Bunadsmotiv; 'norsk bondestue' (Mittet u nr.)      Annonse nr: 1434372

Pent småformatkort, uglansa, ubetydeleg skjoldete
Ubrukt, usignert
Udelt postkortbakside, dvs. fra før 1905
Stor 'skriveflate' på forsida

Objektets tilstand
kr 13,00
Utropspriskr 20,00
Slutter om 2d 1t 46min 38sek
Slutter14.12.2019 05:51:09
Annonse vist145

Selger:  YmerX
Profilbilde   Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (21023)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 12.12.2019 04:04:31