D.D.R. - afa nr. 1725-1727 - postfrisk (q122/12-5)      Annonse nr: 1367115

se scan og overskrift.

Betaling med kreditkort (VISA eller MasterCard) - eller over PayPal. Porto og forsendelse kr. 35,00 (op til 100 g). Over 100 g + kr. 25,00 ----------------------------------- Ved flere vundne auktioner samles disse i en forsendelse og porto kan herved spares. ------------------
Objektets tilstand
kr 35,00
Utropspriskr 6,00
Startet13.07.2019 22:50:55
Slutter20.07.2019 22:50:55
Solgt forkr 6,00
Annonse vist39
D.D.R. - afa nr. 1725-1727 - postfrisk (q122/12-5)
Annonse nr: 1367115
Høyeste Budgiver kortoggodt66 (2398)  Se budgivers karakterbok
kortoggodt66kr 6,0019.07.2019 23:57:03
Selger:  tigeren1957

Medlem siden: 01.06.2017
Sted: Køge
Karakterer (1846)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.08.2019 09:38:52