SIGNATURER OL 2 KORT FRA TYSK POSTVESEN PÅTRYKT SIGNATU      Annonse nr: 1483919
Velg bildeVelg bildeVelg bilde

LITT KANTSLITASJE.

STAMPWORLD NR1468-71x2.
FRIMERKEVERDI €13,50.

PORTO I NORGE 20,-
Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet12.11.2019 23:21:53
Slutter24.11.2019 23:21:53
Annonse vist85
SIGNATURER OL 2 KORT FRA TYSK POSTVESEN PÅTRYKT SIGNATU
Annonse nr: 1483919
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (5038)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.12.2019 21:51:44