GiBud.no : Tegneserier & blader : Westernblader : Sølvpilen : Auksjon
Sølvpilen nr. 12 - 1977      Annonse nr: 1475937

Et meget pent blad nesten helt uten bretter, rifter og løse sider. Det er kun litt svak slitasje og en ca, 0,5 cm. lang rift nederst på ryggen
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet03.02.2019 02:59:56
Slutter07.02.2019 18:25:32
FylkeØstfold
Solgt forkr 30,00
Annonse vist66
Sølvpilen nr. 12 - 1977
Annonse nr: 1475937
Høyeste Budgiver SPIDER64 (98)  Se budgivers karakterbok
SPIDER64kr 30,00 Kjøp nå07.02.2019 18:25:32

Karakterer (879)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.04.2019 19:00:49