Onkel Skrue.Månedsblad nr. 11 1977      Annonse nr: 1433366

Et meget pent blad (Pocket). Bladet er helt fri for bretter, rifter og løse sider. Det eneste er at det er "vridd" slik at ryggen ligger parallelt med forsiden, slik det sees på scan. Ellers kun svak leseslitasje
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Startet12.11.2019 20:44:11
Slutter13.12.2019 20:44:11
Annonse vist93
Onkel Skrue.Månedsblad nr. 11 1977
Annonse nr: 1433366

Karakterer (987)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 04:48:47