DEN NORSKE LEGIONx3 POSTFRISK 3stripe      Annonse nr: 1559694

DÅRLIG TAGGING VENSTRE SIDE.

PORTO I NORGE 14,-
Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 14,00
Utropspriskr 25,00
Startet18.01.2018 19:49:12
Slutter22.01.2018 19:12:38
Solgt forkr 26,00
Annonse vist15
DEN NORSKE LEGIONx3 POSTFRISK 3stripe
Annonse nr: 1559694
Høyeste Budgiver Hidra1 (649)  Se budgivers karakterbok
Hidra1kr 26,0021.01.2018 22:04:10
doffen666kr 25,0019.01.2018 04:24:03
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (5039)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.12.2019 03:29:33