Gjeldende auksjonstid er:14.12.2019 08:28:08 14.12.2019 08:28:08
 Alle

 Shop

Fastpris
10 øre etter 1923
B30032019ID105083F1CJFCSZZCFNSE.JPG10 øre 1958.kr 11,00014.12.2019 10:51:03
Fastpris
Lot, samlinger & partier
B28092019ID105083F1FOCYPWUCSMKQ.JPGKomplett serie av denne 25 øre. 1974-1982kr 7,00014.12.2019 08:51:02
Fastpris
Irland postfrisk & ustemplet
B28092018ID103331F1PCLFWYSXMJCI.JPG Monnyputt Diverse automathefte fra Irland 1968-69kr 20,00014.12.2019 08:36:13
Fastpris
Irland postfrisk & ustemplet
B28092018ID103331F1PPFBFOHJWSHT.JPG Monnyputt Diverse automathefte fra Irland 1968-69kr 20,00014.12.2019 08:36:12
Fastpris
Irland postfrisk & ustemplet
B28092018ID103331F1VNPIYPZKBIFC.JPG Monnyputt Diverse automathefte fra Irland 1968-69kr 20,00014.12.2019 08:36:12
Fastpris
Sveits postfrisk & ustemplet
B28092018ID103331F1HISIRCOQQRPH.JPGMonnyputt Diverse Sveits postfriskt Hefte fra 1977kr 25,00014.12.2019 08:36:12
Fastpris
Sveits postfrisk & ustemplet
B28092018ID103331F1TOAOWYTWODUF.JPGMonnyputt Diverse Sveits postfriskt Hefte fra 1977kr 25,00014.12.2019 08:36:12
Fastpris
Sveits postfrisk & ustemplet
B28092018ID103331F1PPHRRWCOOGHE.JPGMonnyputt Diverse Sveits postfriskt Hefte fra 1977kr 25,00014.12.2019 08:36:12
Fastpris
Sveits postfrisk & ustemplet
B28092018ID103331F1HNNQRJFKHZDJ.JPGMonnyputt Diverse Sveits postfriskt Hefte fra 1977kr 25,00014.12.2019 08:36:12
Fastpris
Sveits postfrisk & ustemplet
B28092018ID103331F1JSPJSRWITATJ.JPGMonnyputt Diverse Sveits Hefte fra 1976 Stenplakr 20,00014.12.2019 08:36:11
Fastpris
Asia - Stemplet
B27092018ID103331F1IEFZSZVSLKNN.JPG Monnyputt Diverse Bok medmerker fra Japankr 150,00014.12.2019 10:07:37
Fastpris
Tarzan og Korak
B82446F1TMKTYRRN.JPGTarzan - nr 19 1976kr 25,00014.12.2019 09:20:56
Fastpris
Tarzan og Korak
B82446F1TXYRPLOQ.JPGKorak - nr 5 1977kr 20,00014.12.2019 09:20:56
Fastpris
Øvrige motiver
B100931F1KGGWSZXJ.JPGLibya 1980 Slaget ved Shakat (Postfrisk)kr 3,00014.12.2019 09:20:21

Sist oppdatert: 14.12.2019 08:28:08