GiBud.no : Bøker : Faglitteratur : Historie : Auksjon
Norske taler og brev. - Antologi ved Francis Bull      Annonse nr: 1395384

En særdeles pen bok helt uten slitasje og skade. Men den har en side med en brett langs ytterkanten. Omslaget har en ca. 15 mm. lang rift øverst bretten mellom forsiden og ryggen som er tapet. Utgitt på Gyldendal 1967 og er bok nr. 39 i serien Norges Nasjonallitteratur. Plasserte den under historie da de går tilbake til Tordenskjolds brev til kong Fredrik IV i 1706 og frem til Garborg og Bjørnson
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet20.01.2019 03:11:11
Slutter06.02.2019 03:11:11
FylkeØstfold
Solgt forkr 30,00
Annonse vist125
Norske taler og brev. - Antologi ved Francis Bull
Annonse nr: 1395384
Høyeste Budgiver svingtor86 (1872)  Se budgivers karakterbok
svingtor86kr 30,0022.01.2019 01:41:02

Karakterer (879)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 19:04:44