSUVWNRQMDF.JPGREINSAMLING. Byklehei.Setesdal. Utgiver ukjent. Nyekr 25,00022.12.2019 20:18:00
Julekort
B15122019ID103328F1XZTZJXJGUJEW.JPGGod Jul Nyekr 5,00022.12.2019 20:18:00
Øvrig Norge prakt & lux
B15122019ID104584F1NYTEJQGUNWOW.JPGNK20 - LUX STEMPLET DRAMMEN Nyekr 400,00029.12.2019 20:00:00
Julekort
B15122019ID103328F1FDRKQNKSKNYQ.JPGGod Jul Nyekr 10,00022.12.2019 20:17:00
Sør/mellom-Amerika - Postfrisk
B15122019ID100227F1MWOINGESSPLF.JPGCuba - lot forskjellige 1975 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 24,00022.12.2019 20:11:00
B15122019ID100227F1VGFHTBLVNQXQ.JPGCuba - lot forskjellige 1974 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 24,00022.12.2019 20:09:00
Nordland
B15122019ID103328F1YNMBQAQWPDRY.JPGBodø, Aune M-2439-5 Nyekr 20,00022.12.2019 20:10:00
Nordland
B15122019ID103328F1VXZGXMIUYOQJ.JPGFauske, Aune M-3938-8 Nyekr 20,00022.12.2019 20:09:00
B15122019ID100227F1VYSQBECCJMRU.JPGCuba - lot forskjellige 1973 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 14,00022.12.2019 20:07:00
B15122019ID100227F1WYLCOWVTOLBW.JPGCuba - lot forskjellige 1972 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 21,00022.12.2019 20:06:00
B15122019ID100227F1SMVBHCLIQSRQ.JPGCuba - lot forskjellige 1965-71 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 35,00022.12.2019 20:04:00
Gratulasjonskort
B15122019ID77895F1MSLKBIDILVPW.JPGGRATULASJONSKORT – Jente med telefon. Sølvskrift. Nyekr 20,00022.12.2019 20:02:00
Nordland
B15122019ID103328F1MKNSGIFRNFPN.JPGBrønnøysund. To-Foto 94-1442 Nyekr 10,00022.12.2019 20:05:00
Skip & maritimt
B15122019ID103328F1OICHVUBMKVZQ.JPGM/S "Nordkapp" Nyekr 10,00022.12.2019 20:03:00
B15122019ID100227F1UPOCXYJEKTND.JPGCuba - lot forskjellige 1961-64 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 43,00022.12.2019 20:01:00
Div mynter Europa
B15122019ID9308F1GPJWVIWNIUVY.JPGSveits [375] 10 rappen 1920 Nyekr 1,00022.12.2019 19:55:00
Gratulasjonskort
B15122019ID77895F1DCMVSJUSBVEK.JPGGRATULASJONSKORT – Blomstervase. Diverse blomster. Nyekr 20,00022.12.2019 19:57:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B15122019ID95024F1GCKFJHNDZJQA.JPGNisse kommer hjem til bil i skogen. 1945. Mittet. Nyekr 25,00021.12.2019 21:59:00
B15122019ID100227F1CMLOXNYGJDNW.JPGCuba - lot forskjellige 1958-60 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 42,00022.12.2019 19:58:00
Hedmark
B15122019ID103328F1HMVEUYORDKCY.JPGHusantunet, Alvdal. Normann F-24-9 Nyekr 5,00022.12.2019 19:58:00
Div mynter Europa
B15122019ID9308F1FBZFCQOMLJON.JPGSveits [374] 10 rappen 1982 sterk myntglans Nyekr 2,00022.12.2019 19:52:00
Øvrige Øst Europa
B15122019ID100227F1GNYDCTDCUTST.JPGJugoslavia - samling 1987-90 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 72,00022.12.2019 19:53:00
Øvrige Øst Europa
B15122019ID100227F1TWEOGRDSXKDU.JPGJugoslavia - samling 1985-86 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 42,00022.12.2019 19:51:00
Div mynter Europa
B15122019ID9308F1XRTUQBJGUOED.JPGSveits [373] 1 frank 1958 sølv  Nyekr 20,00122.12.2019 19:49:00
Øvrige Øst Europa
B15122019ID100227F1DZGEYZXMLNRJ.JPGJugoslavia - samling 1980-84 (Postfrisk) Kjøp nå Nyekr 34,00022.12.2019 19:49:00
Møre og Romsdal
B15122019ID61724F1PIYXZXDZMORV.JPGBergsøy, Remøy, Runde ( Møre Luftfoto ) Nyekr 20,00029.12.2019 19:44:00
Troms
B15122019ID61724F1YCEDEZBRXRGJ.JPGJulehilsen fra Tromsdalen (Papron) Nyekr 15,00029.12.2019 19:43:00
Oslo
B15122019ID61724F1IIFLTVOYVTIC.JPGOslo. Fra Vigelandsanlegget ( Grako 31/20) Nyekr 10,00029.12.2019 19:41:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10    Neste

Sist oppdatert: 16.12.2019 13:16:02