Gjeldende auksjonstid er:15.11.2019 00:36:23 15.11.2019 00:36:28
 Alle

 Shop

Vestfold Brev & Hjemstedsfilateli
B16052019ID103360F1DFSIXXUVFMYD.jpgPostkort st. FALKENSTEIN 17.12.1968 (3194)kr 30,00115.11.2019 00:05:28
Afrika - Postfrisk
B31102019ID106621F1FBYMWPWXAEOD.JPG##SIERRA LEONE 1992 P.fr. Sett - MICKEY MOUSE MAGAZIN##kr 35,00114.11.2019 23:35:18
Taiwan - postfrisk
B17102019ID106621F1HRQSGIKRTRPI.JPG##TAIWAN 2006 Postfriskt Miniark - PENGUINS##kr 14,00114.11.2019 22:50:19
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B24102019ID99855F1YINPSJVTLXES.JPGBrev stpl. STAVANGER E 44 04.11.99 [15738]kr 20,00114.11.2019 22:50:18
B24102019ID99855F1MNRUICEDGSCE.JPGBrev stpl. KOPERVIK F/4250 09.02.96 [15744]kr 20,00114.11.2019 22:50:18
B24102019ID99855F1MVTLNBNIDXBR.JPGBrev stpl. GARD D/5500 HAUGESUND 04.11.91 [15745]kr 20,00114.11.2019 22:50:18
Sogn og Fjordane prakt & lux
B21022019ID42828F1NNIVFGEWTTDM.JPGNK 536 nær rettvendt Måløy 14-6-63kr 30,00114.11.2019 22:35:58
Øvrige motiver
B17012019ID100931F1PETJBQHL.JPGÅrets frimerker 2016 (Ubrukt) (5087)kr 10,00114.11.2019 22:35:57
Øvrige motiver
B17012019ID100931F1ILSEQRLBGPTD.JPGÅrets frimerker 2017 (Ubrukt) (5088)kr 10,00114.11.2019 22:35:57
Deutsches Reich brev/helsaker/FDC
B19092019ID103360F1WWBNUPNIUOYI.jpgHelsak Reich 1875; brevkort st.Cöln 14.2.1985 (Mi P 1)kr 30,00114.11.2019 22:35:24
Fastpris
Island stemplet
B29032018ID106803F1UBOULKXUQPJK.JPGISLAND: Rype i sommer- og vinterdrakt 1965 kpl.stempletkr 12,00114.11.2019 22:00:26
Øvrige Øst Europa
B08022017ID103360F1ASTOXOWOLYYN.jpgUngarn 1919; serie 'Revolusjonshelter' *kr 30,00114.11.2019 21:50:29
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B24102019ID99855F1LYHCEJUUNGMB.JPGBrev stpl. EIDFJORD E/5783 11.11.00 [15667]kr 25,00114.11.2019 21:50:20
Fastpris
Færøyene
B20062019ID106803F1YGBCGXQOGWCM.JPGFÆRØYENE: Bygdene Bøur og Gásadalur 2003 kpl. stempletkr 7,00114.11.2019 21:47:48
Fastpris
Island stemplet
B28032019ID106803F1RZYYXCOQNNUK.JPGISLAND: Europamerker 1965 komplett stemplet kr 6,00114.11.2019 21:46:32
Fastpris
Færøyene
B27052018ID106803F1KFJQZLTFFIYK.JPGFÆRØYENE: Klaksvík kirke 1996 komplett stemplet kr 8,00114.11.2019 21:46:03
Fastpris
Grønland
B29032018ID106803F1DPGSWLXLPRBV.JPGGRØNLAND: Akvarell av Gerhard Kleist 1985 stempletkr 7,00114.11.2019 21:45:41
Fastpris
Grønland
B29032018ID106803F1CUMJSRTCFKEJ.JPGGRØNLAND: Kraftstasjon 1994 stemplet kr 3,00114.11.2019 21:45:14
Fastpris
Grønland
B29032018ID106803F1URAJXHJDOUQB.JPGGRØNLAND: Maleri av Peter Rosing 1987 stemplet kr 2,50114.11.2019 21:44:25
Fastpris
Grønland
B29032018ID106803F1GWSLCQVDGXCI.JPGGRØNLAND: Collage fra Thule 1986 stemplet kr 2,50114.11.2019 21:43:43
Fastpris
Island stemplet
B29032018ID106803F1AJBGLHPOQLGP.JPGISLAND: Internasjonal teleunion 1965 komplett stemplet kr 2,50114.11.2019 21:43:17
Fastpris
Grønland
B30012018ID106803F1AXMGMHKAUNEF.JPGGRØNLAND: Tegning av Jens Kreutzmann 1981 stemplet kr 1,50114.11.2019 21:42:39
Fastpris
Island stemplet
B01042017ID106803F1ZQNYZQOPACEL.JPGISLAND: Postvesenet 200 år 1976 komplett stemplet kr 3,00114.11.2019 21:41:14
Fastpris
Island stemplet
B28052017ID106803F1JNNPXDETSOYJ.JPGISLAND: Maleri av Johannes Kjarval 1985 stempletkr 10,00114.11.2019 21:40:52
Fastpris
Island stemplet
