GiBud.no : Frimerker : Norden : Sverige stemplet : Auksjon
AFA 227 - Vimmerby - 12-4-36      Annonse nr: 1516114

Har kun norsk bank.

Objektets tilstand
kr 15,00
Utropspriskr 1,00
Startet26.05.2019 22:30:11
Slutter18.06.2019 22:30:11
Annonse vist24
AFA 227 - Vimmerby - 12-4-36
Annonse nr: 1516114
Høyeste Budgiver majornerd (7110)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0012.06.2019 00:41:25
Selger:  Roxi1

Medlem siden: 11.08.2015
Sted: Stavanger
Karakterer (5509)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.07.2019 18:31:08