FRANKRIKE: Pax og Merkur 1 c 1877      Annonse nr: 1119997

Afa nr 68. Stemplet. Katalogverdi dkr 10
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Fram til våren 2014 var jeg aktiv på QXL og gjennomførte over 10.000 vellykkede handler.
Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde.

Objektets tilstand
Salgspriskr 3,00
Startet11.10.2019 02:53:29
Slutter09.11.2019 00:49:03
Solgt forkr 3,00
Annonse vist71
FRANKRIKE: Pax og Merkur 1 c 1877
Annonse nr: 1119997
Høyeste Budgiver sigyn braute (2427)  Se budgivers karakterbok
sigyn brautekr 3,0009.11.2019 00:49:03
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (8220)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.11.2019 11:32:03