GiBud.no : Bøker : Faglitteratur : Historie : Auksjon
Norske erindringer og dagbøker. - Antologi Francis Bull      Annonse nr: 1395385

En særdeles pen bok helt uten skade og slitasje av noe slag det er kun omslaget som har 2 rifter på baksidens overkant på ca. 20 mm. og en rift på baksidens underkant på ca. 50 mm. Utgitt på Gyldendal 1967 og var bok nr. 40 i serien Norges Nasjonallitteratur. Plasserte den under historie da den går tilbake til 1563 og frem til 1940 tallet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet20.01.2019 05:00:03
Slutter06.02.2019 05:00:03
FylkeØstfold
Solgt forkr 25,00
Annonse vist151
Norske erindringer og dagbøker. - Antologi Francis Bull
Annonse nr: 1395385
Høyeste Budgiver svingtor86 (1872)  Se budgivers karakterbok
svingtor86kr 25,0022.01.2019 04:02:20

Karakterer (879)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 19:00:30