B01042017ID106803F1JDFJJVXRBCVM.JPGISLAND: Falk, 1960 stemplet kr 35,00114.11.2019 21:40:30
Akershus Brev & Hjemstedsfilateli
B24102019ID99855F1WPRCSCMMNEAP.JPGBrev stpl. TØYENHAUGEN/1487 -1-4-86 [15725]kr 20,00114.11.2019 21:21:05
Nasjonaldrakt & bunad
B31102019ID103360F1TWDWVDBLQRUL.jpgVestfolddrakt (Mittet co 5)kr 24,00214.11.2019 20:59:00
Nasjonaldrakt & bunad
B31102019ID103360F1UCHBKITJKVCF.jpgTelemarksdrakt (Mittet co 3)kr 24,00214.11.2019 20:58:00
Nasjonaldrakt & bunad
B31102019ID103360F1UHGOQHWXYHGC.jpgHallingdalsdrakt (Mittet co 4)kr 24,00214.11.2019 20:58:00
Nasjonaldrakt & bunad
B31102019ID103360F1GBQKEOLZODYM.jpgSetesdalsdrakt (Mittet co 1)kr 24,00214.11.2019 20:56:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B07022018ID103360F1SUWFENVCMCZK.jpgNyttårskort FRANG (Mittet s 2571) st. Oslo 1934kr 24,00214.11.2019 20:51:24
Oslo
B26092019ID99855F1FYJQCWGHOMVU.JPGOSLO. Holmenkollbakken. [15218]kr 20,00114.11.2019 20:50:26
P. Lillo-Stenberg
B31102019ID103360F1PLVJIWGMKONX.jpgNyttårskort Lillo-Stenberg (Oppi 613/1) st. 1952kr 25,00114.11.2019 20:41:00
Europa CEPT & Europautgaver
B12092019ID100931F1UIUTNHELKBQS.JPGSverige 1984 Europa Cept (Stemplet)kr 2,00114.11.2019 18:20:20
Kina - postfrisk
B17102019ID106621F1KPVCIPSWOESL.JPG##CHINA 2019 P.fr. Sett - FAMOUS MOUNTAINS OF CHINA##kr 12,00114.11.2019 17:51:12
Tyske stater
B31102019ID103360F1PWNUXNFYXKXD.jpgLübeck 1859; våpenmotiv, lot *kr 43,00314.11.2019 17:23:00
Øvrig Tyskland
B31102019ID103360F1AGOEJLJSVTMI.jpgTysk krigspost Serbia 2vk, serie Luftpostprovisorier * Hotkr 120,00614.11.2019 17:21:00
Øvrig Tyskland
B31102019ID103360F1LNZWADPBRURU.jpgTysk krigspost Serbia 2vk, lot 1941/43 0/*kr 25,00114.11.2019 17:15:00
Øvrig Tyskland
B31102019ID103360F1YJIOZBCTBCOW.jpgAvstemn.område Eupen / Malmedy 1920, lot 0/* Hotkr 125,00514.11.2019 17:10:00
Øvrig Tyskland
B31102019ID103360F1OBWXRREXQIAB.jpgAvstemn.område Marienwerder 1920; stempla lotkr 127,00414.11.2019 17:07:00
Franske kolonier
B31102019ID103360F1KPYOHNVGQIRW.jpgMauritania 1938; stor serie 'Beduiner' **kr 40,00114.11.2019 16:54:00
Franske kolonier
B31102019ID103360F1XJWEGDMXRZMM.jpgMauritania 1937; serie Verdensutstilling i Paris **kr 25,00114.11.2019 16:51:00
Nasjonaldrakt & bunad
B14102019ID103360F1NODVYTDDQTMI.jpgBunad Hallingdal ('Nat.163')kr 28,00214.11.2019 16:04:00
Mynter Asia
B16092019ID100931F1XUXRVCHKOMYD.JPG1907 China Keiserdømme 20 Cash (CH01)kr 83,00114.11.2019 15:55:28
Gamle Utenlandske sedler
B23082017ID103360F1UQBQIPVMFZYI.jpgReich 1922; 10 ooo Mark, Reichsbanknote kv.1 kr 20,00114.11.2019 15:06:30
Gamle Utenlandske sedler
B15112018ID103360F1HQWSDDOKYBOE.jpgUngarn juli 1945; 1000 pengö kv.1kr 20,00114.11.2019 12:05:22
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B31102019ID103360F1QLYDDNJDMJEY.jpgKPH Lykkja på brev st. Hemsedal 3.4.1975 (3564)kr 37,00414.11.2019 08:39:00
B31102019ID103360F1RNVXCIOPBAIZ.jpgKPH Ilstad på uadressert brev (4209)kr 25,00114.11.2019 08:33:00
B31102019ID103360F1VQOFTRMCVRBX.jpgKPH Grimeli på uadressert brev (3517)kr 25,00114.11.2019 08:31:00
Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B31102019ID103360F1IDILVLJUIDUY.jpgKPH Måsvik på brev st. Tromsø 3.7.1974 (9143)kr 25,00114.11.2019 08:28:00

Sist oppdatert: 15.11.2019 00:36:23