2

Belgia

ID  Kolonne sortert i synkende rekkefølge

O
5018534
Belgia FDC & brev
NorCollect: Belgia sensurbrev til Tysklandkr 1,00008.05.2024 20:01:00
S
4953387
Belgia stemplet
##BELGIA 2008 Stpl. - CHRISTMAS##kr 2,00019.04.2024 01:34:29
S
4953386
Belgia stemplet
##BELGIA 2007-08 Stpl. - FLOWERS##kr 4,00019.04.2024 01:32:45
S
4953385
Belgia stemplet
##BELGIA 2007 Stpl. - FLOWERS##kr 2,00019.04.2024 01:32:45
S
4953384
Belgia stemplet
##BELGIA 2004 Stpl. - FLOWERS##kr 2,00019.04.2024 01:32:44
S
4878979
Belgia FDC & brev
BELGIA BRUXELLES EXHIBITION 1910 + STOCKHOLM 1909 OBLATkr 10,00019.04.2024 13:31:40
S
4707867
Belgia lots & samlinger
Belgia lott.kr 15,00020.04.2024 15:16:16
S
4687885
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1997 P.friskt - OPERASINGER ERNST VAN DIJCK##kr 1,50017.04.2024 06:36:38
S
4687884
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1971 P.friskt - YOUTH PHILATELY##kr 1,00017.04.2024 06:36:37
S
4663593
Belgia stemplet
AFA : 1091. BRUXELLES. 25.1.1966.kr 5,00018.04.2024 12:01:13
S
4598256
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1934 Kong Leopold III (Hengslet)kr 2,00021.04.2024 06:41:59
S
4576686
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1966 P.fr. Sett + M/A - ANTARCTIC EXPEDITION##kr 18,00020.04.2024 08:52:21
S
4572564
Belgia postfrisk & ustemplet
##BELGIA 1969 P.fr. M/A - POSTPHILIA##kr 10,00018.04.2024 13:33:43
S
4563568
Belgia lots & samlinger
Lot med 13 postfriske hefter fra Belgia. Prima kvalitetkr 100,00003.05.2024 22:48:29
S
4500454
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia Tysk Okk 1916 Overtrykk  (Postfrisk)kr 2,00019.04.2024 22:16:27
S
4500435
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1959 Tjenestemerker (Postfrisk)kr 5,00020.04.2024 00:54:54
S
4500425
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1992 Turisme (Postfrisk)kr 4,00020.04.2024 10:26:34
S
4500414
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1948 Forutannulert (Brukt)kr 2,00020.04.2024 08:47:18
S
4499604
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1946 Forutannulerte (Brukt)kr 1,00019.04.2024 23:47:14
S
4499573
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1959 Postpakkemerke (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 18:35:52
S
4499505
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1959 Postpakkemerke (Stemplet)kr 1,00020.04.2024 04:10:30
S
4499471
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1954 Tjenestemerker (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 12:50:41
S
4499457
Belgia FDC & brev
90% rabatt: Belgia 1981 Europa Cept (FDC)kr 4,00021.04.2024 03:56:57
S
4496348
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1948 Forutannulert (Brukt)kr 1,00023.04.2024 11:08:06
S
4495860
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1947 Forutannulert (Brukt)kr 1,00023.04.2024 11:08:03
S
4495191
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1944 Forutannulert (Hengslet)kr 1,00022.04.2024 04:51:38
S
4495173
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1939 Forutannulert (Brukt)kr 1,00022.04.2024 04:51:37
S
4495167
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1939 Forutannulert (Brukt)kr 1,00022.04.2024 04:51:35
S
4495141
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1937 Forutannulert (Hengslet)kr 1,00022.04.2024 07:13:58
S
4495130
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1932 Forutannulert (Hengslet)kr 32,00022.04.2024 07:13:58
S
4490550
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 2003 Kong Albert II (Postfrisk)kr 9,00022.04.2024 07:27:33
S
4490544
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 2002 Krokus (Postfrisk)kr 10,00020.04.2024 15:03:12
S
4490537
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 2000 Kong Albert II (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:27:30
S
4489045
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1995 FN 50 år (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 13:24:18
S
4489035
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1994 Kunst (Postfrisk)kr 2,00018.04.2024 13:24:18
S
4488316
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1994 Frimerkets dag (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 14:47:10
S
4488312
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1993 Internasjonal brukskunst (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 14:46:41
S
4484881
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1993 Formannskap i EU (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:36:37
S
4484871
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1992 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 7,00022.04.2024 05:43:13
S
4484865
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1992 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 2,00022.04.2024 07:36:34
S
4484862
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1993 Kong Albert II (Postfrisk)kr 2,00022.04.2024 07:19:50
S
4482919
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1990 Vann er liv (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:36:30
S
4482915
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1989 Utdannelse (Postfrisk)kr 1,00020.04.2024 13:10:49
S
4482742
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1986 Våpenløve (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:36:25
S
4482738
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1986 Frimerkets dag (Postfrisk)kr 1,00022.04.2024 07:36:11
S
4480986
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1985 Våpenløve (Postfrisk)kr 1,00020.04.2024 22:38:49
S
4480976
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 5,00022.04.2024 07:09:47
S
4480516
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 30,00018.04.2024 12:36:06
S
4480191
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 30,00018.04.2024 13:36:13
S
4480169
Belgia postfrisk & ustemplet
90% rabatt: Belgia 1984 Kong Baudouin (Postfrisk)kr 1,00018.04.2024 13:36:12
Forrige 1  2  3  4  5