Mappe med 30 postkort fra New York      Annonse nr: 1495579

En særdeles pen kortmappe helt uten slitasje av noe slag. Målene 178 x 122 mm.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Kjøp nåkr 45,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 1d 13t 6min 50sek
Slutter17.12.2019 00:21:38
Annonse vist62

Karakterer (987)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 11:14:48