Tage Erlander 1901-1939. - Tage Erlander memoarer      Annonse nr: 1577864

En særdeles pen bok utgitt på Tiden Norsk Forlag 1973. Det er overhodet ingen slitasje på boken. Den er som ny. Men bokens billedomslag har en lengre rift på forsidens ø. kant mot ryggen med brett slik at det er ei "tunge" der. Også en ca. 15 mm. lang rift på omslagets ø. h. hj. Ingen skader på baksiden.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Kjøp nåkr 40,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 6d 10t 53min 4sek
Slutter26.11.2019 00:50:23
Annonse vist134

Karakterer (964)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.11.2019 13:57:19