GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
4482. Nk 29b. Skravert Posthorn 35 øre      Annonse nr: 1422827

Stemplet se scan
Objektets tilstand
kr 14,00
Utropspriskr 20,00
Startet16.06.2019 19:26:25
Slutter20.06.2019 19:26:25
Solgt forkr 20,00
Annonse vist144
4482. Nk 29b. Skravert Posthorn 35 øre
Annonse nr: 1422827
Høyeste Budgiver Skruven (3253)  Se budgivers karakterbok
Skruvenkr 20,0020.06.2019 14:12:45
Selger:  Ryddegutta

Medlem siden: 06.12.2011
Sted: Heimdal
Karakterer (4699)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.07.2019 03:19:33