GiBud.no : Postkort : Høytidskort : Julekort : Auksjon
God Jul - signert Esg - stpl. FLEKKEFJORD 1944 - [664]      Annonse nr: 1105429

Norsk arbeide 596. frimerke fjernet. småsår hj./kanter.

se bilder

 Kjøper betaler frakt=Postens takster(A-post) + emballering kr: 3,-. Betalingsfrist 1.uke. Maks   oppsamling objekter 3 dager.

NB-NY REGEL!Kjøper betaler frakt=Postens takster(A-post) + emballering kr: 3,-. Betalingsfrist 1.uke. Maks oppsamling objekter 7 dager. #BANKKONTO, VIPPS eller PAYPAL# NB! DE(N) "HVITE" STRIPEN/ENE DU SER TIL VENSTRE PÅ KORTENE SKYLDES SCANNEREN OG ER IKKE PÅ KORTET!!
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet06.06.2019 02:45:59
Slutter13.06.2019 02:45:59
Solgt forkr 25,00
Annonse vist159
God Jul - signert Esg - stpl. FLEKKEFJORD 1944 - [664]
Annonse nr: 1105429
Høyeste Budgiver arvejohan123 (1)  Se budgivers karakterbok
arvejohan123kr 25,0008.06.2019 19:40:42
Selger:  BokDalen

Medlem siden: 18.01.2011
Sted: Fyllingsdalen
Karakterer (4663)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 26.06.2019 19:07:23