Gjeldende auksjonstid er:17.09.2019 13:33:21 17.09.2019 13:33:21
 Alle

 Shop

Fastpris
Norske sedler etter 1877
B16092019ID104434F1XEVDUJEUMMHV.JPG50 Kroner 2015 Svalbard Nyekr 300,00021.09.2019 20:18:00
Fastpris
50 øre 1874-1923
B16092019ID104434F1JQEVVQVBPJAU.JPG50 Øre 1902 Nyekr 650,00021.09.2019 18:08:00
Fastpris
50 øre 1874-1923
B16092019ID104434F1CTQTZQRWYSUU.JPG50 Øre 1901 Nyekr 650,00021.09.2019 18:07:00
Fastpris
50 øre 1874-1923
B16092019ID104434F1NKCQWKFBOTZK.JPG50 Øre 1900 Nyekr 550,00021.09.2019 18:05:00
Fastpris
50 øre 1874-1923
B16092019ID104434F1OGNDUHIGENGZ.JPG50 Øre 1898 Nyekr 575,00021.09.2019 18:03:00
Fastpris
50 øre 1874-1923
B16092019ID104434F1KQQDXQIJPPTH.JPG50 Øre 1896 Nyekr 675,00021.09.2019 18:02:00
Fastpris
50 øre 1874-1923
B16092019ID104434F1CJGSSMCBQFSW.JPG50 Øre 1895 Nyekr 600,00021.09.2019 18:00:00
Fastpris
50 øre 1874-1923
B16092019ID104434F1XVUGRWBMFYYS.JPG50 Øre 1893 Nyekr 575,00021.09.2019 17:59:00
Fastpris
50 øre 1874-1923
B16092019ID104434F1SXFDUEFJMBTW.JPG50 Øre 1891 Nyekr 575,00021.09.2019 17:57:00
Fastpris
50 øre 1874-1923
B16092019ID104434F1JRSEWKAHQVTC.JPG50 Øre 1875 Nyekr 850,00021.09.2019 17:54:00
Fastpris
Island stemplet
B15092019ID106803F1KRNISXEKRTTO.JPGISLAND: Sjøsnegle og kamskjell 1982 komplett stemplet Nyekr 1,50014.10.2019 08:25:00
Fastpris
Island stemplet
B15092019ID106803F1LPNEQUTYXGCL.JPGISLAND: Julefrimerker 1987 komplett stemplet  Nyekr 3,50014.10.2019 08:24:00
Fastpris
Island stemplet
B15092019ID106803F1QKYHTDYCIWMH.JPGISLAND: Europamerker 1997 komplett stemplet Nyekr 8,00014.10.2019 08:22:00
Fastpris
Island stemplet
B15092019ID106803F1XHIJKQDLVNBD.JPGISLAND: Luftfart 1994  Nyekr 5,00014.10.2019 08:20:00
Fastpris
Island stemplet
B15092019ID106803F1RHDHNQADQLDH.JPGISLAND: Blomster 1985 komplett stemplet  Nyekr 5,00014.10.2019 08:15:00
Fastpris
Island stemplet
B15092019ID106803F1YFITYSMNBKSB.JPGISLAND: Flagg (republikken 40 år) 1984 stemplet  Nyekr 6,00014.10.2019 08:13:00

Sist oppdatert: 17.09.2019 13:33:21