2

Belgia stemplet

ID  Ingen

S
4313095
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1959 Forutannulert (Brukt)kr 1,00022.04.2024 07:10:42
S
4445136
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1956 Kong Leopold III (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 13:34:20
S
4499471
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1954 Tjenestemerker (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 12:50:41
S
3873022
Belgia stemplet
BEL AFA 27 / 1869 og AFA 43 / 1884  Leopold IIkr 5,00022.04.2024 23:17:57
S
4313102
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1967 Forutannulert (Brukt)kr 1,00022.04.2024 07:10:42
B
4386682
Belgia stemplet
Belgia 1920-35.kr 15,00
B
4714856
Belgia stemplet
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/308000/308147.jpgkr 200,00
S
4447392
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1968 Heraldisk løve (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 12:48:12
S
4313103
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1967 Forutannulert (Brukt)kr 1,00022.04.2024 07:10:53
S
4445146
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1957 Kong Leopold III (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 13:34:21
S
4499573
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1959 Postpakkemerke (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 18:35:52
S
4460319
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1974 Miljøvern (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 12:50:39
B
4162748
Belgia stemplet
AFA : 53. kr 25,00
B
4386689
Belgia stemplet
Belgia 1882-1913.kr 25,00
S
4663593
Belgia stemplet
AFA : 1091. BRUXELLES. 25.1.1966.kr 5,00018.04.2024 12:01:13
S
4445805
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1964 Byen Oostende (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 13:34:08
S
3996414
Belgia stemplet
BEL  afa 701  1945  Seiersutgavekr 5,00022.04.2024 20:24:12
S
4445151
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1958 Menneskerett (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 13:34:23
S
4499604
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1946 Forutannulerte (Brukt)kr 1,00019.04.2024 23:47:14
S
4460950
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1975 Frimerkets dag (Stemplet)kr 1,00022.04.2024 07:05:58
S
3992695
Belgia stemplet
BEL  AFA 114-117-118-119    1915  Kong Albert serie Aykr 5,00020.04.2024 00:40:16
B
4386694
Belgia stemplet
Belgisk post i Tyskland.kr 25,00
S
4434277
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1934 Kong Leopold III (Stemplet)kr 4,00017.04.2024 06:35:57
S
4445760
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1962 Kong Baudouin (Stemplet)kr 1,00018.04.2024 15:19:48
S
4440443
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1941 Kong Leopold III (Stemplet)kr 1,00022.04.2024 07:29:55
S
4444173
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1955 Utstilling i Liege (Stemplet)kr 1,00017.04.2024 01:04:57
S
4500414
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1948 Forutannulert (Brukt)kr 2,00020.04.2024 08:47:18
S
4496348
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1948 Forutannulert (Brukt)kr 1,00016.04.2024 10:58:57
S
4440577
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1946 Kong Leopold 10% (Stemplet)kr 1,00016.04.2024 21:47:17
B
4386708
Belgia stemplet
Belgia 1865-1918.kr 15,00
S
4434267
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1934 Verdensutstillingen (Stemplet)kr 27,00017.04.2024 06:33:23
S
4449099
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1970 Kong Baudouin (Stemplet)kr 1,00020.04.2024 22:10:25
S
4440583
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1950 Kong Leopold III (Stemplet)kr 1,00022.04.2024 07:29:56
S
4444183
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1956 Scaldisutstilling (Stemplet)kr 1,00017.04.2024 01:04:58
S
4500454
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia Tysk Okk 1916 Overtrykk  (Postfrisk)kr 2,00019.04.2024 22:16:27
S
4495860
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1947 Forutannulert (Brukt)kr 1,00016.04.2024 10:58:56
S
4438043
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1941 Kong Leopold III (Stemplet)kr 1,00022.04.2024 05:52:11
B
4386713
Belgia stemplet
Belgia 1884-94.kr 25,00
S
4434201
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1932 Landbruk og handel (Stemplet)kr 1,00017.04.2024 01:07:13
S
4449102
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1970 Heraldisk løve (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 12:48:14
S
4438046
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1940 Kong Leopold III (Stemplet)kr 1,00022.04.2024 05:52:14
S
4444146
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1953 Kong Baudouin (Stemplet)kr 1,00017.04.2024 01:04:54
S
4499505
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1959 Postpakkemerke (Stemplet)kr 1,00020.04.2024 04:10:30
S
4495167
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1939 Forutannulert (Brukt)kr 1,00022.04.2024 04:51:35
B
4985280
Belgia stemplet
AFA 8 Leopoldkr 25,00
B
4386721
Belgia stemplet
Belgia 1905-14.kr 25,00
S
4436201
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1936 Riksvåpenet (Stemplet)kr 5,00022.04.2024 07:34:21
S
4449104
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1971 Barnerike familier (Stemplet)kr 1,00021.04.2024 17:52:36
S
4454551
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1972 Belgica 72 (Stemplet)kr 1,00017.04.2024 01:07:16
S
4444153
Belgia stemplet
90% rabatt: Belgia 1953 Kong Baudouin (Stemplet)kr 1,00017.04.2024 01:04:57
Forrige 1  2