GiBud.no : Bøker : Faglitteratur : Lokal historie og slektshistorie : Auksjon
Hamar Krøniken.      Annonse nr: 1328473

En meget pen bok helt uten skade og slitasje. Det er kun billedomslaget som har en kort rift øverst på forsiden og litt småslitasje helt øverst på ryggen. Utgitt av Hedmarkmuseets venner 1976.
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Startet10.01.2019 20:45:25
Slutter25.01.2019 20:45:25
FylkeØstfold
Solgt forkr 60,00
Annonse vist159
Hamar Krøniken.
Annonse nr: 1328473
Høyeste Budgiver svingtor86 (1872)  Se budgivers karakterbok
svingtor86kr 60,0022.01.2019 01:25:22

Karakterer (879)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 19:07:40