Gjeldende auksjonstid er:19.08.2019 21:25:32 19.08.2019 21:25:39
 Alle

 Shop

Hedmark
B19082019ID103218F1JSPJSRWITATJ.jpgHamar. Aune M-5002-1 Nyekr 15,00026.08.2019 14:55:00
Norge FDC 1980-1989
B19082019ID105845F1OEDIFHZNLBMU.JPGNK 954 - 55 Maksikort Stemplet 1.dag  Nyekr 5,00026.08.2019 20:51:00
Oppland
B19082019ID103218F1QOYTEPNJSWZE.jpgLillehammer. Aune M-2369-5 Nyekr 15,00026.08.2019 14:53:00
Nordland
B19082019ID103218F1BXFDWZRYTGGO.jpgHelgeland. Aune 187830 Nyekr 15,00026.08.2019 14:50:00
Finnmark
B19082019ID103218F1RTONHYCSPNGA.jpgVardø. Aune M-11611-5 Nyekr 15,00026.08.2019 14:47:00
Troms
B19082019ID103218F1ELYRNWKPFUXJ.jpgTromsø. Aune F-11126-4 Nyekr 15,00026.08.2019 14:44:00
Aust-Agder
B19082019ID103218F1GCOPNMTCIWQL.jpgArendal. Parti ved Pollen. Aune F-10538-2 Nyekr 15,00026.08.2019 14:41:00
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B19082019ID105845F1DQIWCSFZRKBH.JPGBergen 20. 3. 68 Bergens Gullsmedlaug 400 år Nyekr 20,00026.08.2019 20:36:00
Sør-Trøndelag
B19082019ID108641F1GSMDYCAVGGYG.JPGTrondhjem. Nyekr 40,00026.08.2019 14:36:00
B19082019ID105845F1FTTBDIORHOXP.JPGBergen 31 12 43. Bruk Frontkjemperfrimerket Nyekr 20,00026.08.2019 20:33:00
Sør-Trøndelag
B19082019ID108641F1NOXWQOKLCZFE.JPGSt. Elisabeth Hospital-Trondhjem. Nyekr 40,00026.08.2019 14:32:00
1 kr Auksjon
Afrika - Postfrisk
B19082019ID104486F1SLUPJPNGKYIO.JPGAfrika postfrisk 2 stk. 4-blokker Nyekr 1,00031.08.2019 18:58:00
B19082019ID105845F1GQESNVSVZWNE.JPGBjørgvin 79 og Maskinstempling i 75 år Nyekr 25,00026.08.2019 21:28:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B19082019ID104486F1WHOSVQWTVKRK.JPGSverige Mölndal, Gunnebo Slott fra 1954 Nyekr 1,00031.08.2019 18:56:00
Sør-Trøndelag
B19082019ID108641F1FTOHSOPFCDYB.JPGNordre Gate, Trondhjem. Nyekr 40,00126.08.2019 14:30:00
Sør-Trøndelag
B19082019ID108641F1PCJYJJDWAJLF.JPGOppdal. Nyekr 20,00026.08.2019 14:26:00
1 kr Auksjon
Danmark postfrisk & ustemplet
B19082019ID104486F1DOQPTEMJYOQF.JPGJulemerke fra Sydslesvig i postfrisk fra 1958, 4-Blokk Nyekr 1,00031.08.2019 18:54:00
Sør-Trøndelag
B19082019ID108641F1WQKKCBJJDKBB.JPGKongsvold Kro. Nyekr 20,00026.08.2019 14:23:00
Sør-Trøndelag
B19082019ID108641F1WPQIQOFPWNIG.JPGÅsheim Pensjonat, Brekken. Nyekr 30,00026.08.2019 14:19:00
1 kr Auksjon
Helpost
B19082019ID104486F1YHSQWBDREEEW.JPGNorge Postens julehilsen fra 1999 - helpost - Nyekr 1,00031.08.2019 18:52:00
1 kr Auksjon
Sveits FDC & brev
B19082019ID104486F1WFXBNOGDNGHA.JPGFørsteflyvning Philadelphia - Zürich i 1990 Nyekr 1,00031.08.2019 18:50:00
Finnmark
B19082019ID103218F1COWEEQAVJVPC.jpgHonningsvåg. Aune F-10046-1 Nyekr 15,00026.08.2019 14:15:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19082019ID104486F1PRQPYVOUQPKI.JPGNorge stemplet - junior kval - 70 stk forskjellige  Nyekr 1,00031.08.2019 18:48:00
Nordland
B19082019ID103218F1BEULNBPCVTLL.jpgNarvik. Parti fra byen. Aune F-9222-9 Nyekr 15,00026.08.2019 14:10:00
1 kr Auksjon
Lykkebrev og oblater
B19082019ID104486F1DWSFMIDIPXQB.JPGNorge Oblat fra OL Oslo i 1952 NB! 3 stk bretter Anm Nyekr 1,00031.08.2019 18:46:00
Telemark
B19082019ID103218F1LHLGTQUGWATH.jpgLangesund. Aune M-7734-6 Nyekr 15,00026.08.2019 14:08:00
