Dette er mitt liv. - Arne Teigland      Annonse nr: 1399903

En særdeles pen bok helt uten noen form for skade og slitasje. Det er kun billedomslaget som har en ca. 2 cm. lang rift på forsidens underkant og en ca. 1 cm. lang rift på baksidens overkant. Utgitt på Lunde Forlag 1993.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet29.02.2020 01:03:48
Slutter31.03.2020 01:03:48
Annonse vist198
Dette er mitt liv. - Arne Teigland
Annonse nr: 1399903

Karakterer (1075)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 03.04.2020 10:12:10