1 kr Auksjon
Britiske kolonier
B19082019ID104486F1TQMVYBLSEYOD.JPGGuernsey postfrisk. Afa 668- 72 Verdi 52,- Nyekr 1,00031.08.2019 18:44:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B19082019ID104486F1FFXBOKSRULSR.JPGSverige FDC med Afa 1106- 1107 fra 1980 Nyekr 1,00031.08.2019 18:42:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19082019ID104486F1WGSHDVHPJVIM.JPGNorge stemplet. Sk 931- 940 Verdi 30,-  Nyekr 1,00031.08.2019 18:40:00
1 kr Auksjon
Øvrige motiver
B19082019ID104486F1KUQPUYOWFKGU.JPGNorge Postkort 4 stk ubrukte kort Foto Tania A.Berntsen Nyekr 1,00031.08.2019 18:38:00
1 kr Auksjon
Danmark FDC og brev
B19082019ID104486F1GFTCSASGMMLE.JPGDanmark Tivoli i København 125 år i 1968 signert. Nyekr 1,00031.08.2019 18:36:00
1 kr Auksjon
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B19082019ID104486F1JZBLGOSJSXRM.JPGNorge Tegn. konv. Luksus Halden 16.06.04 - Artig - Nyekr 1,00031.08.2019 18:34:00
1 kr Auksjon
Krigspost & Feltpost
B19082019ID104486F1YXBATOGEGOCK.JPGNorge Militærsak (konvolutt) stemp i 1964  Nyekr 1,00031.08.2019 18:32:00
Nordland
B19082019ID103218F1NRHVTZMYITYH.jpgBodø. Småbåthavna og SAS Royal Hotel. Aune F-7345-4 Nyekr 15,00026.08.2019 13:50:00
Fisk & sjødyr
B19082019ID103360F1WKVVNNRDRNMN.jpgKneipp'kort; Fra sildefiske (130) Nyekr 20,00002.09.2019 13:50:00
Hordaland
B19082019ID103360F1DDIPNLBTNMFP.jpgKneipp'kort; Vøringsfoss (141) Nyekr 20,00002.09.2019 13:49:00
Møre og Romsdal
B19082019ID103218F1TEKWJVAHRXCJ.jpgKristiansund. Fra parken ved kirken. Aune F-7256-4 Nyekr 15,00026.08.2019 13:46:00
Telemark
B19082019ID103360F1PLHYYVTTYVDZ.jpgKneipp'kort; Møsvatn, Telemarken (327) Nyekr 20,00002.09.2019 13:47:00
Telemark
B19082019ID103360F1XIANBGRNFMDG.jpgKneipp'kort; Gausta, Telemarken (39) Nyekr 20,00002.09.2019 13:46:00
1 kr Auksjon
B19082019ID104486F1FWBJRRDEMBBJ.JPGNorge Konvolutt stemplet, Halden i 1929. Studer Bilde Nyekr 1,00031.08.2019 18:30:00
Oppland
B19082019ID103218F1FZKHCKIHYEVN.jpgValdres Folkemuseum. Folkedans. Aune F-4610-0 Nyekr 15,00026.08.2019 13:43:00
Rogaland
B19082019ID103360F1GRVGGSXVIWGO.jpgKneipp'kort; Prækestolen, Lysefjorden (48) Nyekr 20,00002.09.2019 13:44:00
Hordaland
B19082019ID103360F1FTSQYNNAVLPM.jpgKneipp'kort; Veien Odda-Lofthus (50) Nyekr 20,00002.09.2019 13:42:00
1 kr Auksjon
Østfold
B19082019ID104486F1GUCTVIXIIOJY.JPGNorge Fredriksten Festning, Postkort brukt  Nyekr 1,00031.08.2019 18:28:00
Oslo
B19082019ID103218F1HKGQEHHVBORW.jpgOslo. Rådhuset. Aune F-4406-0 Nyekr 15,00026.08.2019 13:40:00
Oppland
B19082019ID103360F1MKOUOPNEYMGF.jpgKneipp'kort; Varden på Galdhøpiggen (86) Nyekr 20,00102.09.2019 13:41:00
Buskerud
B19082019ID103360F1FSDPQYYIXZFV.jpgKneipp'kort; Numedal (22) Nyekr 20,00002.09.2019 13:39:00
Nordland
B19082019ID103218F1EYSLAZJULSLU.jpgUtsikt mot Reine i Lofoten. Aune F-4388-0 Nyekr 15,00026.08.2019 13:37:00
Buskerud
B19082019ID103360F1KAKGLKUFZTDN.jpgKneipp'kort; Norefjord, Numedal (21) Nyekr 20,00002.09.2019 13:38:00
1 kr Auksjon
Island FDC og brev
B19082019ID104486F1KSGRAEILWGEZ.JPGIsland FDC med Afa 519 fra 1976 Nyekr 1,00031.08.2019 18:26:00

Sist oppdatert: 19.08.2019 21:25:32